Простат формула

  • Забезпечує підтримку передміхурової залози.
  • Нормалізує функціонування простати і сечовидільної системи.
  • Зберігає повноцінною функцію чоловічої репродуктивної системи.
  • Надає протизапальну дію.

Пропонована композиція лікарських трав, вітамінів і мікроелементів володіє широким спектром дії на репродуктивну і сечовидільну систему чоловічого організму. В комплекс входять екстракти трьох видів женьшеню, екстракт плодів карликової пальми, екстракт кори Піджеум, вітамін Е, цинк, октакозанол.

Женьшень більше 5000 років шанується на Сході як потужний засіб, що володіє багатьма лікувальними і відновними властивостями. У коренях женьшеня містяться глікозиди, ефірні олії, вітаміни С, В1, В2, пектинові речовини, сахароза, жирні кислоти, мікро-і макроелементи (залізо, фосфор, сірка, марганець, алюміній, кремній і ін). Препарати женьшеню стимулюють синтез ядерних рибонуклеїнових кислот, збільшують синтез білка, ліпідів в кістковому мозку, оксікортістероідов в плазмі крові і взагалі роблять великий вплив на всі обмінні процеси організму людини.

Батьківщина Пальма сереноа — Атлантичне узбережжя Північної Америки. Популярність ця рослина набуло в кінці XIX століття. Наукові дослідження виявили в плодах наявність стероїдних компонентів, що пояснюють тонізуючу дію на чоловічу репродуктивну систему.

Механізм дії: пригнічує ферменти 5-альфа-редуктазу (яка переводить тестостерон в дигідротестостерон) і ароматазу (яка перетворює тестостерон і андротестостерон в естрон і естрадіол), інгібує зв’язування дигідротієно-стостерона з клітинними рецепторами в простаті.

Використовується при простатиті, доброякісній гіперплазії простати. Нормалізує функції яєчок у чоловіків, молочних залоз у жінок. Діє як діуретик, стимулює роботу гормональної системи, зокрема статевих залоз. Збільшує виділення сперми.

Піджеум — африканська слива. Її батьківщина — Південна Америка. У цьому вічнозеленому дереві містяться три групи активних компонентів: 1) фітостерини, 2) пентацікліческіе тритерпеноїдів (урсулова і олеїнова кислоти), 3) ферулові ефіри жирних спиртів.

Фітостерини володіють протизапальним ефектом, зменшуючи вироблення простагландінов.бета-фітостерини показаний до застосування у випадках доброякісної гіперплазії передміхурової залози, допомагаючи нормалізувати підвищений рівень простагландинів, зменшує застій крові і закупорку судин, завдяки чому зменшується розмір аденоми передміхурової залози. Пентацікліческіе тритерпеноїдів допомагають знизити запалення, блокуючи ферментативну активність, покращують цілісність дрібних вен і капілярів, зменшують застій крові. Ферулові ефіри знижують абсорбцію і метаболізм холестерину (доброякісна гіперплазія характеризується підвищеним вмістом холестерину).

Петрушка володіє потужними цілющими властивостями. Вона багата на вітамін С, бета-каротином, в ній багато хлорофілу — рослинного пігменту. Володіючи сечогінною дією, посиленим виділенням солей з організму, підвищує тонус гладкої мускулатури матки, кишечника і сечового міхура. Деякі дослідники вважають, що ефірні масла петрушки можуть створювати в сечі людини концентрації, достатні для забезпечення антибіотичної дії при інфекціях сечовивідних шляхів. Петрушка стимулює роботу нирок, нормалізує функцію надниркових і щитовидної залози, укріплює капіляри.

Вітамін Е (токоферол) нормалізує окислювально-відновні процеси, стабілізує мембранні структури клітини, впливає на біосинтез білків і, зокрема, гемосодержащіх ферментів класу оксидоредуктаз. Застосування: показано при порушеннях статевої функції у жінок і чоловіків.

Цинк впливає на окисно-відновні процеси, є складовим компонентом багатьох життєво важливих ферментів, включаючи антиоксидантний фермент сунерокспддпсмутазу, і тому допомагає перешкоджати утворенню вільних радикалів. Під впливом цинку пригноблюється активність протеаз, лужної фосфатази, активується пероксидаза і відновлюється нормальне дихання тканин. Цинк підсилює ефект гонадотропного гормону, робить благотворний вплив на антидіуретичного активність задньої долі гіпофіза. Під впливом цинку підвищується виділення з сечею адреналіну, азоту, сечової кислоти і креатину. Цинк сприяє регенерації еритроцитів і гемоглобіну. Цей мінерал важливий для функції передміхурової залози і репродуктивних органів.

Октакозанол є натуральним компонентом масла зародків пшениці, пов’язаним з вітаміном Е. Забезпечує підвищення використання кисню в клітині при навантаженні і підтримує запаси глікогену в м’язах. В результаті чого відбувається збільшення м’язової сили і витривалості, зниження рівня сироваткового холестерину.

Склад 1-ої капсули:
Екстракт американського женьшеню (Panax quinquefolia) — 25 мг
Екстракт китайського женьшеню (Panax женьшень) — 47,1 мг
Екстракт сибірського женьшеню (елеутерококу колючого) — 50 мг
Екстракт пальми cepeнoa (Serenoa повзучий) — 50 мг
Екстракт кори Піджеум (Pygeum Africanum) — 25 мг
Екстракт петрушки (Petroselinum Crispum) — 50 мг
Вітамін Е (вітамін Е) — 50 ME
Цинк глюконат (Zinc) — 12,5 мг
Октакозанол (Octacosanol) — 3 мг

Застосування: дорослим — по 1 капсулі в день під час їди. Зберігати в сухому прохолодному місці.

Протипоказання: підвищена нервова збудливість, безсоння, важкі форми гіпертонії, порушення серцевої діяльності, виражений атеросклероз, індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для ендокринної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.