Корекція ваги від компанії NSP

вагаКомпанія НСП  обєднавши зусилля з відомим доктором наук Стейсі  Белл розробила сучасну програму корекції ваги.

 

 

Коротка довідка:    Стейсі Белл — доктор наук, фахівець в області харчування , дипломований лікар- дієтолог , експерт з біологічно активних добавок і функціональному харчуванню , автор численних публікацій з харчування та здоров’я.   Досвід роботи — більше 40 років .Співпрацювала з Медичним факультетом Гарвардського Університету .Опублікувала понад 120 наукових статей.Має 8 монографій , соавторствовала в написанні більше 30 книг;

Для зручності  компанія  НСП розробила спеціальний набір для корекції ваги, що включає в себе не тільки необхідну продукцію  NSP, а й брошуру, в якій Ви знайдете всю необхідну інформацію про Програму Корекції Ваги. У подарунок до цього набору Ви можете отримати  зручний м’який кейс для зберігання ,  транспортування та презентації  набору.

Курс корекції ваги Компанія НСП рекомендує проходити протягом 3 місяців, що є гарним терміном, щоб змінити  нездорові звички в харчуванні. Дотримуючись отриманих знань , Ви зможете   отримати бажаний результат та утримувати його на належному рівні.

В продажі 2 набори БАД «Комплекс управління вагою», які розраховані на перший місяць використання і на наступні 2-3 місяці.

Набір №1 тут

Набір №2 тут

Замовлення наборів  тут .Отримати  знижку на набір тут.
   

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.