Дикий Ямс

Нормалізує вироблення жіночих статевих гормонів, порушення менструального циклу.

 • Регулює роботу статевих залоз жінки.
 • Знижує рівень холестерину в крові.
 • Перешкоджає відкладенню атеросклеротичних бляшок на стінках судин.
 • Нормалізує артеріальний тиск.
 • Дикий ямс — багаторічна трав’яниста ліана, що досягає 4 і більше метра в довжину. У медичній промисловості використовується коренева частина рослини, яка містить фітоестрогени, в тому числі діосгенін, який є природним попередником прогестерону. Фітоестрогени, потрапляючи в організм жінки з їжею, нормалізують її гормональний статус, регулюють менструальний цикл, усувають неприємності, пов’язані з перед-і постклімаксом, підтримують тонус жіночих органів, особливо в період клімаксу.

  Дикий ямс
  здавна використовується мексиканськими жінками як контрацептивний засіб, а також при загрозі викидня. Завдяки своїм властивостям розширювати судини дикий ямс також вживають при спазмах і судомах, пов’язаних з передменструальним синдромом.

  Дослідження показали, що вживання в їжу продуктів, що містять фітоестрогени, помітно знижує ризик таких захворювань, як рак молочної і підшлункової залоз.

  Встановлено, що для зростання ракової пухлини молочної залози необхідні естрогени. Але, коли ракова клітина заповнюється менш активними фітоестрогенами, там не залишається місця естрогенів, які виробляються організмом. Фітоестрогени заважають цим гормонам взаємодіяти з клітиною. Крім цього, дикий ямс застосовується при атеросклерозі судин головного мозку і серця, для зниження артеріального тиску. Дикий ямс зменшує головні болі, шум у вухах, стомлюваність, дратівливість, знижує рівень холестерину в крові, покращує настрій, сон, пам’ять.

  Відомі й інші корисні властивості цієї рослини. Дикий ямс володіє також жовчогінною дією і використовується при лікуванні захворювань печінки.

  Дикий Ямс НСП містить екологічно чистий дикий ямс і призначений для жінок, що турбуються про своє здоров’я і прагнуть до гармонізації фізіологічних функцій.

  Склад 1-ої капсули бад NSP Дикий Ямс:
  Дикий ямс (Дикий ямс) — 375 мг

  Застосування бад NSP Дикий Ямс НСП: як добавка до їжі приймати 1-2 капсули 2 рази на день під час їжі. Зберігати при Т ° не вище 30 ° С.

  Протипоказання: не рекомендується приймати дітям до 12 років, вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту.
  Дикий Ямс НВВ


Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для ендокринної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.