Лецитин

У раціоні сучасної людини все менше корисних продуктів і речовин, все більше консервантів, калорій, генномодифікованих продуктів.

Ми вже знаємо, що є жири, білки і вуглеводи. А ось фосфоліпіди — що це таке? Це жири. Але, на відміну від тригліцеридів, з яких складається підшкірно — жирової шар, не відіграють істотної ролі у забезпеченні організму енергією. Їх основна роль — структурна. Основна роль усіх без винятку клітинних мембран складається з фосфоліпідів і в меншій мірі з молекул холестерину. Навіть внутрішньоклітинні освіти оточені молекулами фосфоліпідів (ФЛ).

Оскільки молекули ФО забезпечують нормальну структуру всіх біомембран, від них безпосередньо залежать всі численні функції клітини:

Фосфоліпіди — основний компонент оболонок нервових шляхів.
Фосфоліпіди — є активаторами мембранних білків.
Крім структурних функцій, фосфоліпіди беруть активну участь у проведенні нервових імпульсів.
У згортанні крові.
В регенерації тканин.
У тканинному диханню.
Транспортують в крові холестерин.

У 1939р. Вперше були виділені «есенціальні фосфоліпіди». Це — лецитин.

Найбільша кількість фосфоліпідів у складі клітинних мембран містяться в печінці, головному мозку і серці. Біосинтез фосфоліпідів відбувається в печінці, потім за ступенем активності синтезу — стінка кишечника, насінники, яєчники, молочні залози. Але значну частину фосфоліпідів людина отримує з їжею. На жаль, багато — в недостатній кількості. Та й стан вищеперелічених органів (печінка, серце) залишає бажати кращого. Адже не даремно існує приказка: «Якби у печінці були руки, то вона б задушила горло».

Фосфоліпіди (лецитин)
і поліненасичені жирні кислоти (Омега-3) відповідають за непроникність клітинних мембран. А насичені жирні кислоти і холестерин, які в надлишку містяться в їжі сучасної людини, особливо в тваринних жирах підвищують ригідність (твердість) клітинних мембран. З віком частка холестеринових молекул в клітинних мембранах збільшується, а частка ФЛ зменшується. Це і є старіння клітинних мембран. А, отже, і старіння всього організму. Лецитин і Омега-3 — навпаки, живлять і пожвавлюють, омолоджують клітку.

Як тільки в організмі присутній дефіцит фосфоліпідів — миттєво сповільнюється «поточний ремонт» мембран клітин. А це призводить до розвитку величезної кількості захворювань. Навіть алергія розвивається в результаті недостатнього самооновлення клітинних мембран.

Організм, з різних причин, може не встигати синтезувати необхідну йому кількість ФО. Тому вкрай необхідно доповнити відсутню кількість ФЛ

Крім того, фосфоліпіди є найпотужнішим захисним фактором, тому, що вони попереджають ураження клітин печінки, зменшують токсичне навантаження на всі клітини, таким чином, попереджаючи розвиток ракових пухлин.

Особливо слід сказати про антисклеротичну дію лецитин. Лецитин здатний виводити ХС з атеросклеротичних бляшок (маються на увазі м’які атеросклеротичні бляшки. С твердими бляшками, просоченими солями кальцію, зробити організм вже нічого не зможе).

Лецитин вкрай необхідний для формування і нормального функціонування плаценти. Без нього неможливо розвиток плоду. Одним з найбільш важливих факторів, що сприяють дозріванню легень плода є синтез і секреція сурфоктантов (які ругулюютю поверхневий натяг легень під час вдиху і видиху і підтримують їх в розправленому стані). Основним компонентом сурфоктантів є ЛЕЦИТИН.

Лецитин
виробництва НСП виготовлений з генетично не модифікованої (натуральної) сої. Дозування активної речовини в 1 капсулі лецитин — 520 мг, капсул в упаковці -170. Для порівняння, одна із зарубіжних компаній пропонує для нашого ринку Лецитин в дозуванні 1000 мг ваги в капсулі. Але при найближчому розгляді етикетки виявляється, що активної речовини — лецитину всього лише 10 мг з 1000, решта — додаткові речовини.

Панове! Уважно читайте етикетки. Ціна товару — це не тільки вартість упаковки. Якщо навіть опустити інформацію про якість, — хоча, мабуть, це найголовніше, — то ціна — це ще і кількість активної речовини в одній одиниці та кількість одиниць в упаковці, і кількість продукту, яку небхідно для отримання результату. Якщо зважувати всі моменти, то по співвідношенню ціна — якість — ефективність Лецитин від NSP — один з кращих на нашому ринку.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для нервової системи, Для серцево-судинної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.