Гінкго Білопа

  • Благотворно впливає на роботу головного мозку, сприяючи поліпшенню пам’яті.
  • Підвищує розумову і фізичну працездатність організму.
  • Підвищує еластичність і міцність кровоносних судин і стінок капілярів.
  • Ця біологічно активна добавка до їжі протистоїть деяким негативним явищам, що з’являються з віком.

Дерево гінкго — це найстійкіший і найстародавніший вид серед всіх відомих видів дерев. Ці рослини пережили всілякі катастрофи, що відбувалися на Землі, такі як падіння гігантських метеоритів, льодовиковий період, атомні вибухи і забруднення людством навколишнього середовища. Відомий факт, що Гінкго було єдиним видом дерев, що вижив після атомного вибуху в Хіросімі. Мабуть, така життєва сила дерева гінкго пояснюється його унікальним фітохімічним складом, що включає цілий ряд потужних антиоксидантів та інших активних речовин. Відомо, що дерево гінкго живе тисячу і більше років. Сьогодні вважається «стандартним» екстракт гінкго, який складається з 24% флавонглікозидів і 6% терпеноїдів.

У наші дні в результаті наукових досліджень вдалося створити активний висококонцентрований екстракт (Екстракт гінкго білоба) — екстракт гінкго білоба, який володіє цінними лікарськими властивостями, надає сприятливу дію на найважливіші системи організму людини — мозок і кровообіг.

Результати наукових досліджень дозволяють розділити позитивні клінічні ефекти від застосування екстракту гінкго на три основні категорії:

Регуляція тонусу кровоносних судин, що сприяє поліпшенню кровообігу в усьому організмі, і особливо в головному мозку, тим самим забезпечуючи мозок всім необхідним для його нормального функціонування;
Протидія агрегації тромбоцитів, що зменшує ризик утворення тромбів у коронарних артеріях;
виключно сильні антиоксидантні властивості, особливо відносно нейтралізації радикала супероксиду. Завдяки антиоксидантним властивостям гінкго гальмує процес трансформації холестерину в бляшки і запобігає наступний етап — звуження і ущільнення артерій. Завдяки цій властивості гінкго допомагає в лікуванні таких захворювань, як переміжна кульгавість, болі і судоми в ногах.

В даний час відомі наступні властивості екстракту гінкго білоба: нейтралізує вільні радикали, зменшує пероксидацію ліпідів клітинних мембран, запобігаючи пошкодження клітин; стимулює кровообіг як в здорових, так і в ішемізованих тканинах серця і мозку, покращує енергетичний метаболізм в ішемізованих клітинах, виконує функцію захисту серця і мозку, протидіє чиннику агрегації тромбоцитів, запобігаючи закупорку судин, покращує реологічні властивості крові, зменшує в’язкість крові, збільшує гемоліз, зменшує проникність капілярів, регулює мікроциркуляцію в периферичних судинах, покращує метаболізм клітин мозку, діяльність нервової системи, функцію пам’яті, покращує кровообіг, регулює тиск в судинах; вибірково впливає на скорочення порожнистої вени, а також підтримує постійний судинний тонус, покращуючи венозний відтік і сприяючи виведенню токсичних продуктів метаболізму, що скупчуються в ішемізованих тканинах, запобігає можливим пошкодженням клітин головного мозку при станах ішемії і набряку мозку, покращує метаболізм головного мозку і функцію центральних нервових рецепторів, сприяючи відновленню тканин головного мозку після ішемії, а також відновленню пам’яті; покращує діяльність серцево-судинної системи, надає антивірусну, антибактеріальну і протизапальну дію, а також антисептичну дію на гладку мускулатуру і антианафилактической дію.

Флавони, що містяться в екстракті гінкго білоба, надають вазоділятірующім дію як на коронарні судини, так і на судини кінцівок і, крім цього, мають антикоагулянтну властивістю. Вчені виділили з листя гінкго гепадеценілсаліціловую кислоту і білобетин — речовини, що діють як потужні інгібітори вірусу Епштейна-Барра. Білобетин володіє більш сильною здатністю гальмувати канцерогенний чинник, ніж ретинова кислота. У листі гінкго є ще одна активна речовина — біопрей, яке здатне регулювати активність рибонуклеїнової кислоти. Ця речовина може запобігати і лікувати фіброзну дистрофію тканин, знижувати патологічно високі рівень глобіну у хворих з аутоімунними захворюваннями (включаючи СНІД) і лейкозом. Водний відвар з листя гінкго пригнічує золотистий стафілокок, сальмонела дизентерії та Pseudommonas aerugiosa. Активним антибактеріальним компонентом гінкго є цероевая кислота. Екстракт листя гінкго володіє протизапальними властивостями і може застосовуватися для лікування опіків, променевої хвороби, сепсису і гострого панкреатиту. Біофлавони з листя гінкго здатні знімати бронхоспазм, викликаний гістаміном і ацетилхоліном. Гінкго надає антиастматичні дію при астмі, спричиненій гістаміном, надає антисептичну дію при спазмах клубової кишки, викликаних ацетилхоліном і хлоридом барію. Гінколіди можна застосовувати для лікування астми, анафілактичних захворювань, дерматитів, ревматизму і т.д.

Підхід до призначення гинкго має бути індивідуальним. У більшості випадків екстракт гінкго білоба рекомендується приймати 3 рази на день по 40 мг. Однак у деяких клінічних випробуваннях застосовувалися дози 80 мг 3 рази на день та інші. Позитивний ефект може виявитися як через декілька днів після початку прийому, так і через декілька (аж до 6) тижнів.

Основна дія Гінкго білоба: болезаспокійливу, вазоділятірующім, протизапальну, антиатерогенну, антибактеріальну, антикоагулянтну, антигиперхолестеринемическое, гіпотензивну, антиоксидантну, противотромботическое, протитуберкульозне, протикашльову, бронхорозширюючу, антидіабетичне. Захищає капіляри, стимулює мозковий кровообіг, розширює судини головного мозку, покращує периферичний кровообіг, концентрацію уваги, пам’ять, слух, підвищує рівень допаміну, епінефрину і норепінефрину, запобігає атеросклерозу каротидних артерій.

Показання до застосування Гінкго білоба: хвороба Альцгеймера, деменція, старечі зміни інтелекту, порушення пам’яті, шум у вухах, травми головного мозку, запаморочення, депресія, головний біль, аутизм, хвороба Паркінсона, розсіяний склероз, гіпертонія, серцево-судинні захворювання, стенокардія, артеріосклероз, порушення кровообігу, посттромботичний синдром, варикозне розширення вен, звуження кровоносних судин внаслідок діабету і пов’язані з цим гангрена і стенокардія, хвороба Рейно, переміжна кульгавість, судоми в ногах, обмороження, порушення зору, глаукома, гіперхолестеринемія, ниркові розлади, імпотенція, туберкульоз , екзема.

Новизна БАД Гінкго Білоба компанії NSP полягає в тому, що екстракт гінкго білоба міститься в таблетках сповільненого вивільнення. У цій таблетки є особлива оболонка, яка повільно розчиняється в тонкому кишечнику, і активні компоненти гінкго поступово вивільняються протягом доби не припиняючись. Таким чином, створюється постійна концентрація в крові активних речовин гінкго.

Склад 1-ої пігулки Гінкго Білоба:
Екстракт з листя гінкго (гінкго білоба) стандартизований — 24% флавонових глікозидів гінкго і 6% терпенових лаптопов — 120 мг

Застосування Гінкго Білоба: як добавка до їжі приймати по 1 таблетці в день, переважно за сніданком (володіє 12-годинним пролонгованою дією).

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність, лактація, гемофілія.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для нервової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.