Брест комплекс

 • Регулює гормональний баланс у жінок, надає оздоровлюючу дію на репродуктивні органи має антиоксидантну та онкопротекторну дію за рахунок наявності вітамінно-подібної речовини з групи натуральних каротиноїдів — лютеїну і біофлавононідов (екстракт граната).


 • Стабілізує рівень глюкаровой кислоти, що забезпечує детоксикацію організму і гепатопротекторну дію, що попереджає канцерогенну дію токсичних з’єднань.
 • Володіє антимітотичною, естрогеноблокуючою дією, особливо при онкологічних захворюваннях, пов’язаних з гормональними порушеннями.
 • Питання репродуктивного здоров’я все частіше висвітлюються в пресі і обговорюються в медичних колах. Однак, до практичного втілення в життя цих планів ще далеко. Створюються центри охорони материнства, для чоловіків відкриваються андрологічні клініки, але доступної практичної допомоги простий пацієнт отримати не може. Так що, рятувати ситуацію доводиться нам самим. Особливу тривогу викликає зростання захворювань молочних залоз у жінок репродуктивного віку.
  Компанія NSP розробила ефективний Брест комплекс для профілактики і лікування деяких жіночих хвороб, серед них:

  мастопатія, в тому числі і фіброзно-кістозна;
  профілактика онкологічних і дисгормональних порушень у жінок;
  передменструальний синдром;
  комплексне лікування деяких форм безпліддя.

  Льон звичайний (Linum Usitatissimum).
  Насіння містить масло (до 50%), багате ПНЖК, в тому числі типу омега-3, білок (до 30%), органічні кислоти і слизу, що володіють проносним, обволікаючим, протизапальну дію.

  Гранат (Punica граната). Кора коренів, гілок і плодів містить дубильні речовини (до 25%), алкалоїди, біофлавоноїд, кислоти (галова та бетулінову), глікозид пуніцін, цукру (в т.ч. маніла), мінеральні сполуки. Дія — протизапальна і онкопротекторна.

  Глюкарат кальцію (кальцієва сіль глюкарової кислоти). Глюкарова кислота підтримує детоксикаційний процес глюкуронідації. Найбільше її кількість міститься в яблуках, грейпфрутах, вишні, абрикосах, брокколі, брюссельській капусті і пагонах люцерни. В експериментальних дослідженнях було показано: D-глюкорат знижує захворюваність раком легенів, шкіри, грудей і товстої кишки більш, ніж на 60%, ефективно запобігає індукцію раку простати у чоловіків. Цей механізм забезпечується здатністю D-глюкорат до детоксикації канцерогенів і виведенні цілого ряду ксенобіотиків, у тому числі, що володіють канцерогенною активністю. Також глюкаровой кислота регулює гормональний баланс не лише жінок, але андрогенної і активність у чоловіків.

  Кудзу (Pueraria Lobata).
  Коріння рослини багате білком і крохмалем і використовуються для приготування їжі в національній кухні деяких азіатських країн (Японія, Китай). У коренях і квітах пуерарії виявлені сапоніни, флавоноїди, ізофлавони і їх глікозиди, що володіють естрогеноподобних активністю. Здатність препаратів пуерарії надавати гіпотензивний ефект, знімати спазм мозкових і коронарних судин, зменшувати в’язкість крові підтверджено клінічними випробуваннями і використовується в сучасній китайській медицині.

  Лютеїн
  . Відноситься до каротиноїдів природного походження, вітаміноподібних речовин. В організм надходять у складі овочів і фруктів, а також виявлені у великій кількості в яйцях. Лютеїн і утворюється з нього в тканинах ока зеаксантин є основними пігментами жовтої плями сітківки ока, містяться також у райдужній оболонці ока, кришталику. Лютеїн і зеаксантин володіють вираженими антиоксидантними властивостями, інгібірують перекисні процеси, в тому числі, індуковані дією УФ-спектру денного світла.


  Гріфола кучерява (Гриб Мейтаке)
  . Їстівний гриб. Містить відносно високу кількість полісахаридів (Р-1 ,6-ГЛІКАНА), які володіють адаптогенними і иммунностимулирующее дія. Гріфола вибірково інгібує ріст і виникнення атипових клітин, стимулює активність Т-лімфоцитів і СД-4 клітин. Застосовують цей гриб як загальнозміцнюючий засіб, в тому числі, при хронічній втомі, вторинних імунодефіцитах, високому тиску крові, при цукровому діабеті.

  Склад — 1 капсула:
  Порошок лляного насіння (частково знежирений) (Linum Usitatissimum) — 267 мг
  Екстракт граната (Punica граната) — 75 мг
  Кальцію глюкарат — 75 мг
  Екстракт кореня Кудзу (Pueraria Lobata) — 50 мг
  Лютеїн (5%) — 24 мг
  Гріфола кучерява (гриб Мейтаке) (Grifola frondosa) — 4мг

  Застосування: рекомендоване дозування Брест комплекс (грудей Assued): дорослим приймати по 2-3 капсули щодня, під час їжі.

  Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, не рекомендується вагітним і годуючим жінкам.


Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для ендокринної системи, Онкопротектори. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.