Очищення організму

на унітазіВідповідно до думки більшості провідних зарубіжних і вітчизняних вчених та лікарів , яка повністю розділяється фахівцями Компанії  НСП » очищення » організму є обов’язковою процедурою , що передує позбавленню або попередженню переважної більшості захворювань. Основний результатом , який потрібно отримати  по закінченню курсу очищення організму — є нормалізація діяльності і режимів роботи основних органів і систем.

На основі даного твердження фахівцями розроблена концепція , згідно з якою в процесі життя людський організм повинен періодично очищатися за допомогою спеціально створених для цих цілей біологічно активних добавок NSP , — очищатися від токсинів , шлаків , паразитів та іших відкладень , що накопичуються в органах , суглобах , судинах , лімфі , крові ,  тканинах людини в процесі його життєдіяльності.

Статистика застосування продуктів для очищення організму фірми NSP переконливо свідчить , що по завершенні повного очищення організму дуже часто мають місце випадки часткового або повного позбавлення від багатьох проблем зі здоров’ям , якими страждали пацієнти.
При проведенні повного очищення організму необхідно керуватися наступними правилами:
- Очищення повинно проводитися в певній послідовності , БАДи під час очищення потрібно пити регулярно для отримання максимального ефекту ;
- Загальна тривалість курсу очищення кожного або групи органів , як правило , повинна становити не менше 20 днів . Якщо цей час зменшити — очищення органу буде поверхневе ;
- Прийом продукту в якості добавки до їжі повинен відбуватися, як правило , під час їжі , якщо це не обумовлено в інструкції для застосування;
- В інструкціях по застосуванню наведені середні норми споживання продукту за один прийом. У кожному конкретному випадку , враховуючи потреби організму , його індивідуальні особливості , вони можуть бути відкориговані.

При виборі курсу очищення необхідно керуватися таким правилом : чим важче стан , тим повільніше і довше повинна проводитися очистка організму. В даному випадку (важкі форми захворювання , нестабільний стан здоров’я) необхідно в 1,5-2 рази зменшувати денну дозу прийому продуктів і відповідно у стільки ж збільшувати тривалість циклу лікування кожного органу . Рішення про суміщення БАДів з ліками приймає лікар , якщо ситуація вимагає лікувальної дії.

Послідовність повного очищення :
Шлунково -кишковий тракт. Печінка , жовчний міхур. Нирки , сечовидільна система . . Бронхо -легенева система * Судини : артеріальні , венозні , капіляри. Лімфа і кров.
* — Місце чистки бронхо- легеневої системи в даній послідовності може змінюватися , що визначається актуальністю її корекції.

Перед початком очищення шлунково -кишкового тракту слід мати на увазі наступне:

«ЧИСТКА» шлунково-кишкового тракту.

кишково шлунковий трактНормою для людини є регулярність випорожнень 1-2 рази на добу , тому при прийомі препаратів для очищення ШКТ , якщо регулярність вирожнень буде більше , має місце перевищення дозування препарату , і його добову дозу потрібно зменшити .
Якщо регулярність випоржнень менше норми — добову дозу прийнятих капсул потрібно збільшити.
Для очищення шлунково -кишкового тракту , в загальному випадку , можна рекомендувати і використовувати 6 препаратів — біодобавок компанії НСП. Нижче даються характеристики найбільш ефективних і поширених з них . Остаточний їх вибір робиться після детального аналізу стану організму пацієнта в цілому , його особливостей , а також захворювань , якими він страждає.

1 . Каскара Саграда . Якщо в роботі ШКТ пацієнта немає істотних відхилень від норми (наявність систематичних запорів при цьому допустимо ), немає виразкових захворювань , гастритів , то для його чищення рекомендується використовувати потужне засіб для чищення — Каскара Саграда — ( Каскара Саграда ) Ця біодобавка забезпечує регулярність стільця , виводить токсини з організму , нормалізує функціонування травної системи.
Каскара Саграда одна з кращих засобів при хронічних запорах. Препарат зменшує бродильні і гнильні процеси в кишечнику , надає дезинфікуючу , протизапальну та знеболювальну дію , виводить глистів і паразитів. Відновлює тонус розслабленого кишечника. Показаний при хронічних запорах , геморої , анальних тріщинах . Проносний ефект проявляється через 8-10 годин після прийому препарату. Особливу увагу цьому препарату слід приділити вагітним жінкам, які страждають запорами і здуттями — він не має побічної дії.
застосування:
В якості добавки до їжі приймати по 1-2 капсули на день під час їжі ввечері.

2 . НейчеЛакс -  активізує моторику кишечника , забезпечує регулярність випоржнень , покращує травлення , виводить токсини з організму , має протизапальну дію. Використовується при холециститах , коліках , геморої , тріщинах прямої кишки. Не протипоказаний при виразкових захворюваннях.
застосування:
В якості добавки до їжі приймати 1-2 капсули на день під час їжі ввечері.
Примітка:
При використанні препарату під час вагітності необхідна консультація лікаря.

3 . Локло (Харчові волокна) — ( Loclo ) — препарат, що є джерелом харчових волокон , необхідних для щоденної підтримки моторної функції травного тракту. Крім цього він призначений для забезпечення в щоденному раціоні харчування достатньої кількості клітковини. Тому , препарат Локло Харчові волокна — ( Loclo ) рекомендується особам , схильним до повноти , бажаючим схуднути.

Використовується при запорах , геморої , тріщинах прямої кишки , колітах , метеоризмі , як джерело достатньої кількості харчових волокон для профілактики раку прямої кишки і надмірної ваги , атеросклерозі (зниження рівня холестерину) . Не є власне проносним засобом , тому його варто починати тільки після стабілізації стільця Каскара Саграда або НейчеЛакс .
застосування:
Розвести 1 столову ложку в 1 склянці холодної води , розмішати і відразу випити. Як і при прийомі будь-яких харчових волокон , обов’язково додаткове вживання рідини (1-2 склянки). Рекомендується приймати волокна за 30-60 хвилин до основного прийому їжі .

4 . Рідкий хлорoфілл — ( Liquid Хлорофіл ) — зупиняє ріст бактерій в ранах , анаеробних бактерій і грибків в кишечнику , виводить надлишки лікарських препаратів , бореться з токсинами , дезактивує багато канцерогенів і т.д.
застосування:
Приймати по 1 чайній ложці , розведеною у склянці води , два рази на день.
Увага:
При загостренні шлунково -кишкових захворювань , непрохідності кишечника і синдромі мальабсорбції необхідно проконсультуватися з лікарем , при гастриті з підвищеною секреторною функцією приймати Локло харчові волокна під час їжі.

Практично очищення шлунково -кишкового тракту виробляється таким чином :
Вранці , за 30-60 хв . до прийому їжі швидко і енергійно розмішуєте перші три дні 1 ч. л . ( До кінця тижня розмішуєте 1 ст ложку. ) Локло Харчові волокна — ( Loclo ) в неповному склянці води і відразу випиваєте , потім в цей же стакан вливаєте 1 ч. л . Рідкого хлорофілу заповнюєте його водою , розмішуєте залишки Локло Харчові волокна — ( Loclo ) і випиваєте .
Увечері перед їжею приймаєте 1 ч.л. Рідкий хлорoфілл — ( Liquid Хлорофіл ) і під час їжі приймаєте 1-2 капсули Каскара Саграда — ( Каскара Саграда ) або якщо у вас є зазначені вище відхилення НейчеЛакс — ( Природа Лакса ) . Рідини випивати в день 2,5 — 3литра . Пам’ятайте , Каскара Саграда — ( Каскара Саграда ) і НейчеЛакс — ( Природа Лакса ) є натуральними проносними і спрацьовують через 8-10 годин , тому якщо вам вранці йти на роботу , приймайте їх тільки ввечері.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.