Комп’ютерна діагностика необхідних БАД для організму.

Комп’ютерна діагностика  необхідних БАД для організму.
Ми пропонуємо нашим клієнтам визначити необхідні для  організму добавки за допомогою системи нелінійного контролю — ОБЕРОН-МЕТАПАТІЯ.
Комп’ютерне біорезонансне визначення необхідних для організму речовин — сучасний метод діагностики, який дозволяє дослідити етапи переходу від здоров’я до хвороби по зміні хвильових характеристик тканин і навіть окремих клітин організму. При цьому проходить спектральний аналіз вихрових магнітних полів, які виникають під час процесів електрохімічних перетворень в живих клітинах.
Для  визначення необхідних для організму речовин використовується прилад  телеметричної обробки даних для нелінійного аналізу (НЛС) зі спеціально розробленим програмним забезпеченням.
Апарат призначений для реєстрації змін в органах і гістологічних структурах організму.

Виглядає це просто: пацієнт сідає в комфортне крісло, йому надівають навушники і протягом 40 хвилин він проходить тестування. В навушниках можна прочути слабкі тональні сигнали. На моніторі висвічуються органи і системи які проходять тестування. Вся процедура абсолютно не болюча і нешкідлива.

 

В план тестування входить визначення потрібних добавок для таких систем
• серцево-судинна система;
• дихальна система;
• шлунково-кишковий тракт;
• нервова система;
• сечостатева система;
• ендокринна система;
• зоровий та слуховий аналізатори;
• виявлення паразитів, вірусів, бактерій;
• виявлення алергенів;

Після тестування пацієнт отримує:
• графічне зображення органів з виявленими змінами;
• перелік необхідних препаратів

 

Науковий консультант представництва компанії NSP А.Ф. НОВІКОВ

Немає людини, для якої проблеми здоров’я не існували. Більшою чи меншою мірою ця проблема хвилює кожного. І якщо вона вирішуються — значить, вирішені умови комфортного і повноцінного життя.
У компанії існують самостійні дистриб’юторські центри, де особлива увага приділяється медичним проблемам. З різних кінців України приїжджають в наш Центр люди, страждаючі різними захворюваннями. Як правило, це люди, стомлені недугами і які розчарувалися в можливостях державної медицини.
Не секрет, що в звичайних поліклініках інколи немає необхідного устаткування, не застосовуються передові методики, немає навіть багатьох лікарів конкретних спеціальностей.
Нам доводиться приділяти таким пацієнтам особливу увагу. Люди, охочі проконсультуватися, потрапляють на прийом до найдосвідченіших лікарів-консультантів. Тут же ми забезпечуємо продукцією компанії NSP наших пацієнтів. Кожен, хто до нас звертається, може бути впевнений, що на будь-яке, навіть найскладніше питання він отримає кваліфіковану пораду і допомогу. Наші методики постійно удосконалюються, а разом з цим і поліпшується якість лікування, проводиться найточніша діагностика та індивідуальний підбір препаратів. Останнім часом , лікарі, які працюють з БАДами, все частіше використовують різні допоміжні методики з області рефлексодіагностики або біорезонансної діагностики, і мають можливість, оцінити дію лікарських або травних препаратів на пацієнтів. Вже два роки, як з’явилася комп’ютерна програма нелінійного аналізу, відома сьогодні під назвою “МЕТОПАТІЯ”. Звичайно, методи ФОЛЛЯ, РЕОДОРАКИ, СУ ДЖОК, добре зарекомендували себе, вони працювали і працюють зараз, але МЕТАПАТІЯ дозволила розширити коло практикуючих лікарів із-за своєї доступності, наочності та майже стовідсоткової точності.
Принцип роботи визначення необхідних добавок  заснований на біорезонансній діагностиці за принципом зворотного зв’язку з організмом людини, з активацією підкіркових структур мозку. Перш ніж використовувати цю методику, лікарі повинні вивчити спеціальну літературу і пам’ятати, що людина — це інформаційна структура, яка підкоряється гармонійним законам природи. Ми лікуємо не хворобу, а хворого в цілому. Локальний підхід дає тільки тимчасове полегшення, ми ж лікуємо людину в комплексі зі всіма його проблемами. Фітотерапія і гомеопатія зараз популярні, як ніколи, вони і хороші тим, що вирішують багато проблем людського організму, не наносячи йому шкоди.
Дуже часто, визначаючи необхідні препарати за допомогою цієї методики, ми виявляємо гіперглікемію, підвищення рівня цукру в крові. І це без звичного аналізу і проколювання пальця. Звичайно, лабораторного біохімічного дослідження крові вона не замінює. Але якщо при першому ж обстеженні, у хворого виявляється азотемія (хронічна ниркова недостатність), то фахівець ніколи не призначить дієту або БАД-коктейль, багатий протеїном (білком), а відразу ж відправить хворого на аналіз крові та сечі. Інакше проста помилка в підборі дієти може привести людину у відділення інтенсивної терапії — “Штучна нирка”. У нас такі помилки виключені.
Дуже часто “Метопатія” указує на наявність порушення засвоєння кальцію, особливо у немолодих жінок. Але не так вже рідко зустрічаються випадки остеопорозу у чоловіків. Це не дивно: сучасний стан екології, накопичення нуклєїдів не щадять нікого, особливо міщан. І дуже приємно бачити позитивну динаміку стану кісток скелета після призначення наших нутрицевтиків: Calcium Magnesium Chelate, TNT та ін.

Можливості системи “МЕТАПАТІЯ” далеко не вичерпані. Їх по гідності оцінили і лікарі, і пацієнти. І ми збираємося й надалі розвивати і удосконалювати цю методику.
Сьогодні — це крок в новий дослідницький світ, об’єднуючий лікарів різних спеціальностей, зокрема, рефлексотерапевтів, фахівців з прикладної кінезіології, фітотерапевтів, гомеопатів, нутриціологів.
“МЕТАПАТІЯ“ відкриває двері в нові області медицини, медицини без меж

 

Попередній запис за телефонами:

+38 093-431-65-74  ;

+38 097-405-54-81;

Наталя Михайлівна

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.