Фіз Актив

  • Підвищує опірність організму інфекційним і вірусним захворюванням, підсилює імунну систему.
  • Прискорює процеси одужання і загоєння ран.
  • Забезпечує вироблення енергії на клітинному рівні, беручи участь в синтезі аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ).
  • Має антиоксидантну та протизапальну дію.
  • Допомагає організму протистояти наслідкам стресу.

Вітамін С (аскорбінова кислота) є одним з найпотужніших антиоксидантів. Він регулює згортання крові, нормалізує проникність капілярів, необхідний для кровотворення, надає протизапальну і протиалергічну дію. Вітамін С також відіграє важливу роль в регуляції окислювально-відновних процесів організму, бере участь у синтезі колагену і проколагену, обміні фолієвої кислоти та заліза, а також синтезі стероїдних гормонів і катехоламінів, прискорює процеси загоєння, збільшує стійкість організму до різних інфекцій, а також зменшує ефекти впливу різних алергенів. Аскорбінова кислота покращує здатність організму засвоювати кальцій і залізо, виводити токсичні речовини.

Ехінацею пурпурну корінні жителі Північної Америки здавна використовували в народній медицині. У індіанців коріння ехінацеї завжди вважалися кращим засобом при укусах отруйних змій (звідси походить ще одна назва рослини — «зміїний корінь»), ехінацеєю лікували виразки, застуду. У ХХ столітті в багатьох країнах почали вивчати механізм дії ехінацеї на організм людини. Лабораторні дослідження показали, що ехінацея може діяти як антибіотик і має широкий діапазон дії проти багатьох видів вірусних та бактеріальних захворювань. З’ясувалося, що ехінацея має дуже цінною властивістю — здатністю підвищувати природні захисні сили організму шляхом стимуляції вироблення макрофагів і підвищення їх активності.

Корейська женьшень
традиційно використовується як адаптогену — помічника організму в боротьбі з шкідливими наслідками стресу. Корейська женьшень стимулює активність природних клітин-кілерів. Женьшень використовують як засіб проти раку, при зниженні пам’яті, зниженні працездатності, депресії, цукровому діабеті, при перевтомі, при різних розладах нервової системи та захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрит, виразка шлунка та дванадцятипалої кишки), запальні захворювання печінки, селезінки, нирок , кишечника, при ураженні суглобів, поліартриті, ревматизмі і багатьох інших захворюваннях. Женьшень надає благотворний вплив навіть на абсолютно здорової людини, зміцнює його імунітет, продовжує молодість і саме життя.

Арабіногалактан — розчинний у воді полісахарид, що часто зустрічається в рослинах, грибах і бактеріях. Арабіногалактан підтримує імунну систему шляхом стимуляції активності природних клітин-кілерів і макрофагів. У США арабіногалактан дозволений до застосування в харчових продуктах Федеральним управлінням з лікарських засобів.

Бета-глюкан є полісахаридами, часто зустрічаються в природі, наприклад, у зернових (овес, ячмінь), а також у дріжджах, бактеріях, морських водоростях і грибах. Дослідження показали, що бета-глюкан підтримують імунну систему шляхом стимуляції функції макрофагів, активації Т-лімфоцитів і індукції цитокінів.

Ацетат цинку є необхідним елементом для підтримки імунітету. Цинк відповідає за нормальне функціонування нейтрофілів, природних клітин-кілерів і лімфоцитів, є ключовим елементом у антиоксидантних ферментів — супероксиддисмутази.

Таким чином біологічно активна добавка до їжі «Фіз Актив» підвищує опірність організму інфекційним і вірусним захворюванням, допомагає організму протистояти наслідкам стресу, посилює імунну систему, прискорює процеси одужання і загоєння ран.

Склад 1-ої пігулки:
Вітамін С (аскорбінова кислота). Ехінацея пурпурова (Echinacea пурпурний). Екстракт женьшеню корейського (корейський екстракт женьшеню). Арабіногалактан. Бета-глюкан. Ацетат цинку.

 

Додаткові інгредієнти: сорбітол кристалічний, сукралоза, лимонна кислота, бікарбонат натрію, бікарбонат калію, суміш цитрусова (натуральний ароматизатор), мінеральне масло, гідроксипропілцелюлоза, стеаринова кислота, стеарат магнію

Застосування: в якості біологічно активної добавки до їжі дорослим по 1 таблетці 1 раз на день під час їди, попередньо розчинивши 1 таблетку в 1 склянці води.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість, вагітність і годування грудьми.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.