По Дарко

  • Надає підтримку імунній системі.
  • Володіє сильним антибактеріальним і антивірусним ефектом.
  • Володіє вираженим протигрибковим ефектом.
  • Покращує кровообіг.

Пo Д’арко отриманий з кори мурашиного дерева (по Д’арко), що виростає в Південній Америці (Бразилії, Аргентині). Він використовувався століттями в народній медицині для лікування шлункових розладів, коліту, діареї, дизентерії, енурезу, лихоманки, фарингіту, укусів змії, сифілісу, раку, артритів, простатитів та інших захворювань. Науково підтверджено, що кора цього дерева дійсно є засобом для лікування цих захворювань, володіє антибіотичними, антигрибковими імуностимулюючі та антиканцерогенними властивостями.

По Д’арко — Tabebuia impetiginosa — відомо також як табебуйя, дерево тахибо, мурашине дерево. Деревина дерева надзвичайно стійка до впливу термітів і різних грибків. Термін «По Д’арко» означає «вітка лука», оскільки індійці використовували це дерево для виготовлення луків для стрільби. Чай, приготований з внутрішнього шару кори рослини, уживався для лікування багатьох захворювань. Згідно з даними бразильської і американської преси, такий чай успішно використовувався для лікування ряду хвороб, включаючи лейкемію, діабет і рак.

Аналіз кори виявляє в її складі наявність летючих масел, смол, антрахинонов, нафтохінонов. Вважається, що наявність останніх і їх похідного лапахола є найбільш істотним для лікувальних властивостей рослини. Саме завдяки лапахол По Д’арко володіє антиканцерогенним активністю. Вчені довели, що лапахол проявляє активність проти карциносаркомою Волкера. Дія лапахола досліджували на піддослідних тваринах, яким був імплантований рак. Інші дослідження довели, що лапахол проявляє активність до інших форм раку, включаючи саркому Йошида і лімфосаркому Мерфі-Старма. У всіх наукових дослідженнях показано, що лапахол має здатність зменшити ракову пухлину і знижувати больові синдроми при зростанні ракових клітин.

Антимікробна активність По Д’арко також привертала увагу багатьох вчених. Механізм антимікробної дії пов’язаний із здатністю підсилювати постачання киснем кліток і збільшувати кількість еритроцитів у крові, що спосооствующіх знищенню ОАК-терій, вірусів і грибків.

Найкращі результати були отримані при використанні По Д’арко проти Candida Albicans, Staphylococcus, Trichophyton, Brucella зр., Збудників малярії, туберкульозу, дизентерії. Доведено, що антивірусна активність По Д’арко поширюється на віруси герпесу (тип I і II), грипу, поліомієліту. Особливий інтерес представляє факт, що По Д’арко інгібірує зворотну транскриптазу. Це дозволило вченим вести активні дослідження По Д’арко проти вірусів ВІЛ (у лікуванні СНІДу та синдрому хронічної втоми). Лапахол і інший компонент По Д’арко — ксілоідін — ефективні при лікуванні грибкових захворювань (мають антіфунгіальную активність). Ця активність поширюється на багато видів грибків, у тому числі і вагінальні. Дослідження По Д’арко показали також його істотне протизапальну дію.

По Д’арко має найширший спектр застосування в медицині: знижує больові симптоми, збільшує число еритроцитів у крові, може бути ефективним при інфекційних та вірусних захворюваннях, володіє протигрибковою і противо дією. Застосовують його і при бактеріальних інфекціях, алергії, ревматизмі, гастриті, коліті, простатиті, запаленнях сечовивідної системи, анемії, при кишковому і вагінальному кандидозі.

Склад 1-ої капсули По Д’арко :
По д ‘Арко (Tabebuia impetiginosa) — 500 мг

Застосування По Д’арко : як добавка до їжі приймати по 2 капсули 2 рази в день під час їди. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи, Онкопротектори. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.