Нутрі-Калм

  • Допомагає організму протистояти стресу і втоми.
  • Забезпечує підтримку нервовій системі.
  • Нормалізує сон.

Сучасне життя насичене стресами, негативними наслідками якого можуть бути дратівливість, головні болі, депресії, підвищення артеріального тиску, порушення серцево-судинної діяльності. Більшість медиків підтверджують, що нервові розлади є однією з головних причин виникнення різного роду захворювань.

Проблема в тому, що під час нервового перенапруження наш організм втрачає певні вітаміни і мінерали. Причому цей дефіцит довго залишається прихованим, лікарі його називають латентним. І коли раптом з’являються одне за іншим захворювання і ознаки виснаження нервової системи (безпричинна тривога, дратівливість, страх, сіпання м’язів, серцева аритмія), ми біжимо до лікаря і починаємо приймати жменями ліки. Створюється порочне коло: дефіцит мінералів і вітамінів хвороба — ліки — ще більший дефіцит нутрієнтів — хвороба, — з якого вийти деколи буває проблематично.

Як впоратися з цим? Компанія NSP поклопоталася про збереження Вашої нервової системи, розробивши новий комплекс Нутрі-калм. Продукт є унікальною формулою, створену виключно для подолання нервових перевантажень і забезпечує оптимальну кількість і поєднання вітамінів і мінералів.

Нутрі-калм дає організму сили боротися з нервовим перенапруженням за допомогою натуральних і безпечних інгредієнтів. Запуску в масове виробництво передували ретельні дослідження.

До складу продукту входять вітаміни групи В, антиоксиданти (вітамін С і Е, біофлавоноїди, зародки пшениці), які нейтралізують дію вільних радикалів і захищають імунну систему, а також лікарські рослини і речовини рослинного походження: лимонник китайський, квітковий пилок, валеріана лікарська, пасифлора , шишки хмелю, холін, інозит, параамінобензойна кислота, які надають заспокійливу дію на організм, допомагаючи справитися із стресом, підтримують життєві сили, підвищують витривалість і працездатність.

Приблизно через 4 тижні після застосування добавки відновлюється здібність до концентрації, зниження стомлюваності, депресії і дратівливості.

Нутрі-калм — прекрасний засіб при нервовому перенапруженні, а значить, абсолютно необхідне для сучасної людини. Регулярно вживаючи продукт, Ви зможете привести свої нерви в повний порядок і бути готовими протистояти стресам, що підстерігають нас на кожному кроці.

Склад 1-ої пігулки Нутрі-калм:

Вітамін С — 400 мг
Вітамін B1 — 20 мг
Вітамін В2 — 20 мг
Вітамін В6 — 20 мг
Вітамін В12 — 33 мкг
Фолієва кислота — 100 мкг
Біотин — 100 мкг
Пантотенова кислота — 80 мг
Ніацинамід — 40 мг

Інші інгредієнти: ПАБК, інозит, холін, екстракти лимонника китайського, валеріани лікарської, пасифлори, шишки хмелю, біофлавоноїди лимона, зародки пшениці, квітковий пилок.

Застосування
: як добавка до їжі приймати по 1 табл. 2 рази на день під час їжі. Людям, чия робота вимагає концентрації уваги (водіям і т.п.), — по 2 табл. на ніч.

Увага: у разі застосування препаратів, що містять бензодіазапени або барбітурати, а також при сечокам’яній хворобі, пептичній виразці, захворюваннях печінки, під час вагітності та годуванні груддю необхідно проконсультуватися з лікарем.

Склад 1-ої пігулки:
Вітамін С — 400 мг
Вітамін B1 — 20 мг
Вітамін В2 — 20 мг
Вітамін В6 — 20 мг
Вітамін В12 — 33 мкг
Фолієва кислота — 100 мкг
Біотин — 100 мкг
Пантотенова кислота — 80 мг
Ніацинамід — 40 мг

Інші інгредієнти: ПАБК, інозит, холін, екстракти лимонника китайського, валеріани, пасифлори, хмелю, біофлавоноїди лимона, зародки пшениці, квітковий пилок.

Застосування: як добавка до їжі приймати по 1 табл. 2 рази на день під час їжі. Людям, чия робота вимагає концентрації уваги (водіям і т.п.), — по 2 табл. на ніч.

Увага: у разі застосування препаратів, що містять бензодіазапени або барбітурати, а також при сечокам’яній хворобі, пептичній виразці, захворюваннях печінки, під час вагітності та годуванні груддю необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для нервової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.