Мега-Хел

Комплекс вітамінів і мінералів

 • Благотворно впливає на загальний стан здоров’я, покращує фізичне і психічне самопочуття.
 • Підсилює опірність організму несприятливому впливу навколишнього середовища.
 • Зміцнює імунну систему, сприяє профілактиці інфекційних захворювань.
 • Стимулює обмін речовин.
 • Збільшує опірність організму стресам, попереджає депресії.
 • Сприяє виведенню з організму солей важких металів та інших токсичних речовин.
 • Заповнює нестачу вітамінів і мінералів, викликаний фізичною і розумовою роботою, неякісним харчуванням.
 • Зменшує негативні наслідки куріння і вживання алкоголю.
 • Уявлення про здоровий спосіб життя нерозривно пов’язане з правильним харчуванням, і, перш за все, з вживанням вітамінів і мікроелементів. Сучасна медицина широко використовує вітаміни в профілактиці та лікуванні захворювань. Вітаміни беруть активну участь у всіх життєво важливих функціях, організму. Недолік навіть одного вітаміну представляє серйозну небезпеку.Якщо Ви палите, можете бути впевнені, що маєте недостаток вітаміну С, якщо Ви вживаєте спиртні напої, то організм втрачає вітаміни B1, B6 і фолієву кислоту. Забруднення навколишнього середовища підвищує потребу Вашого організму у вітамінах. Кілька слів про розчинні в жирах вітаміни (А, Е, D, К).

  Бета-каротин
  — провітамін вітаміну А. Організм людини використовує бета-каротин для синтезу вітаміну А. Він проявляє виражений антиоксидантний ефект, сприяє зниженню ризику розвитку онкологічних та інших захворювань, що виникають у зв’язку з негативним екологічним впливом на людину, активізує функції лейкоцитів і сприяє завдяки цьому профілактиці інфекційних і простудних захворювань. Активність бета-каротину в 2 рази нижче активності вітаміну А.

  Вітамін А (ретинол) в організмі може синтезуватися з провітамінів, відносяться до групи каротиноїдів (наприклад, бета-каротин). Має рідкісну для вітамінів здатність накопичуватися в організмі. Впливає на сексуальну функцію чоловіків і жінок, сприяє виробленню статевих гормонів. Дефіцит вітаміну А підвищує кількість простудних захворювань, приводить до ороговіння шкірних покривів, особливо в області суглобів, знижує гостроту сутінкового зору («куряча сліпота»), супроводжується повільним загоєнням ран, слизових оболонок, швидкою стомлюваністю. Для жителів індустріально розвинутих країн проблема дефіциту вітаміну А стоїть достатньо гостро, оскільки зниження споживання тваринних жирів з метою профілактики атеросклерозу і ожиріння істотно зменшує надходження вітаміну А в організм. Тому їм необхідно додатково приймати вітамін А або бета-каротин у вигляді добавок до їжі Добова потреба дорослої людини у вітаміні А становить 1 — 2,5 мг. Захисна доза для осіб, які проживають в екологічно неблагополучних районах, — 5 мг.

  Вітамін D в організмі людини може синтезуватися під впливом достатньої кількості сонячних променів. Надає антирахітичну дію, так як є головним регулятором фосфорно-кальцієвого обміну. Сприяє засвоєнню кальцію з раціону. Підвищене надходження вітаміну D з їжею небезпечно для життя. Добова потреба дорослої здорової людини в цьому вітаміні становить 2,5 мкг (100 ME), потреба дітей-10 мкг (400 МО) вітаміну D, що відповідає 0025 мкг вітаміну D (холекальциферолу).

  Вітамін К (філохінон) в невеликих кількостях синтезується мікрофлорою товстого кишечника. Бере участь у процесах згортання крові (активізує протромбіну-освітню функцію печінки, підвищуючи таким чином вміст протромбіну в крові). Нестача вітаміну К виявляється частими розривами дрібних кровоносних судин (капілярів) і утворенням синців. Цей вітамін бере участь також в реалізації функції м’язів, сприяє посиленню перистальтичні активності шлунка і кишечника, бере участь у внутрішньоклітинному диханні, підтримує функцію печінки і серця. Добова потреба дорослої здорової людини у вітаміні К становить 0,2-0,3 мг.

  Вітамін Е
  (токоферол) володіє антиоксидантною дією на внутрішньоклітинні ліпіди, зменшує їх окислення і попереджає їх руйнування. Впливає на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, сприяє засвоєнню жирів, вітамінів А і D, бере участь в обміні білків і вуглеводів. Вітамін Е захищає еритроцити від гемолізу. Нестача вітаміну Е прискорює старіння, викликає захворювання серця, розвиток анемії, зниження статевої потенції у чоловіків, а також приводить до дистрофії м’язів, в яких знижується кількість основного білка — міозину, і він замінюється на колаген.


  Вітамін Р
  (рутин, біофлаваноїди). Добова потреба дорослої здорової людини становить 30-50 мг. До складу біофлаваноїдів входять: цитрин, гес-нерідін, кверцетин, еріодіктіол, катехіни, ціаніди і ін Вітамін Р нормалізує і підтримує структуру, еластичність, функцію і проникність кровоносних судин, попереджає їх склеротическое поразку, сприяє збереженню нормального тиску крові, проявляє протизапальну і антиалергічну дію, сприяє розширенню судин, виявляє протинабрякову і м’яку спазмолітичну дію. Висловлюється думка, що вітамін Р може м’яко стимулювати функцію кори надниркових залоз і тим самим збільшувати синтез глюкокортикоїдів, що надають лікувально-профілактичну дію при багатьох станах. Вважають, що вітамін Р в дозах до 60 мг на добу (в разі прийому принаймні протягом чотирьох тижнів) здатний знижувати рівень внутрішньоочного тиску, що застосовується з профілактичною метою і для допоміжної терапії глаукоми. При дефіциті вітаміну Р в їжі підвищується проникність капілярів, внаслідок чого з’являються крововиливи на шкірі, слизових оболонках і в підшкірній клітковині, особливо в місцях, схильних до фізичних впливів, тиску. Такі крововиливи зазвичай мають дрібний, точковий характер і називаються петехіями. Це відбувається через те, що вітамін Р гальмує активність ферменту, що руйнує гіалуронову кислоту, яка зміцнює і цементує клітини судин між собою. Свої біологічні властивості вітамін Р краще проявляє у присутності вітаміну С. У клінічній практиці вітамін Р застосовують при геморагічному діатезі, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, гіпертонічній хворобі, атеросклерозі, ревматизмі та інших патологічних станах.

  Вітамін РР (ніацин, нікотинова кислота). Добова потреба здорової дорослої людини в цьому вітаміні становить близько 20 мг. Ніацин сприяє засвоєнню білка з рослинної їжі, тому важливий в харчуванні людей, які не вживають м’яса, риби, птиці, що перебувають на тривалому голодуванні і постах. Він бере участь і в обміні вуглеводів, сприяє нормалізації шлункової секреції, підсилює перистальтику шлунку, прискорює евакуацію з нього харчових мас, стимулює секреторну функцію підшлункової залози, підвищуючи в її секреті вміст трипсину, амілази, ліпази, активізує функціональну активність печінки, сприяє кровотворенню.

  Нестача вітаміну РР приводить до розвитку дерматитів і появи симптомів, що свідчать про порушення функції шлунково-кишкового тракту: нудота, зниження апетиту, неприємних симптомів і відчуттів в області шлунка, можуть розвинутися пронос, різка слабкість, зниження пам’яті, втрата ваги. При його дефіциті також страждають нервова і інші системи організму. Приймати вітамін РР понад 1 г на добу не рекомендується.

  Вітамін С (аскорбінова кислота). Добова потреба дорослої здорової людини становить приблизно 70-100 мг, а в екологічно неблагополучних зонах може досягати 500-3000 мг. Вітамін С бере участь у всіх видах обміну речовин. Він забезпечує нормальну проникність стінок капілярів, підвищує їх міцність і еластичність; бере участь в синтезі стероїдних гормонів кори наднирників, гормонів щитовидної залози, стимулює функцію клітин, що синтезують колаген, сприяє зміцненню кісткової тканини і зубів. При його дефіциті наступають підвищена стомлюваність, дратівливість, сонливість, збільшується ризик розвитку простудних захворювань, порушується обмін таких амінокислот, як тирозин і фенілаланін, розвивається кровоточивість ясен, підвищується рівень холестерину в крові, знижується еластичність і механічна міцність капілярів, розвиваються себорея та інші порушення обміну речовин і функцій внутрішніх органів і систем.

  Чому так важливо приймати препарати з якомога повнішим складом вітамінів і мінералів? Перш за все тому, що вітаміни і мінерали взаємно підсилюють дію один одного. Вітамін А і вітаміни групи В прекрасно взаємодіють з кальцієм, магнієм, цинком і фосфором. На їх ефективність також впливають мідь, залізо, калій і натрій. Залізо, натрій і кальцій збільшують активність вітаміну С. Цей вітамін прекрасно взаємодіє з магнієм, селеном, кальцієм і міддю. Селен, цинк, фосфор, калій, залізо, кальцій і марганець впливають на ефективність вітаміну Е. В даний час відомо декілька десятків таких зв’язків життєзабезпечення.

  Дуже важливо приймати вітаміни в необхідних кількостях і пропорціях. Практично неможливо підібрати таку дієту, яка забезпечила б людину всім необхідним. Наша сьогоднішня їжа не містить достатньої кількості вітамінів і мінералів. Завдяки вітамінно-мінеральному комплексу Мега-Хел від NSP можна вберегтися від безлічі недуг, що виникають в умовах сучасної цивілізації, яка таїть у собі величезну кількість небезпек.

  Кофермент Q10
  — джерело життєвої енергії, який зміцнює серце, стимулює імунну систему, знижує кров’яний тиск, має антиоксидантні властивості. Це каталізатор білкового походження, який, подібно до гормонів і вітамінів, прискорює і спрямовує в необхідне русло біохімічні процеси, що відбуваються в організмі.

  Кофермент Q10 відповідає за вироблення 95% клітинній енергії, споживаної організмом.

  Після 30 років організм виробляє недостатню кількість кофермента Q10, що починає відбиватися на загальному його стані. Особливо страждає серце, де концентрація кофермента Q10 найвища. Виникає необхідність поповнення запасів кофермента ззовні.

  Мега Хел від NSP
  — це:

  комплекс вітамінів для підтримки загального здоров’я (нервової і серцево-судинної систем, тканинного дихання, уповільнення процесів старіння, підвищення імунітету та ін).
  комплекс мінеральних речовин в хелатній формі для зміцнення опорно-рухового апарату, нервової системи, ферментних систем організму
  антиоксиданти (вітаміни, мінеральні речовини і біофлавоноїд) для захисту організму від вільних радикалів
  кофермент Q10 для профілактики серцево-судинних захворювань, підвищення імунітету і опірності несприятливим чинникам навколишнього середовища
  рослинні компоненти (гінгко і глід) для поліпшення кровопостачання головного мозку, відновлення пам’яті, стимуляції діяльності серцевого м’яза, поліпшення стану артерій, зниження артеріального тиску
  набір амінокислот і органічних субстанцій для зниження атеросклерозних проявів в організмі, виведення солей важких металів, що володіють токсичною дією, шляхом утворення хелатних сполук

  Склад 3-х таблеток:
  Вітамін -10000 ME
  Вітамін С — 1000 мг
  Вітамін D — 162,5 ME
  Вітамін Е — 100 ME
  Вітамін В1-50мг
  Ніаціп — 25 мг
  Вітамін В6 — 37,5 мг
  Фолієва кислота — 100 мкг
  Вітамін В12 — 62,5 мг
  Біотип — 25 мкг
  Вітамін В2 — 12,5 мг
  Пантотенова кислота — 125 мг
  Інозитол — 10 мкг
  Кальцій — 100мг
  Хром — 50 мкг
  Мідь — 62,5 мкг
  Йод -31,5 мкг
  Залізо — 2,5 мг
  Магній — 100 мг
  Марганець — 1,25 мг
  Селен — 62,5 мкг
  Цинк — 7,5 мг
  Фосфор-72, 5 мг
  Амінокислоти:
  L-цистеїн — 187,5 мг
  L-метеонін — 44 мг
  ПАБК (пара-амінобеточная кислота) — 62,5 мг
  Кофермент Q10 — 2,5 мг
  Інші інгредієнти: цитрусові біофлавоноїди, рутин, гінкго білоба, глід, целюлоза, стеаринова кислота (рослинна), діоксид кремнію.

  Застосування: приймати по 1 таблетці 3 рази на день під час їжі.

  Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, не рекомендується вагітним і годуючим жінкам, при захворюваннях печінки і нирок, виразці шлунка, сечокам’яної хвороби та гіпертиреозі проконсультуватися у лікаря.Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для нервової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.