Гінкго/Готу Кола

  • Благотворно впливає на роботу головного мозку, сприяє поліпшенню пам’яті і реакції.
  • Забезпечує еластичність і міцність кровоносних судин, стінок капілярів.
  • Покращує циркуляцію крові в організмі.
  • Підсилює регенеративні процеси, перш за все при пошкодженні шкіри.
  • Підвищує розумову і фізичну працездатність організму.

Екстракт гінкго отримують з листя рослини Гінкго білоба, яке відноситься до найбільш популярних і добре вивченим лікарським рослинам, що стимулює діяльність головного мозку. Цей екстракт має протизапальну дію, запобігає крихкість капілярів, також покращує кровообіг у кінцівках. Гінкго білоба покращує постачання мозку кров’ю і киснем, запобігаючи погіршення пам’яті або повертаючи пам’ять.

Готу кола — це цілюща рослина, здавна застосовується в народній медицині. Відноситься до сімейства петрушки.  Готу кола, як і гінкго білоба, робить благотворний вплив на кровообіг, покращує пам’ять, зміцнює кровоносні судини, багато цілителів називають його їжею для мозку. Крім того, готу кола містить компоненти, необхідні для утворення колагену. Ці унікальні речовини на клітинному рівні підтримують здатність організму швидко відновлювати шкірний покрив і загоювати різні пошкодження (невеликі рани, опіки, порізи), залишаючи лише невеликі шрами сприяє загоєнню трофічних виразок.

Пропонована біологічно активна добавка до їжі Гінкго / Готу Кола від NSP допоможе впоратися з негативними явищами, що з’являються з віком. Якщо ви стали менш енергійні, швидко втомлюєтеся, у вас бувають запаморочення, ноги і руки холонуть і опухають, то вам варто познайомитися з цим продуктом.

Склад 1-ої пігулки Гінкго / Готу Кола:
Екстракт гінкго (гінкго білоба) стандартизований 24% флавонових глікозидів гінкго — 40 мг
Готу кола (Hydrocotyle азіатської) — 100 мг

Застосування Гінкго Готу Кола: приймати по 1 таблетці 1-2 рази на день під час їжі протягом 1 місяця. Повторити курс при необхідності.

Протипоказання Гінкго Готу Кола: не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, при гемофілії і індивідуальній непереносимості продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати, Для нервової системи, Для серцево-судинної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.