NSP — біологічно активні добавки (БАДи), перевірені часом

На сьогоднішній день відомо більше 15 вітамінів і більше 20 мінералів, які необхідні організму людини . Так, наприклад, при нестачі йоду порушуються функції щитовидної залози, при нестачі селену — розвиваються пухлинні процеси та дистрофія міокарда.
Завдяки розвитку високих технологій, в наш час, дефіцитні в харчуванні людини біологічно активні речовини, навчилися виділяти з натуральних джерел і концентрувати в різних таблетках, капсулах, екстрактах і т.д. Це, так звані, біологічно активні добавки (БАДи).

Наука, яка займається питаннями оптимізації харчування з використанням біологічно активних добавок (БАД), називається нутриціологією.

За даними Інституту харчування РАМН, щодня БАД приймає не більше 3% населення України, в той же час в Європі щодня застосовують БАДи не менше 50%, в США і Японії — 70-80%.

В Україні близько 75% біологічно активних добавок імпортного виробництва, при цьому важливо, щоб БАД були отримані з якісної сировини, пройшли необхідну обробку, відповідали санітарно-гігієнічним нормам України і зберігалися в необхідних умовах.

Американська компанія NSP одна з небагатьох фірм-виробників, що забезпечують високий рівень своєї продукції за рахунок використання передових досягнень науки і ретельного контролю якості на всіх етапах виробництва.

Компанія NSP заснована більше 40 років тому в США. З тих пір БАД від NSP набули широкого поширення у всьому світі. В Україну БАД від nsplviv офіціційно постачаються вже більше 8 років, що досить немалий термін в даній галузі.

Як ми вже говорили, біологічно активні добавки (БАД) — це концентрати натуральних біологічно активних речовин з харчової сировини рослинного або тваринного походження або синтезовані хімічним шляхом.

Самостійно людський організм не здатний синтезувати необхідні харчові біологічно активні речовини, тому прекрасним доповненням до їжі стають БАД і фітопрепарати (екстракт ехінацеї, часнику, чорного горіха та ін), які  демонструють благочиний лікувальний вплив на організм людини.

Згідно з останніми даними, кожна клітина організму людини потребує щодобовому надходженні 600-650 мікронутрієнтів. Повноцінний раціон повинен включати близько 32 найменувань продуктів харчування.

Для уникнення дефіциту незамінних харчових компонентів все більше лікарів рекомендують приймати біологічно активні добавки (БАД) від nsplviv

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.