Колострум (молозиво) НСП

  • Має виражену іммунопротекторну дію.
  • Надає іммунорегулюючу дію при аутоімунних захворюваннях і алергічних станах.
  • Підвищує стійкість організму до простудних і інфекційних захворювань, володіє адаптогенною дією.
  • Надає омолоджуючу дію на організм в цілому.
  • Попереджає післяопераційні ускладнення і стимулює процеси регенерації тканин.

Здорова й розвинена імунна система — запорука гармонійного розвитку організму й довгого здорового життя. При ослабленій імунній системі організм стає доступним для проникнення різних хвороботворних бактерій і грибів.

Одна з причин ослаблення імунної системи — недостатнє надходження в організм речовин — активаторів імунітету. Доведено, що коров’яче молозиво є прекрасним натуральним джерелом всіх необхідних компонентів для відновлення, підтримання та активації ослабленої імунної системи.

Молозиво виділяє молочна залоза ссавців в перші години або добу лактації. Молозиво сильно відрізняється за своїми фізико-хімічними властивостями від молока, містить широкий спектр антитіл до тих хвороб, якими перехворіла мати новонародженого за своє життя. При вигодовуванні молозивом в організмі новонародженого формується імунна система і виробляється так званий пасивний імунітет (імунітет, набутий без перенесення захворювання).

Сучасна технологія виділення активного початку з коров’ячого молозива проводиться з дотриманням найжорсткіших правил санітарії та гігієни. Кінцевий продукт ліофілізуют і капсулюють. Молозиво — багатокомпонентна, поліфункціональна субстанція, в якій містяться біологічно активні речовини: інтерферон, імуноглобуліни, поліпептид з високим вмістом проліну, регулюючий імунну систему (PRP), інсуліноподібний гормон, чинник, що уповільнює старіння, речовини з кортізоноподобними властивостями, ростовий фактор, ферменти, ліпіди , оліго-і полісахариди.

Крім того, до складу комплексу колострума входять чудові лікарські трави з імунотропних дією: астрагал, гриби Майтаке і Шиїтаке, а також вітамін групи В — інозитол.

Корінь астрагала містить тритерпенові сапоніни — астрагалозіди, алкалоїди, кумарини, біофлавоноїд, полісахариди. Унікальні лікувальні властивості астрагала обумовлені підвищеним вмістом біологічно активних форм селену і біологічно активних речовин. Астрагал має загальнозміцнюючу, тонізуючу, що підвищує фізичну працездатність дією. Підтримує нормальну функцію імунної системи (в першу чергу за рахунок полісахаридів) при частих простудних захворюваннях, високих фізичних та розумових навантаженнях, вторинних імунодефіцитах, у тому числі в онкологічних хворих (стимулює функцію NK-і Т-клітин, сприяє виробленню інтерферону).

Історія використання грибів Шиїтаке (Lentinula EDODES) і Майтаке (Grifola frondosa) вирушає углиб IV-V століть нашої ери, в Китай і Японію. Ці гриби зміцнюють імунну систему, знижують захворюваність вірусними та інфекційними захворюваннями, запобігають серцево-судинні захворювання, блокують розвиток онкологічних процесів за рахунок активації найважливіших ланок протипухлинного імунітету. По-перше, збільшується вироблення клітин — кілерів. По-друге, гриби збільшують кількість Т-клітин і активність макрофагів. Крім того гриби містять унікальні речовини такі, як полісахарид (Х-фракція), який нормалізує рівень цукру крові; трітерпени, що надають загальнозміцнюючу і адаптогенну дію, і фітонциди, що володіють противірусними властивостями.

Інозитол гексафосфат IP6 — це вітамін групи В (B8), який є складовою частиною лецитину і допомагає обміну жирів і розчиняє холестерол. Раніше вчені не дооцінювати значення інозитола для нашого організму. Тепер його вважають однією з найбільш важливих субстанцій для активації метаболізму в різних тканинах, але, перш, за все в нервових клітинах. З кровотоку вітамін потрапляє в усі клітини, причому в особливо високої концентрації — в клітини мозку. Володіє заспокійливим і снодійним дією. Цікаво, що кришталик, задня стінка ока і слізна рідина містять особливо багато інозитола, і брак цього вітаміну може призвести до різних захворювань очей. Цей вітамін необхідний також для відтворення сперматозоїдів. Дефіцит цієї речовини може призвести до безпліддя. Колострум також стимулює ріст волосся і може запобігти їхньому випадання.

Склад — 1 капсула колострума (молозиво) НВВ:
Молозиво сухе (25% імуноглобулінів G) — 250 мг
Корінь астрагала перетинчастого (Astragalus перетинчастого) — 80 мг
Інозитол IP6 — 40 мг
Гриб Майтаке (Grifola frondosa) — 20 мг
Гриб шиітаке (Lentinula EDODES) — 20 мг

Застосування: дорослим приймати по 1 капсулі 4 рази на день під час їжі. Тривалість прийом 1 місяць. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С.

Протипоказання колострума (молозиво) НВВ: індивідуальна непереносимість компонентів БАД, не рекомендується вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням рекомендується консультація лікаря.
Колострума, молозиво НВВ

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.