Ейч-Пі Файтер

  • Послаблює активність бактерій Нelicobacter пілорі (HP), що викликають виразку шлунку, не пригнічуючи при цьому життєдіяльність корисних бактерій.
  • Має виражену антибактеріальну і антипаразитарну дію.
  • Підвищує вироблення захисного слизу травної системи, що забезпечує додатковий протизапальний ефект.

Ейч-пі Файтер послаблює активність бактерії Helicobacter Pylori (Н-р), що викликає виразку шлунку, яка розвивається всередині слизової оболонки шлунка і пристосовується існувати в агресивному кислотному середовищі. Трава Hp винищувача не пригнічує при цьому життєдіяльність корисних бактерій. Володіє протизапальними властивостями, надає живильну підтримку травній системі. Також вважається, що інфікування H-пілорі призводить до розвитку багатьох інших хвороб шлунково-кишкового тракту, включаючи рак шлунку.

Трав’яний Hp винищувач (Ейч-пі Файтер) володіє цілющою дією завдяки поєднанню приведених нижче лікарських рослин.

Солодка гола
(лакрічник). Хімічний склад: аспарагін, гліциризин, жовте барвник, жир, камедь, пентаціклічние терпени, протеїн, цукор.

У добавці Ейч-пі Файтер солодка представлена ​​в дегліціррізірованной формі. Вона надає спазмолітичну, пом’якшувальну та протизапальну дію, подібно до кортизону. Солодка, як і оман, сприяє збільшенню виділення слизу в шлунку. Відзначено, що солодка володіє властивістю регенерувати слизистий шар шлунку і дванадцятипалої кишки, запобігаючи тим самим появу нових виразок.

Дослідження показали, що солодка надає сильну протизапальну дію. Солодка підсилює дію кортикостероїдів, а також стимулює вироблення організмом власних гормонів. Солодка також пригнічує дію ферменту, що ініціює вироблення простагландинів і лейкотрієнів, що сприяють розвитку запального процесу. Протизапальна дія солодки використовується при лікуванні виразкової хвороби шлунка і дванадцятипалої кишки, при хронічних запальних станах шлунково-кишкового тракту. Солодка стимулює жовчовиділення і покращує роботу печінки.

Споживання солодки у великих кількостях може викликати підвищення кров’яного тиску.

Гвоздика володіє антисептичними властивостями, особливо відносно патологічної флори в шлунково-кишковому тракті, має виражену антипаразитарні дію, переважно відносно личинкової стадії глистів і яєць паразитів.

Основний діючий компонент екстракту гвоздики — евгенол. Саме йому учені приписують болезаспокійливу, антисептичну, антигістамінну і спазмолітичну дію. Вважається також, що гвоздична масло не лише вбиває бактерії, грибки і паразитів, але і певною мірою сприяє рубцюванню виразок.

Показання: глистяні інвазії, дисбактеріоз; комплексні програми очищення організму.

Екстракт кореня оману має виражену бактерицидну, протизапальну, сечогінну і протиглистовою дією, зменшує перистальтику кишечника, знижує активність ферментів: фосфатази, ентерокінази і ліпази, стимулює функцію яєчників і матки.

До складу кореня оману входять: до 28% інуліну, сапоніни, гіркоти, ефірні масла, що містять алантолактон (геленін), смоли, слиз, дігідроалантолактон, фріделін, даммарадіенілацетат, даммарадіенол, стигмастерин, фітомелан, нестійкі поліени та інші ацетиленові сполуки. У коренях виявлені також псевдоінулін, оцтова і бензойна кислоти, токофероли.

Під дією що міститься в оманом інуліну (44%) нормалізується моторна і секреторна функції різних відділів травної системи, зменшується активність запального процесу в шлунку, знижується кислотність шлункового вмісту, зникають спастичні явища в області сторожа, нормалізується евакуація шлункового вмісту в кишечник, збільшуються вироблення слизистих речовин залозами шлунка і жовчовиділення, нормалізується мікробна флора кишечника, пригнічується діяльність грибків.


По д’Арко
(мурашине дерево) надає зміцнюючу дію на імунну систему організму, а також бактерицидну дію проти бактеріальних і грибкових інфекцій, є багатим джерелом заліза.

Діючі речовини кори По д’Арко (лапахол і ксілоідін) володіють антибіотичним, імуностимулюючим, протизапальною, антіфунгіальним і бактерицидну дію.

По д’Арко
застосовують при алергії,-захворюваннях шлунково кишкового тракту (гастрит, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки, ентерит, коліт), простатиті, запаленнях сечовивідної системи, анемії.

Перець однорічний володіє стимулюючими, антисептичними і болезаспокійливими властивостями. Він також сприяє травленню, активізує обмін речовин в організмі. У перці міститься велика кількість вітаміну С. Перець багатий кальцієм, залізом, фосфором,-каротином і вітамінами групи В. Крім того перець потенціює дію інших лікарських рослин.

Сучасні дослідження показали, що поєднання таких цілющих рослин, як по д’Арко, гвоздика і дивосил, робить сильний стримуючий вплив на розвиток H-пілорі. Рослини, успішно пригнічують діяльність H-пілорі, і були включені в біологічно активну добавку Ейч-пі Файтер. Добавка також містить червоний перець і солодку, відомі своїм загоюючим і пом’якшувальну дію.

Крім того, таке поєднання трав, володіє антипаразитарною і антігельмінтним діями, причому гвоздика знешкоджує навіть найстійкіші форми паразитів — цисти і яйця глистів.

Таким чином, унікальний комплекс, розроблений компанією NSP можна використовувати не тільки як вузькоцільовий препарат, але також при різних програмах очищення організму.

Склад 1-ої капсули:
Дегліціррізірованний екстракт кореня солодки (солодки) — 100 мг
Концентрат кори По д’Арко (1:5) (Tabebuia impetiginosa) — 100 мг
Концентрат квітів гвоздики (1:5) (Eugenia Aromatica) — 100 мг
Екстракт кореня оману (1:5) (Inula Helenium) — 100 мг
Плоди перцю однорічного (Capsicum аппііт) — 100 мг

Вживати: дорослим по 1 капсулі 2 рази в день під час їди плюс 1 капсулу на ніч; запивати кількома ковтками води. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання: вагітність, індивідуальна непереносимість продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Без рубрики, Всі препарати, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.