Бджолиний пилок

  • Підвищує фізичну силу, витривалість і активність.
  • Нормалізує стан імунної системи.
  • Гальмує гострі і хронічні запальні і дегенеративні процеси.
  • Поліпшує засвоєння їжі.

Пилок рослин — це чоловіче насіння квітів, вона необхідна для запліднення рослин. Бджолиний пилок складається з рослинного пилку, зібраної робочими бджолами, скріпленого рослинним нектаром і бджолиною слиною. Вона скачана в кульки і використовується для годування трутнів. Бджолиний пилок вважається найдосконалішим природним живильним продуктом, містить практично всі найважливіші життєво необхідні компоненти — білок, 18 амінокислот, 16 вітамінів, 18 мінералів, 28 мікроелементів, ферменти і т. п.

Бджолиний пилок збирається за допомогою спеціальних пасток, що встановлюються перед вуликом: робочі бджоли, залітаючи у вулик, струшують в них частину пилку. При добуванні екстракту з пилку віддаляється важко перетравлюється лушпиння і додаються ферменти, необхідні для видалення алергенів і покращення засвоюваності.

Пилок збільшує енергію, підвищує фізичну витривалість, надає підтримку імунній системі, травленню (регулює стілець), сприяє схудненню, підсилює розумові здібності, захищає від серцевих захворювань, раку, артриту і навіть стресу. Вважається, що вживання бджолиного пилку всередину сприяє уповільненню процесу старіння, омолодження шкіри і збереженню енергії молодості.

Бджолиний пилок володіє здатністю знижувати прояв алергії і сінної лихоманки.

Бджолиний пилок від NSP застосовується при артритах, хворобах серця, проблеми з травленням, простатиті, депресії і онкологічних захворюваннях. Вважається, що вживання бджолиного пилку всередину сприяє уповільненню процесу старіння, омолодження шкіри і уповільнення процесу старіння.

Екстракт  Бджолиний пилок від NSP абсолютно чистий, ефективний і не викликає алергії. Тим не менш, для перестраховки, людям з підвищеною чутливістю до продуктів бджільництва (меду, прополісу і т.п.) перед використанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Склад 1-ої капсули бад NSP Бі Поллен Бджолиний пилок:
Квітковий пилок — 450 мг


Застосування бад NSP Бджолиний пилок
: як добавка до їжі приймати по 1 капсули 2 рази на день під час їжі. Зберігати при Т ° не вище 25 ° С.

Протипоказання бад NSP Бі Поллен Бджолиний пилок: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.