Замброза

  • Захищає всі системи організму людини від дії вільнорадикальних з’єднань ендогенного і екзогенного походження.
  • Надає підтримку імунній системі і знижує ризик розвитку запальних захворювань.
  • Володіє протиалергічною дією.
  • Підвищує працездатність і зберігає високий енергетичний потенціал на клітинному рівні, перш за все клітин головного мозку.

Zаmbroza — фруктово-ягідний екзотичний напій, який є не просто солодким соком, але також володіє дуже сильною антиоксидантною дією. У США цей напій носить назву «Thai Go». Але на закордонних ринках він має назву «Zambroza», при цьому склад абсолютно ідентичний.
Багато наукових досліджень показали, що запальний процес є першопричиною більшості патологічних станів, пов’язаних з порушенням здоров’я людини. Зрозуміло, що профілактика і боротьба із запаленням допоможе багатьом зберегти здоров’я. В принципі, запалення є складовою частиною захисної реакції організму на впровадження інфекційного агента або дії іншої шкідливої дії. Але іноді запальний процес виходить з-під контролю, і тоді запалення може заподіяти велику шкоду не тільки органу або тканинам, але і організму в цілому.
Хронічний запальний процес може стати причиною розвитку різних захворювань, зокрема атеросклерозу коронарних артерій, хвороби Альцгеймера і навіть онкологічного захворювання. Таким чином, якщо знайти ефективний засіб боротьби із запаленням, то можна вилікувати відразу декілька хронічних захворювань. І такий засіб розроблений. Він успішно продається у всьому світі — це напій Zаmbroza.
Він містить висококонцентровані соки екзотичних фруктів і всім відомих ягід, будучи абсолютно натуральним продуктом, що не містить штучних фарбників, консервантів і ароматичних засобів.
У його склад входять наступні компоненти.
Мангустин (гарцинія мангустана) є дуже солодким екзотичним фруктом, якій практично не відомий в наших краях. Але в тропічних країнах гарцинію мангустана називають королевою тропічних фруктів. Свіжий фрукт має м’якоть перлинно-білого кольору, яка легко тане в роті і має тонкий і приємний смак. Фантастичним успіхом у гурманів користується десерт — мангустин в шампанському.
Мангустин має не тільки могутній антиоксидантний потенціал, але також є інгібітором того ферменту, що викликає запальну реакцію. Цей фермент називається циклооксигенеза (СОХНУВ-2). Природні біологічно активні речовини, що містяться в екзотичному фрукті мангустин, блокуючи активність ферменту СОХНУВ-2, знижують клінічні прояви запальної реакції: набряк, хворобливість, почервоніння, високу температуру.
Концентрат чорниці також отримав всесвітнє визнання як сильний антиоксидант за рахунок присутності активних біофлавоноїдів-антоцианозидів. Клініцисти, перш за все, цінують ці речовини за позитивний вплив на зір і відновлення пам’яті в результаті поліпшення мікроцирккуляциі. Крім того, ці біофлаваноїди запобігають агрегації тромбоцитів, що попереджає тромбоутворення. Вони перешкоджають руйнуванню головного структурного білка — колагену. А це не тільки пружні і міцні судини, але і здорова, гладка шкіра. Тому в народній медицині вважалося, що чорниця продовжує молодість.
Червона малина, також як і чорниця містить біофлавоноїд.

До речі, різне забарвлення ягід та інших плодів залежить від наявності різного біофлавоноїда або пігментів (наприклад, ціанідин діглюкозід, дає відповідне забарвлення), які називаються антоцианіни. Всі частини рослини містять також органічні кислоти, головною з яких є саліцилова кислота, з чим пов’язана протизапальна дія. Малина має не тільки таку ж дію на організм, як чорниця, але, також володіє антигістамінним ефектом (знижує вироблення гістаміну). Це дуже важливо для попередження розвитку алергічних реакцій.
Китайська заманиха (дереза, вовча ягода) — плоди азіатського чагарника, який вже декілька сторіч використовується на Сході з лікувальною метою при захворюваннях печінки і нирок. Ця рослина сприяє виробленню в організмі дуже важливого ферменту — антиоксиданту, який називається супероксиддісмутаза (SOD). Дереза володіє слабкою гіпотензивною дією, але здатна потенціонувати дію фармпрепаратів, що знижують артеріальний тиск, а також підсилює дію антидіабетичних засобів. Дереза пригноблює синтез холестерину, попереджає жирове переродження печінки, пригнічує ріст патогенної кишкової палички і розвиток кандидозу.
До складу напою Zаmbroza входить суміш соків винограду різних сортів (зокрема, звичайний червоний і американський виноград — лабруська). Але у винограді цінною виявляється не тільки м’якоть, але і екстракт його зерен і шкірки. Цей екстракт є джерелом високоефективного антиоксиданту-біофлавоноїда, який називається пікногенол.
Не менш цінними властивостями володіє екстракт зеленого чаю, що містить катехіни, здатні захищати від окислення ліпіди мембран і ядерні структури клітин (ДНК).
Обліпиха також відноситься до сильних природних антиоксидантів. Вона містить вітаміни А, Е, С, а також сприяє накопиченню в організмі ферменту SOD, що захищає клітини від дії вільних радикалів.
Останні дослідження показали високу ефективність екстракту яблука і його шкірки для підтримки адекватного рівня імунного захисту. Не дарма англійське прислів’я свідчить: «An apple а day keeps the doctor away», тобто, той хто, з’їдає одне яблуко в день, не потребує лікарів.
Прилив життєвої енергії — знайоме багатьом відчуття, порівнянне з відчуттям людини, яка добре виспалася і з нетерпінням чекає ранку, щоб займатися улюбленою справою. На жаль, більшість людей зустрічають світанок з іншими відчуттями: слабкість, сонливість, напруга, тривога, пригнічений настрій. Саме таким людям в першу чергу призначений цей чудовий напій.
Це не просто приємний на смак напій, це елексир здоров’я, який необхідно вживати кожній людині щодня.

Склад:
сік винограду американського (Vitis labrusca)
сік винограду звичайного (Vitis vinifera) сік чорниці (Vaccinium corymbosom) сік малини звичайної (Rubus idaeus) сік плодів мангустина (Garcinia mangostana)
екстракт обліпихи (Hippophae rhamnoides)
екстракт шкірки винограду (Vitis Vinifera) екстракт дерези звичайної (Lycium babarum) екстракт кісточок винограду (Vitis vinifera)
екстракт зеленого чаю (Camellia sinensis) яблучний сік (Malus domestica)
бензоат натрію


ЗАСТОСУВАННЯ: напій можна розбавляти водою, змішувати з іншими напоями і соками, а також пити не розбавленим. Бажано випивати 15-30 мл щодня для підтримки хорошого тонусу і здоров’я Вашого організму.
Добре поєднувати Zаmbroza з додатковим прийомом вітамінів-антиоксидантів, які міститися в препаратах компанії NSP і, перш за все комплекси Vitamin C і Vitamin Е

  • Захищає всі системи організму людини від дії вільнорадикальних з’єднань ендогенного і екзогенного походження
  • Надає підтримку імунній системі і знижує ризик розвитку запальних захворювань
  • Володіє протиалергічною дією
  • Підвищує працездатність і зберігає високий енергетичний потенціал на клітинному рівні, перш за все клітин головного мозку

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати, Для зору, Для імунної системи, Для нервової системи, Для серцево-судинної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.