Колоїдне Срібло

 • Протизапальний і бактерицидний засіб для внутрішнього та зовнішнього застосування.
 • Прискорює виведення токсинів і отрути з організму.
 • Пригнічує розмноження шкідливих бактерій, вірусів та грибків.

Колоїдне срібло – дисперсна системах двох речовин: найдрібніших частинок срібла (дисперсна фаза) і води (дисперсне середовище). Дисперсною називається суміш мінімум двох речовин, кожна з яких може перебувати у твердому, рідкому або газоподібному стані. Колоїдне срібло є сумішшю твердої речовини (срібло) та рідкої (вода), такі суміші називають суспензіями. Особливість суспензії в тому, що в ній срібло знаходиться в підвішеному стані, рівномірно розподілене у воді і не випадає в осад. Срібло в якості дисперсної фази ще називають іонним сріблом.

Основна дія препарату полягає в тому, що іони срібла перешкоджають розмноженню вірусів, бактерій і грибків, пригнічують їх активність.

Наші предки використовували срібло з лікувальною метою протягом декількох тисячоліть. Про це докладно описано у нашій статті «Срібна вода в історії людства». З введенням антибіотиків у 1940 році, популярністю стали користуватися синтетичні препарати.

Минуло пів століття, перш ніж люди відчули на собі шкоду, яку заподіюють синтетичні засоби. Якщо подивитись інструкцію до будь-якого сучасного антибіотика, то можна побачити значний перелік протипоказань та побічних ефектів.

Лікарі і фармакологи виділяють в якості основного недоліку антибактеріальних препаратів штучного походження здатність мікроорганізмів пристосовуватися до них. Фармаколог-біохімік Сьюзен Марк Редгрейв стверджує, що здатність мікробів пристосовуватися проявляється швидше, ніж випуск нових препаратів. Проблема в тому, що створення нових ліків обмежено їх токсичністю. Більшість створених сполук відкидають ще на етапі тестування у зв’язку з їх високою токсичністю і ймовірною загрозою для здоров’я.

Властивості срібла не втратили своєї сили протягом всієї історії. Природні натуральні антибактеріальні речовини покликані виконувати свою функцію самою природою. Сучасні досягнення науки і техніки лише дозволили визначити максимально ефективну форму і концентрацію.

Штучно виведені препарати сприймаються і мікроорганізмами, і нашим організмом як чужорідна речовина, отже вони змушені підлаштовуватися під постійно мінливе середовище. Якщо «найпростіші» з цим завданням хоч якось можуть впоратись, то людський організм досі навчився тільки відкладати метаболіти в печінці, нирках, жировій тканині тощо.

Одиничні, рідкісні випадки, коли організм виявляв негативну реакцію на колоїдне срібло — це наслідок особистого несприйняття. Фактор несприйняття організмом будь-яких елементів зустрічається в природі по відношенню практично до будь-якої речовини. На щастя, існування випадків, коли у декількох людей виявлялася негативна реакція на «Ромашку польову», не стало причиною для масового відмови від вживання цієї чудової лікувальної трави.

У рекомендованих дозах Колоїдно срібло від компанії NSP абсолютно не шкодить здоровій мікрофлорі кишечника. Воно транзитом проходить по основним ділянкам обміну речовин, не вступає в реакції ні з якими іншими препаратами. Ніде не затримуючись і не нагромаджуючись, виходить із сечею і з калом. Колоїдний розчин срібла нешкідливий для всіх складних організмів, починаючи з рослин.

Може статися, що в момент початку прийому срібла мікрофлора вже виявилася пошкодженою. Також цілком можливо, що здорової мікрофлори у людини взагалі давно могло не бути внаслідок перенесених раніше захворювань, екології, харчування, способу життя і багатьох інших причин. У таких випадках рекомендується сполучити з прийомом колоїдного срібла біфідобактерії і лактобактерії.

При складних захворюваннях лікарі, які віддають перевагу природній аптеці, призначають хлорофіл рідкий послідовно з колоїдних сріблом. Він може застосовуватися в будь-яких кількостях, організм тільки подякує. Єдине, що може обмежити від вживання його надмірним порціями — це ціна.

Не слід залишати колоїдне срібло у відкритому вигляді при прямому попаданні сонячних променів. Речовина при цьому повністю втратить свої якості, так як світлоточутливі іони срібла почнуть набувати іншої, металевої форми.

Опис дії срібла

 • Простудні захворювання;
 • Гострі та хронічні захворювання носоглотки, придаткових пазух, бронхів і легенів;
 • Відкриті рани, порізи, подряпини;
 • Захворювання шкіри: юнацькі вугрі, деякі види псоріазу;
 • Грибкові ураження шкіри, опіки, простудні висипання на шкірі, укуси комах;
 • Недостатність функції надниркових залоз, що виявляється у вигляді загальної слабкості;
 • Зниження розумової активності, зниження артеріального тиску та ін;
 • Ревматоїдний артрит;
 • Атеросклероз;
 • Харчові отруєння;
 • Деякі види глистних інвазій;
 • Інфекції статевих шляхів, в тому числі хламідії, трихомонади, гонорея.

Склад колоїдного срібла

Склад 1-ї чайної ложки:
Срібло колоїдне (Argentum colloidale) — 70 мкг

Основа — очищена м’яка вода.

Застосування колоїдного срібла

В якості добавки до їжі по 1 чайній ложці 1 раз у день під час їжі протягом 5-7 днів, можливо розчиняти у воді, соку. Для кращого всмоктування затримати в порожнині рота на 3-5 хвилин. Не рекомендується вживати довше 10-ти днів. Перерва між курсами вживання 20 днів. Місцево можливо використовувати для зрошування шкіри, слизових, зволоження пов’язок, змочування тампонів

Для покращення дії препарату лікарі рекомендують приймати його одночасно з рідким хлорофілом.

Протипоказання до колоїдного срібла

Особисте несприйняття компонентів продукту. При вагітності та лактації необхідно порадитися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.