Косметика Bremani


Декоративна косметика
Bremani від NSP — це абсолютно натуральні iнгредієнти !
Компанія NSP активно займається постачанням на наш ринок декоративної косметики. Вся декоративна косметика НСП більш ніж на 75 % з натуральних компонентів.

У помаді і блиску для губ в якості основи — гель з масла жожоба і авокадо.

Туш для вій має силіконовий пензлик з трьома зонами. Перша- зона для розділення і випрямлення вій , друга- зона для закручування вій і третя- зона для нанесення туші на короткі вії.Тушь містить стійку емульсію для підкручування і збільшення об’єму вій . Туш гіпоалергенна .

Консиллер — це коректор для зморшок , є альтернативою ботекса . Консиллером можуть користуватися навіть чоловіки .

Компанія  НСП суворо дотримується правил організації виробництва і контролю якості косметичної продукції , який охоплюює всі стадії виробництва. В виробництві косметики використовується тільки першокласна сировина.У співпраці зі світовими лідерами з виробництва дерев’яних косметичних олівців і величезного асортименту декоративної косметики найвищої якості , компанія NSP, на виняткових умовах , виробляє високоякісну декоративну косметику. Текстура дерев’яних олівців ( для очей , губ і брів ) на 90 % натуральна ! Текстура інших найменувань косметичної лінії на 75 % зроблена на натуральних інгредієнтах. Вся лінійка продуктів поєднує в собі ультрасучасний підхід до якості косметики , її зовнішнього вигляду , кольорової палітри , упаковки та тенденціями в макіяжі.

Величезна увага приділяється упаковці продукції , обробці дерева для олівців ( їх роблять з каліфорнійського кедра) .

Цілий технологічний процес налагоджено для виробництва неповторного дизайну , який був ексклюзивно розроблений для компанії NSP .

Завдяки зусиллям і величезному досвіду  компанії НСП на нашому ринку з’явився абсолютно новий косметичний бренд з великими амбіціями , величезним потенціалом , високою якістю і конкурентно-здатною ціновою політикою.

Косметика Bremani має декілька колекцій:

Основна колекція

Google

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.