Антиоксидант

  • Надає потужний антиоксидантний захист на клітинному рівні.
  • Підвищує регенераційні процеси, сприяє загоєнню ран і трофічних виразок.
  • Гальмує гострі  хронічні запальні і дегенеративні процеси.
  • Надає омолоджуючий ефект.
    Володіє онкопротекторною дією.

Вільні радикали — це високореактивні речовини, які можуть завдати шкоди нашим клітинам. По-перше, вони утворюються постійно в результаті природних метаболічних процесів, що відбуваються в організмі. По-друге, під впливом зовнішніх чинників, як природного, так і антропогенного або техногенного характеру (під впливом забрудненого навколишнього середовища, паління, радіації, побутова хімія). Допомогти організму протистояти цим процесам можуть речовини (антиоксиданти), здатні нейтралізувати активність вільних радикалів. Більшість людей не отримують достатню кількість цих речовин з їжею, тому їм потрібно приймати біологічно активні добавки, що містять антиоксиданти.

Біологічно активна добавка Антиоксидант забезпечує природний захист клітин організму, містить високоефективні трави та інгредієнти, необхідні для формування достатнього рівня антиоксидантного захисту. Більшість інфекційних і соматичних захворювань можна попередити, підтримуючи антиоксидантний захист на належному рівні. Крім таких відомих антиоксидантів, що володіють сильною протизапальною дією, як куркума, шипшина, молочний чортополох, до складу комплексу входять маловідомі, але дуже активні речовини, як лікопен і токотрієноли.

Лікопен — природний антиоксидант, який є в дині, винограді, томатах і деяких видах молюсків. Є найпотужнішим каротиноїдом (більш ефективним, ніж Бета-каротин). Він захищає фосфоліпіди мембран клітин від окислення і може служити ефективним антиатерогенні фактором. Крім того, останнім часом активно вивчаються його онкопротекторні властивості, особливо відносно раку простати, молочної залози, ендометрію, легенів.

Токотрієноли — речовини близькі за складом до вітаміну E, але у багато разів перевищують його антиоксидантні властивості. Це відповідно забезпечує вищий захисний ефект від дії вільних радикалів, особливо відносно клітинних мембран. Також ці речовини зарекомендували себе хорошими онкопротектором.

І, нарешті, речовина, несправедливо забута клініцистами і реабілітована нутриціології. Це унікальний антиоксидант — ліпоєва кислота, яка може працювати як у водо-, так і жиророзчинних середовищах і є унікальним регулятором всіх видів обміну речовин (білків, жирів, вуглеводів).

Склад 1-ої капсули бад NSP Антиоксидант:
Корінь куркуми (Куркума Лонга) — 155 мг
Плоди шипшини (Rosa Canina) — 125мг
Насіння молочного будяка (Silybium плямиста) — 90мг
Токотрієноли (з рису і пальми) — 10мг
Альфа-ліпоєва кислота — 2.5мг
Лікопен — 1.5мг

Застосування бад NSP Антиоксидант: дорослим — по 1 капсулі 1-2 рази на день під час їжі протягом 3-4 тижнів. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання: не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.