Ейч Ві Пі

* Надає заспокійливу дію на центральну нервову систему.
* Знімає хвилювання і нервову напругу, полегшує стресорні навантаження.
* Покращує сон.

В житті бувають періоди, коли нервова система перебуває в перенапруженні. Більшість з нас вважає, що щоденні стресові ситуації є невід’ємною частиною сучасного життя. Неприємності на роботі, конфлікти в сім’ї, фінансові труднощі і життєві складнощі — це тільки деякі чинники психоемоційного стресу, з якими людина стикається щодня. І як результат — емоційна неврівноваженість, безсоння, неспокій, несподівані напади паніки, млявість, дратівливість, схильність до частих захворювань.
Підтримка організму харчовими речовинами і травами необхідна для людини, що переживає симптоми стресових станів. І в першу чергу необхідні добавки, які підтримують нервову систему.
NSP поклопоталася про це. Вона розробила і створила біологічно активну добавку — HVP — надійний засіб проти неспокою, стресів і безсоння.
HVP — це абревіатура трьох англійських назв лікарських рослин: хміль (хміль), Валеріан (валеріана), пасифлора (пасифлора), складових основу цієї формули.
Хміль більш відомий як основний інгредієнт пива. Здавна застосовується для заспокоєння нервової системи. Відомо, що хміль регулює апетит, покращує процеси травлення, стимулює секрецію жовчі, володіє глистогінним ефектом.
Особливо ефективний при печії, неспокої, головних болях. Є також прекрасним засобом при безсонні.
Валеріана користується великою популярністю завдяки своєму розслабляючому впливу на організм. Це активний інгредієнт більше 100 запатентованих транквілізаторів і снодійних, що випускаються в Німеччині. Допомагає позбутися від нападів паніки, м’язових судом, викликаних перенапруженням, менструальних спазмів, здатна ослабити тягу до куріння.
Пасифлора — один з кращих природних транквілізаторів. Інки варили з нього зміцнюючий чай. Ця рослина знімає напругу і сприяє регуляції сну. Надає позитивну дію на нервову систему особливо в період гормональних порушень. Пасифлора корисний при станах неспокою, напруги, головних болях і безсонні. Ефективний при частих нападах астми, мимовільних судомах, клімактеричному неспокої і підвищеному кров’яному тиску, викликаному нервовою напругою.
На відміну від транквілізаторів, що володіють наркотичною дією, HVP не викликає побічних ефектів.
Застосування
Приймати по 2 капсули на ніч. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Склад
1 капсула: Запатентована суміш — 390мг. Корінь валеріани (Valeriana лікарський). Пасифлора (Passiflora incarnata). Шишки хмелю (Хміль звичайний).

Протипоказання
Вагітним і годуючим жінкам перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для нервової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.