5-Эйч-Ти-Пи Пауэр(Триптофан)

• Володіє антидепрессантною дією.
• Знімає нервове перенапруження, усуває відчуття тривоги.
• Забезпечує глибокий сон.
• Знижує апетит.

Нервова система сучасної людини отримує колосальні навантаження, хоча нейрофізіологи вважають, що людина недостатньо використовує резервні можливості свого мозку.

Постійні стреси, невпевненість у майбутньому, страх перед втратою роботи або втратою близьких, часто розбиває надії навіть здорових і успішних людей.

Перш за все, змінюється настрій, погіршується сон і розвиваються різні депресивні стани. Деякі люди, не усвідомлюючи цього, борються зі стресом, вживаючи надмірну кількість їжі, інші шукають розраду в алкоголі, потрапляючи в ще більш небезпечну залежність.

Лікарі покладали надію на фармацевтичні препарати (транквілізатори і антидепресанти), але кількість побічних дій при їх застосуванні остаточно розвінчала міф про їхню безпеку. Так, наприклад, препарати типу «Прозак» відносяться до групи фармакологічних засобів, які подовжують життя серотоніну-СИОЗС (селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну).

На відміну від них триптофан збільшує його синтез в організмі (перш за все в мозку), він є безпосереднім біохімічним попередником серотоніну. Організм також використовує триптофан для вироблення вітаміну нікотинаміду (вітамін групи В), і щоб не було «конкурентної боротьби» за триптофан, рекомендується застосовувати його разом з препаратами, що містять нікотинамід.

Взагалі, збалансований прийом різних речовин мікроелементів, вітамінів, також як і амінокислот є основоположним принципом метаболічної медицини — нутриціології. Прийом амінокислот без включення триптофану у жінок викликає посилення симптомів, пов’язаних з менструацією (ПМС), а у чоловіків в 30% випадків підсилює дратівливість і агресивність. У свою чергу, серотонін є попередником мелатоніну, який регулює добовий цикл (день — ніч).

Триптофан міститься в м’ясних продуктах, особливо в свинині, качці і дичини. Харчові білки блокують всмоктування триптофану, тому раціонально приймати препарат «5-НТР-Power» натщесерце. Безумовно, цей препарат можна поєднувати з прийомом різних фармпрепаратів.

«5-НТР-Power» можна застосовувати особам, які бажають кинути палити, що призводить до зменшення кількості викурених за день сигарет і знижує невротичні явища, пов’язані з відміною куріння.

До складу комплексу «5-НТР-Роwеr» також входять унікальні лікарські трави відомі  в східній медицині  багато сотень років. Серед них: корінь сибірського женьшеню, корінь ашваганди (зимова вишня), корінь торби, що підсилюють дію триптофану.

Ашваганда займає в аюрведческой медицині таке ж місце, як женьшень в китайській. Відома своїми тонізуючою, омолоджуючою, седативною дією, зміцнює нерви. Використовується при загальному занепаді сил, статевій слабкості, нервовому виснаженні, м’язовій слабкості, перевтомі, безсонні.

Елеутерокок колючий
(сибірський женьшень) — є загальнозміцнюючим і тонізуючим засобом, що підвищує фізичну і розумову працездатність, надає стимулюючу дію, гармонізує роботу нервової системи, проявляє виражену адаптогенну дію, підсилює функцію надниркових залоз.

До складу препарату також входять Вітамін В6 і глюконат цинку.

Показання до застосування:

передменструальна тривога і депресія;
алкогольна залежність;
невроз нав’язливих станів;
синдром гіперактивності (дефіциту уваги у дітей);
синдром Дауна;
больові синдроми (у тому числі, фіброміалгія);
синдром хронічної втоми;
безсоння;
а також з метою зниження апетиту в програмах зниження ваги.

Склад 1-ої капсули:
Корінь сибірського женьшеню (елеутерококу колючого) — 286,2 мг
— Корінь Суми (Pfaffia метельчатая) — 50мг
— Корінь Ашваганда (Withania Somnifera) — 5 мг
— 5-гідрокситриптофан — 35мг
— Піридоксин гідрохлорид (вітамін В6) — 3мг
— Цинк (глюконат) — Змг

Застосування: приймати по 1 капсулі 1 раз на день. Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

Протипоказання: не рекомендується приймати дітям до 12 років, вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Хворим з бронхіальною астмою приймати з обережністю, так як попередники і аналоги серотоніну можуть викликати у таких хворих бронхоспазм.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для нервової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.