Кордицепс

Кордицепс надає комплексний вплив на багато органів і системи організму:

  • Серцево-судинну, імунну, дихальну і ендокринну;
  • Традиційно використовується в китайській медицині для підняття життєвого тонусу, працездатності і витривалості;
  • Покращує стан людей з хронічною втомою;
  • Сприятливо впливає на стан верхніх дихальних шляхів і легенів;
  • Покращує сексуальну функцію у чоловіків і жінок;
  • Сприяє здоров’ю нирок;
  • Нормалізує в’язкість крові;
  • Має властивості, подібні до властивостей женьшеню.

Кордицепс став широко відомим у світі, як речовина, яку китайська жіноча команда з легкої атлетики використовувала перед своїми гучними рекордами в 1993 і 1994 роках. Команду ретельно перевірили на предмет використання незаконних речовин; були отримані негативні результати і їх тренер показав, що в дієту був доданий Кордицепс.

NSP
— одна з перших компаній, яка запропонувала західному споживачеві настільки корисне і ефективний засіб східної медицини. Кордіцепс — це високоочищений продукт, вироблений нашою компанією відповідно високим стандартам якості GMP. Рослина, що використовується при цьому, є природним штамом CS-4T, найбільш близьким за своїми властивостями дикорослі гриби Кордицепс (Cordyceps sinensis). NSP забезпечує ретельний контроль умов його зростання, створюючи найбільш сприятливі і подібні тим, які існують на високогір’ях Тибету.

Гриб Кордицепс подібний грибу рейши і шиїтаке, ці гриби досить популярні в США. Кордицепс  має властивості подібні женьшеню і традиційно використовується для підвищення сили і витривалості. У традиційній китайській медицині він використовується для підтримки ендокринної системи у жінок та чоловіків. Крім того, Кордицепс підтримує нирки, оздоровлює дихальну і серцево-судинну системи, допомагає тілу підтримувати належну в’язкість крові.

Слід мати на увазі, що інші різновиди Кордицепс, пропоновані на ринку, можуть бути зроблені з інших штамів рослини і відповідно надавати менш ефективну дію.

Кордицепс надає комплексний вплив на багато органів і системи організму — серцево-судинну, імунну, дихальну і ендокринну. Він має властивості, подібні до властивостей женьшеню: покращує стан людей з хронічною втомою, сприятливо впливає на стан верхніх дихальних шляхів і легенів, покращує сексуальну функцію у чоловіків і жінок, сприяє здоров’ю нирок, нормалізує в’язкість крові.

Природна біологічно активна добавка Кордицепс
має китайське походження. Це рідкісний високогірний гриб застосовується з лікувальною метою вже декілька тисяч років. Кордіцепс традиційно використовується в китайській медицині як ліки від «всіх хвороб», що піднімає життєвий тонус, енергію, апетит, працездатність, витривалість, нормалізує сон. На Заході екстракт Кордицепс здобув популярність як сильний афродизіак, а також завдяки всім своїм іншим корисним властивостям. Також його оцінили як омолоджуючий засіб. Народна медицина застосовувала цей гриб при лікуванні кашлю, анемії, туберкульозу, болі в попереку, імпотенції, безпліддя, нерегулярних менструацій, нічного потіння і старечої слабкості.

Кордицепс
містить такі біологічно активні речовини: галактоманнани, поліаміни (спермін, спермідин, гомоспермідін, пугресцін, 1,3-діамінопропан), різні рідкісні циклічні дипептид, а також мінерали, вітаміни В1, В2, В12, Е і К, все есенціальні амінокислоти , глутамат, L-трінтофан, L-аргінін та лізин. Кордицепс Sinensis також містить D-манітол, похідні ергостеролу, алкалоїди, жирні кислоти (в основному, олеїнову, лінолеву, пальмітинову і стеаринову) і стероли.

Фармакологічна дія Кордицепс обумовлена, в основному, наявністю в ньому біологічно активних полісахаридів, мідіфіцірованних нуклеозидів і циклоспорин — подібних мегадолітов, що виробляються грибом. Полісахариди Кордицепс володіють різними властивостями: CS-F30 знижує в крові рівень цукру (гіпоглікемічний ефект) і жирів (гіполіпідемічний ефект); CS-81002 є імуностимулятором; полісахарид I — стимулює імунітет, має радіопротекторну та протиракову дію.

Склад (1 капсула) Кордицепс НВВ:
Кордицепс китайський (Cordyceps sinensis), порошок — 530мг.
Інші інгредієнти: стеарат магнію (овочевий), целюлоза (рослинна), желатин і вода.

Спосіб застосування Кордицепс : дорослим вживати по 2-3 капсули 3 рази на день під час їжі.

Протипоказання Кордицепс : Кордицепс безпечний для дорослих, але люди, що використовують антикоагулянти і бронхолітики, повинні консультуватися з лікарями перед використанням цього продукту. Вагітні і годуючі жінки не повинні використовувати цей продукт. Зберігання в сухому і прохолодному місці.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.