Хондроітин

  • Запобігає руйнуванню скелета.
  • Допомагає при різних ушкодженнях кісткової тканини.
  • Зменшує больові відчуття, запалення і напругу в суглобах.
  • Є ентеральним косметичним засобом.


Хондроітин сульфат — це високомолекулярний полісахарид, який відноситься до групи глікозаміногліканів (або протеогліканів), також як глюкозамін сульфат, має тропність до хрящової тканини, ініціює процес фіксації сірки в процесі синтезу хондроїтинсірчаної кислоти, що в свою чергу, сприяє відкладенню кальцію в кістках.

Хондроітин сульфат сприяє активній регенерації хряща. Він є хондропротектівним засобом («хондропротеція» — означає захист хряща).

Особливістю хондроїтин сульфату серед протеогліканів є його здатність збереження води в товщі хряща у вигляді водних порожнин (мікропространства — водні подушки), створюють хорошу амортизацію і поглинаючі удари, що в підсумку підвищує міцність сполучної тканини. Важливою дією хондроїтин сульфату є його здатність пригнічувати дію специфічних ферментів, що руйнують сполучну тканину, в тому числі лізосомальних ферментів, які вивільняються в результаті руйнування хондроцитів (еластаза, пептидаза, катепсин, інтерлейкін-1 та ін.) Хондроітин сульфат, як і глюкозамін, надає протизапальну і болезаспокійливу дію, зменшує болі в суглобах і хребті в стані спокою і при ходьбі. Регулярне вживання хондроїтину сульфату знижує, а іноді і повністю усуває необхідність прийому нестероїдних протизапальних засобів. А це означає поліпшення якості життя хворих, багато років страждають різними захворюваннями суглобів та хребта.

Хондроітин сульфат необхідний також при будь-яких патологічних процесах сполучної тканини, не тільки хряща, але і сухожиль, зв’язок і, звичайно, шкіри. Тому не тільки спортивні медики повинні мати хондроїтин сульфат у своєму арсеналі, але і грамотно дерматологи і косметологи, на жаль, останні дуже рідко звертаються до косметичних засобів для прийому всередину. Хондроітин сульфат також як вітаміни А, В, С, Е, можна назвати ентеральним косметичними препаратами. При всіх цих достоїнствах у хондроїтину сульфату є ще одне — він абсолютно безпечний Для посилення ефекту рекомендується поєднувати прийом Хондроїтин сульфату з препаратами NSP — Глюкозамін (глюкозамін), SC формула (SC Formula), Омега-3 (Omega 3 — EPA), Кальцій магній хелат (Кальцій Магній Хелат), Остео Плюс (Остео Плюс).

Для отримання оптимального ефекту рекомендується прийом 800 мг Хондроїтин сульфату в день (вага тіла до 60 кг) та 1200 мг (при вазі більше 60 кг). Час настання ефекту відзначається зазвичай через 2-8 тижнів від початку лікування. Рекомендований курс лікування 2-3 місяці.

Склад Хондроїтин (хондроїтин) (1 капсула):

 

Хондроїтин сульфат — 323 мг

Застосування Хондроїтин
(хондроїтин): по 2 капсули 2 рази в день під час їди.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для шкіри та волосся. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.