Кораловий кальцій

 • Є біодоступним джерелом кальцію, магнію та інших мікроелементів в легкозасвоюваній формі.
 • Попереджає вимивання кальцію з кісток, відновлює нормальну структуру кісткової і хрящової тканини організму, запобігає появі остеоартрозу і остеопорозу.
 • Ефективно регулює кислотно-лужний баланс, нормалізує загальний рівень кислотності в організмі, знижує кислотність шлунку.
 • Переоцінити роль кальцію в життєдіяльності організму людини важко. З елементів-металів кальцій є головним, не тільки в кількісному, але й у функціональному відношенні. Основним його місцем накопичення служить кісткова система. Кальцій виконує дуже багато функцій в організмі.
  Кораловий кальцій Coral Природа кальцію в SunshineОн є важливим елементом буферної системи організму, що підтримує рН (водневий показник) на необхідному для кожної системи і середовища організму рівні.

  рН крові одна з найжорсткіших фізіологічних констант організму. У нормі цей показник може мінятися в межах 7,4 (± 0,02). Зрушення цього показника хоча б на 0,1 може привести до важкої патології. При зсуві рН крові на 0,2 розвивається коматозний стан, на 0,3-чоловік гине.

  Дуже важливо вчасно звернути увагу на зміну рівня рН внутрішнього середовища організму і, при необхідності, вжити невідкладних заходів. За допомогою рН тест-смужок і програми по контролю рН, які пропонує фірма NSP, можна легко, швидко і точно визначити рівень рН, не виходячи з дому. Найбільш оптимальний рівень рН слини і сечі слабо кислий в межах 6,4-6,5.

  Недостатньо вживати їжу, багату кальцієм, його потрібно засвоїти, для чого необхідно перевести кальцій в іонну форму. Це відбувається в шлунку в результаті впливу соляної кислоти, при зниженні вироблення якої порушується засвоєння кальцію. З віком розвивається дефіцит кальцію в організмі: до 40 років він спостерігається у 50% людей до 60 років у 90%, що виявляється стомлюваністю, раннім старінням, зниженням концентрації уваги, судомами литкових м’язів, захворюваннями серцево-судинної системи, органів дихання. Так розвивається хронічна кальцієва недостатність. Але в крові людини при цьому визначається нормальний або навіть підвищений вміст кальцію, так як йде переміщення його з кісток в тканині. Це часто бентежить лікарів, і вони рекомендують обмежити прийом продуктів або БАД, що містять кальцій, чим ще більше посилюють патологічний процес. Постійне «вимивання» кальцію з кісток веде до розвитку остеопорозу. Він проявляється болями в кістках, порушенням рухової активності і може призвести до інвалідності.

  Іони кальцію передають збудження на м’язове волокно, що забезпечує скоротливу здатність м’язів, у тому числі і міокарда, забезпечують нормальну проникність клітинних мембран, знижують підвищену чутливість до алергенів; беруть участь в процесі згортання крові, діючи як кровоспинний засіб; впливають на мінеральний обмін і багато інших процеси в організмі людини. Досить сказати, що дефіцит кальцію може стати причиною більше 150 захворювань.

  Треба враховувати, що при деяких станах кальцій надмірно виводиться з організму: напружена фізична робота, посилені тренування спортсменів, тривала іммобілізація, обмеження рухів.

  Компанія NSP пропонує біологічно активну добавку до їжі «Кораловий кальцій«, яка є біодоступним джерелом кальцію. При додаванні води кальцій переходить в іонну форму і легко засвоюється клітинами організму. Це натуральний продукт отриманий з подрібнених коралів. Що з себе являє корал? Це скупчення живих найдрібніших мікроорганізмів-гідрозонов, живуть лише виключно в теплій і чистій океанічній воді. Наш організм найбільш легко засвоює мікроелементи, які перероблені рослинами або мікроорганізмами.

  У кожній дозі БАД міститься 325 мг легкозасвоюваного кальцію і 163 мг магнію. У препараті міститься ще багато й інших елементів в легкозасвоюваній організмом формі: магній, натрій, калій, фосфор, залізо, сірка, кремній, хром, марганець, мідь, цинк та інші.

  «Кораловий кальцій» є найпотужнішим натуральним сорбентом. За рахунок цього порошок коралового кальцію дуже швидко інактивує хлор (не лише неорганічний, але і найбільш важко видалимих-органічний), солі важких металів, органічні токсини.

  Природне рН розчину «Коралового кальцію» дорівнює 10-11. Тому він володіє сильним лужним дією, підсилює буферні системи організму, що підтримують кислотно-лужний баланс на оптимальному рівні.

  У «Коралового кальцію» є ще одна чудова властивість. Він швидко змінює окислювально-відновний потенціал розчину (зміна показника негативно заряджених іонів вільного водню), що надає розчину антиоксидантні властивості.

  Ще одне позитивний вплив «Коралового кальцію» на організм — це олужування. На жаль, раціон більшості з нас складений таким чином, що 80% споживаних нами щодня продуктів є кислототворними, луготворююча натуральна їжа — свіжі овочі, фрукти, фініки, квасоля, мигдаль, лляне масло і т.д. — становлять не більше 20%. В ідеалі все повинно бути з точністю до навпаки. Згадаймо, що в більшості середовищ нашого тіла реакція-лужна, за винятком шлунку, деяких відділів кишечника, піхви, шкіри. Якщо ми постійно приймаємо кислотообразующие продукти, це поступово призводить до розвитку ацидозу, тобто відбувається «закислення» крові, лімфи, міжклітинної рідини. Порушується робота різних ферментів та обмін речовин в цілому. Організм, намагаючись виправити становище, починає активно забирати кальцій з кісток, але при порушеному обміні речовин, він відкладається в різних місцях (жовчний міхур, нирки, хребет, суглоби).

  Стан ацидозу порушує, в тому числі, процеси оксигенації, тому застосування «Коралового кальцію» покращує постачання тканин киснем.

  Більше 4 млн. японців регулярно застосовують кораловий кальцій. В даний час накопичені позитивні дані його використання при лікуванні остеопорозу, гіпертонічної хвороби, різних деструктивних захворювань (артрозо-артрити, радикуліти, шпори п’ят і др). Є спостереження, коли після 2-3 — місячного прийому коралового кальцію у 80% хворих ревматоїдним поліартритом спостерігалося поліпшення стану.

  Глинистий мінерал-монтморилоніт, що входить до складу формули відноситься до підкласу шаруватих силікатів і є унікальним джерелом кремнію, магнію та інших мікроелементів. Він також володіє здатністю зв’язувати токсини в шлунково-кишковому тракті і знижує кислотність шлунку.

  Склад (1 доза-мірна ложечка = 1,5 г) БАД NSP Кораловий Кальцій:
  Кораловий кальцій-325 мг
  Магній -163 мг
  Інші інгредієнти: монтморилоніт (джерело мікроелементів)


  Застосування Коралового Кальцію
  : як БАД розчиніть 1 мірну ложечку (яка знаходиться у флаконі) порошку в склянці води або будь-якому іншому напої. Використовуйте 1 або 2 рази на день. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

  Протипоказання: індивідуальна непереносимість продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи, Для серцево-судинної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.