Захистна формула

  • Стимулює роботу імунної системи, сприяє профілактиці інфекційних захворювань.
  • Володіє сильною антиоксидантною дією.
  • Підвищує працездатність і витривалість організму.

Опірність інфекціям, підтримка внутрішньої гармонії і фізіологічного балансу всього організму (гомеостазу), профілактика старіння і онкологічних захворювань — ось неповний перелік функцій, що виконуються нашою імунною системою. Але під дією перенесених захворювань і стресів, несприятливих чинників навколишнього середовища, неправильного живлення імунна система виснажується і дає збої, і людина стає беззахисною перед багатьма небезпеками, що підстерігають її. От чому сучасній людині необхідно постійно включати в свій раціон живлення продукти, що підтримують і стимулюють захисну функцію організму.
Біологічно активна добавка до їжі Defense Maintenance від NSP містить спеціально підібраний спектр вітамінів — антиоксидантів (А, С і Е), мінералів (цинк, селен) і цілющих рослин, поновлюючих і зміцнюючих імунітет, таких, що дозволяють віддалити процес старіння.
Вітамін А сприяє посиленню імунного захисту дихального і травного тракту, шкіри, очей і інших органів, які першими страждають від збудників інфекції.
Вітамін С активізує вироблення антитіл, лізоциму та інтерферону, які протидіють інфекції, знищуючи бактерії і віруси.
Крім того, вітамін С у поєднанні з біофлавоноїдом, забезпечує структурну цілісність стінок капілярів і оптимальну структуризацію сполучної тканини, зокрема міжклітинні простори, що обмежує транслокацію мікроорганізмів.
Добавка містить цинк і селен, що благотворно впливають на імунну систему. Цинк підтримує функцію вилочкової залози, яка виробляє Т-лімфоцити, необхідні для боротьби з вірусами.
Селен необхідний для синтезу ферменту глутатион-пероксидази, який є могутнім антиоксидантом.
Здавалося б, процеси окислення життєво важливі у всіх проявах нашого організму. Але з іншого боку, виникнення більшості найнебезпечніших захворювань, таких як рак, атеросклероз, інфаркт міокарду, діабет, виразка шлунку, ураження печінки і нирок, зв’язане з накопиченням в уражених клітинах і тканинах шкідливих речовин — вільних радикалів і перекисних з’єднань. Ці ж процеси є причиною передчасного старіння організму. Окрім вітамінів-антиоксидантів А і С, в склад також включений вітамін молодості Е — сильний антиоксидант, що перешкоджає процесам старіння і який володіє кардиозахисними і антикоагулянтними діями.
Комплекс містить ряд рослин, таких як спаржа, капуста білокачанна, брокколі, сік (сублімований) з молодих паростків ячменю і пшениці, які багаті вітамінами-антиоксидантами (beta-каротин, вітамін С), різними типами ферментів, включаючи антиоксидантний фермент супероксид-дисмутазу.
Лимонник, елеутероккок і мірра володіють могутньою тонізуючою дією, допомагають регулювати і нормалізувати роботу всього організму, підвищують його працездатність і витривалість.
Астрагал і гриб рейши вважаються нутріциологами за їх особливий вплив на глибинні структури імунного захисту, зокрема на підвищення рівня Т-лімфоцитів, причому, ця активація відбувається не відразу, а має стабільно продовжений час.

Склад — 1 капсула:
Вітамін А — 5000 МЕ
Вітамін С — 120 міліграм
Вітамін Е — 60 міліграм
Цинк — 5 міліграм
Селен — 25 мкг
Запатентована суміш — 480 міліграм
Молоді паростки ячменю (Holdeum vulgare)
Cпаржа (Asparagus officinalis)
Астрагал (Astragalus membranaceus)
Капуста белокочанная (Brassica oleracea)
Капуста брокколі (Brassica oleracea)
Гриб рейши (Ganoderma lucidum)
Гваюла (Parthenium integrifollium)
По д`арко (Tabebuia heptaphylla)
Лимонник китайський (Schizandra chinensis)
Елеутероккок (Eleutherococcus senticosus)
Молоді паростки пшениці (Triticum aestivum)
Смола мірри (Сommiphora molmol)


ЗАСТОСУВАННЯ: як добавка до їжі приймати по 1 капсулі в день під час їжі. Зберігати в сухому, прохолодному місці.


ПРОТИПОКАЗАННЯ: при сумісному застосуванні антикоагулянтних і стимулюючих препаратів необхідно проконсультуватися у лікаря. Не рекомендується застосовувати при індивідуальній непереносимості продукту.


  • Стимулює роботу імунної системи, сприяє профілактиці інфекційних захворювань
  • Володіє сильною антиоксидантною дією
  • Підвищує працездатність і витривалість організму

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати, Для зору, Для імунної системи, Онкопротектори. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.