Залізо Хелат

  • Відновлює нормальний рівень заліза в крові, не викликаючи подразнення слизової шлунково-кишкового тракту.
  • Забезпечує підтримку захисної системи організму.
  • Підтримує центральну нервову систему, покращує жвавість і ясність розуму.

Залізо так само необхідне людині, як і повітря. Без заліза кисень, що надходить в організм, даремний. Коли кисень поступає в кров, гемоглобін, важливим складовим якого є залізо, транспортує його від легенів до тканин. Дефіцит заліза може призвести до зниження рівня гемоглобіну і розвитку недокрів’я — анемії. Клінічно це може виразитися у вигляді втоми, зниження життєвої енергії, ослаблення імунної системи. Дослідження показали, що 94% обстежуваних дорослих людей страждають від дефіциту заліза. Приймаючи залізовмісні харчові добавки, необхідно враховувати два фактори — засвоюваність і переносимість. Відомо, що залізовмісні добавки можуть викликати побічні ефекти у вигляді подразнення слизових шлунково-кишкового тракту. Біологічно активна добавка хелат заліза містить біглюконат залоза (2-х валентний залізо), який зазвичай добре засвоюється організмом і не викликає побічних ефектів. Вітамін С істотно покращує засвоєння заліза організмом. Кальцій підтримує нормальну проникність клітинних мембран, в тому числі капілярів, і підвищує нервово-м’язову активність. Він нормалізує рН середовища травного тракту, підсилюючи активність ферментів шлунка, підшлункової залози. Фосфор сприяє кращому засвоєнню вітамінів.

У листі коров’яку скипетровидного містяться флавоноїди, каротиноїди, таніни і сапоніни. Він має протизапальну і ранозагоювальну дію на слизову оболонку, знімає спазми гладкої мускулатури, знижує больові відчуття.

Щавель кучерявий містить хрізаробін, залізо, марганець, оксалат калію, руміцін. Очищає кров, покращує функцію кишечнику і печінці. Корисний при анеміях, захворюваннях товстого кишечника, захворюваннях шкіри (екзема, псоріаз та ін.)

Шипшина містить біофлавоноїди, лимонну кислоту, фруктозу, таніни, цинк, вітаміни А, ВЗ, С, D, Е. Хороший джерело вітаміну С. За рахунок великої кількості вітаміну С, вітамінів Е, А і біофлавоноїдів шипшина володіє сильною антиоксидантною дією. Покращує засвоєння заліза.

Чебрець містить вітаміни групи В, борнеол, каваркрол, хром, есенціальні масла, флюорін, камедь, залізо, кремній, таніни, тіамін, масло чебреця, тимол, тритерпенові кислоти, вітаміни С, D. Має виражену антисептичну дію, зменшує утворення слизу.

Зірочник містить багатий набір мінералів, вітамінів і інших речовин — смол, глікозидів, флавоноїдів і ефірних масел, завдяки яким зірочник володіє унікальними свдпгтешмі. На думку фітопрактіков зірочник регулює роботу шлунку і кишечника. Сприяє кращому засвоєнню жирів організмом.

Хелат заліза легко засвоюється і не викликає подразнення слизової шлунково-кишкового тракту, за рахунок вмісту заліза здійснюється ок-сігенація еритроцитів і постачання організму киснем, володіє аптіоксідантною дією, стабілізує клітинні мембрани, зменшує проникність капілярів (протинабрякову, антиалергічною дія), відновлює колаген ( білок сполучної тканини) і захищає його від дії вільних радикалів.

Показання: хронічні і гострі інфекційні захворювання, особливо протікають з геморагічним синдромом; імунодефіцитний стан, аутоімунні захворювання: анемія, вагітність.

Приймаючи біологічно активну добавку хелат заліза фірми NSP, ви поліпшите якість крові, підсилите вироблення енергії і забезпечите нормальне функціонування центральної системи.

Склад 1-ої капсули:
Залізо (глюконат) — 25 мг
Вітамін С (аскорбінова кислота) — 50 мг
Кальцій (хелат / дикальцийфосфат) — 64 мг
Фосфор (дикальцийфосфат) — 35 мг
Інші інгредієнти: шипшина (Rosa Canina), корінь щавлю кучерявого (Rumex Крисп), чебрець (Thymus вугри), коров’як (Verbascum Thapsus), зірочник середній (зірочник).

Застосування: дорослим — по 1 таблетці 1 раз на день під час їжі. Засвоєння заліза зменшується у присутності інших поживних речовин (деяких мікроелементів і просто продуктів харчування), тому прийом препарату натщесерце збільшує його засвоєння, але при цьому він може викликати подразнення слизової. Добре поєднувати прийом Залізо Хелат з продуктом NSP Liquid Chlorophyll. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для кровотвореня. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.