Грепайн з протекторами

  • Є потужним антиоксидантом.
  • Зміцнює стінки кровоносних судин, покращує циркуляцію крові в організмі.
  • Благочинно  діє на серцево-судинну систему.
  • Служить для профілактики ревматичного артриту і ламкості кісток, пов’язаної із старінням.
  • Перешкоджає старінню шкіри, сприяє підтримці здорового вигляду.

Грепайн з протекторами є найсильнішим з усіх відомих антиоксидантів — в 50 разів перевищує ефективність вітаміну Е і в 20 разів — вітаміну С.

Грепайн з протекторами являє собою комбінацію антиоксидантів, у тому числі: екстракт з шкірки і кісточок винограду, екстракт  соснової кори і вітамін С. Комплекс з лікарських рослин (брокколі, куркума, буряк червона, розмарин, морква, томат, китайська капуста, білокачанна капуста, біофлавоноїд) доповнює і підсилює дію антиоксидантів.

У медицині екстракт з шкірки і кісточок винограду використовують недавно, хоча в багатьох культурах вживання червоного вина є традицією. У Франції низький рівень захворювань серцево-судинної системи пов’язують з вживанням великої кількості червоного вина. Французький учений Джеки Масквіллер визначив, що кісточки винограду містять найбільш активну субстанцію в боротьбі з вільними радикалами, і запатентував метод екстрагування цих активних інгредієнтів, проантоцианіди, в 1970-х роках.

Екстракт з кісточок винограду містить ненасичені жирні кислоти, вітамін Е, вітамін С, 92-95% проантоцианіди, в більшій концентрації, ніж у якомусь іншому рослині. Проантоцианіди — рослинні біофлаваноїди, які захищають клітину від вільних радикалів і згідно їх хімічною структурою легко з’єднуються усередині клітинних мембран, що робить їх легкодоступними для клітинних органел.

Екстракт з кісточок винограду захоплює вільні радикали і жирові переоксіди, знижує окислення ліпідів, повністю інгібує вироблення вільних радикалів ферментами ксантиноксидази, знижує пошкоджуваність клітин і тканин. Ця комбінація властивостей дозволяє попереджати серцево-судинні захворювання, пов’язані з атеросклеротичним звуженням судин. Доведено, що Проантоцианіди з екстракту кісточок винограду знижують смертність від серцево-судинної патології.

Інші властивості екстракту виноградних кісточок відносяться до колагену. Екстракт інгібує протеолетіческіе ферменти: еластазу, колагенази, гіалуронідазу і бета-глюкоронідазу. Він допомагає колагеновим волокнам укріпити матрицю, що проявляється в захисті судин і тканин від дії вільних радикалів. Крім цього, екстракт зменшує запалення колагену, знижуючи виділення гістаміну, протеаз, простагландинів.

Ці властивості екстракту використовують при лікуванні багатьох дегенеративних станів. До того ж, ми можемо захистити шкіру від дії вільних радикалів, роблячи її молодшою, здоровішою, знизити ризик розвитку раку шкіри від сонячних випромінювань і токсинів навколишнього середовища. Це також допомагає полегшити ревматоїдний артрит та деформуючий остеоартрит.

У цій формулі одним з основних інгредієнтів є екстракт кори сосни (Pinus тагШта), дерева, що росте на південному березі Франції.

Місцеве населення Америки вживало екстракт кори сосни декілька сторіч. Вони пили чай, зварений з її кори і голок. У XVI столітті французький мандрівник Джеки Карті і його команда подорожували на кораблі «Сайту Лавренс». Їх раціон складався лише з солоного м’яса і бісквітів. Багато членів команди померли від дефіциту вітаміну С (цинги). Корінні американці підказали їм приймати чай з кори сосни. Мандрівники спробували і невдовзі поправилися. Через багато років після цього інший француз Джеки Максвіллер почав досліджувати кору сосни та її дію. Він давав її своїм пацієнтам, і сорок п’ять з них з екземою, виразкою, при варикозному розширенні вен, успішно вилікувалися. У 1951 році екстракт з кори сосни був запатентований.

Як і екстракт кісточок, екстракт з кори сосни містить антиоксиданти, які мають такі ж властивості. Хоча, крім цього, в нього входять ще 40 інших органічних компонентів. Разом вони здатні подовжувати життя, покращувати циркуляцію крові, підвищувати фізичну активність, знижувати старіння шкіри, ризик онкопатології, захворювань серця і судин.

Екстракт кори сосни відновлює капіляри, перешкоджає розширенню вен, знижує слабкість в ногах, зменшує набряки.

Екстракт кори ефективний для підвищення розумової активності, завдяки поліпшенню циркуляції крові. Крім цього, антиоксиданти проходять через гематоенцефалічний бар’єр і захищають нервові клітини мозку від пошкоджень. Це покращує пам’ять і уповільнює старіння.

Екстракт кори сосни не тільки є антиоксидантом, але і підсилює дію інших відомих антиоксидантів: вітаміну Е, С.

Біофлавоноїди трав, овочів і фруктів підсилюють антиоксидантну дію формули, в яку включені: брокколі, китайська капуста, білокачанна капуста, червоний буряк, куркума, розмарин, помідори, морква, екстракт з шкірки винограду. Багато хто з них ефективні як профілактичні засоби при серцево-судинних захворюваннях. До того ж трави покращують травлення, засвоєння антиоксидантів, що містяться у формулі.

Антиоксиданти зв’язують вільні радикали і нейтралізують їх шкідливу дію на організм. Грепайн з  протектором є прекрасним засобом, що дозволяє протистояти вільним радикалам.

Проантоцианіди, що містяться у виноградних зернах, володіють також здатністю укріплювати стінки кровоносних судин, покращують периферичну циркуляцію крові і приплив крові до сітківки.

Дія антиоксидантной формули полягає в її здатності зв’язувати вільні радикали (активні біомолекули, що руйнують генетичний апарат клітин і структуру їх мембран), зменшувати інтенсивність окислювальних процесів в організмі, уповільнювати процеси старіння і зносу клітинних мембран та самих клітин, а отже, і всього організму в цілому , підвищувати стійкість до дії радіації та інших шкідливих факторів зовнішнього середовища, підсилювати імунітет, нормалізувати функцію серцево-судинної системи та ін

Показання: антиоксидантна формула дозволяє в кілька разів знизити ризик захворювань гіпертонією, стенокардією, інфарктом міокарда та інсультом, а також варикозним розширенням вен, використовувати її можна для успішної профілактики і лікування діабетичної ретинопатії, артритів, ревматизму, системного червоного вовчака, виразкового коліту, сінної лихоманки , а також для профілактики спортивних травм, прискорює процеси відновлення функцій після пошкодження центральної нервової системи, покращує пам’ять, зір, слух, перешкоджає утворенню виразок і крововиливів на стінках шлунково-кишкового тракту, що викликаються зовнішніми подразниками; нормалізує функцію нервової, імунної та ендокринної систем. Може використовуватися для профілактики і лікування променевої хвороби.

Склад 1-ої пігулки:
Грейпайн (проантоцианіди з кісточок винограду і соснової кори) — 20мг
Екстракт з шкірки винограду (Vitis Vinifera) — 50 мг
Вітамін С — 20 мг
Запатентована суміш — 200 мг:
Брокколі (Brassica Oleracea)
Морква (Daucus Carota)
Буряк червоний (Beta вугри)
Розмарин (розмарином лікарський)
Томат (Solanum Lycopersicum)
Куркума (Куркума Лонга)
Капуста китайська (Brassica РАЦС)
Капуста білокачанна (Brassica Oleracea)
Цитрусові біофлавоноїди
Гесперидин
Біфосфат кальцію
Целюлоза (рослинні волокна)
Стеарат магнію (рослинний)
Діоксид кремнію (порошкоподібний кремнезем)

Застосування: приймати по 1-2 таблетці щодня під час їжі. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Увага: при наявності каменів у нирках, що містять оксалати, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.