Глюкозамін

  • Зменшує м’язову стомлюваність.
  • Необхідний для нормального утворення суглобової рідини.
  • Корисний людям з проблемами абсорбції поживних речовин.

Глюкозамін — біологічно активна добавка до їжі, до складу якої входить глюкозамін і котячий кіготь (Уна де Гато).

Стреси і навантаження на кістково-м’язову систему призводять до артритів, запалень суглобів і їх скутості. В цей продукт входить поєднання глюкозаміну і котячого кігтя для забезпечення кращої допомоги страждаючим від остеоартритів (дегенеративних захворювань суглобів).

Глюкозамін необхідний для утворення хряща. Організм виробляє глюкозамін в малих кількостях. Глюкозамін — це аміноцукор, але на відміну від інших цукрів він засвоюється кістковою тканиною замість утилізації для енергії. Глюкозамін, окрім цього, бере участь у формуванні в’язок, нігтів, шкіри, очей, кісток і серцевих клапанів. Він також є провідником сірки в хрящ. Сірка необхідна для суглобових тканин, де відповідає за стабільність тканин хряща, капсули і зв’язок.

Протеінглікани — каркас для колагену. Хрящі структурно складаються з протеінгліканов, колагену і води. Протеінглікани також допомагають утримувати воду в сполучних тканинах, що додає хрящу гнучкість, пружність, стійкість до компресії.

Коли тіло старіє, зміни в суглобах ведуть до остеоартриту. Дуже велика проблема організму — відновлення хряща в суглобах — нездатність виробити достатню кількість глюкозаміну. Коліна, тазові суглоби, суглоби кистей найбільш схильні хрящовим деструкцій. Біль, деформація і обмеження рухів в суглобах супроводжують цей стан.

Глюкозамін як дієтична добавка поповнює запас організму необхідними складовими для відновлення сполучних тканин. Деякі клінічні досліди довели, що глюкозамін ефективний при остеоартриті.

Одне з досліджень в Португалії за участю 252 лікарів і 1506 пацієнтів показало: у 95% пацієнтів отримані помітні результати завдяки прийому глюкозаміну. Ці результати були кращими, ніж протизапальна медикаментозна терапія, вітамінотерапія та введення екстракту хрящів. Інші порівнюють з ефектом ібупрофену; в групі хворих, що приймали ібупрофен, біль проходила за чотири тижні, тоді як при Глюкозамін — значно раніше.

Котячий кіготь застосовують при гастритах, виразках, пухлинах, геморої, акне, дивертикулах, невралгіях, артритах, ревматизмі, хронічній інфекції, див. також БАД Котячий кіготь

У 1974 році австрійський вчений Клаус Кеплингер виділив шість компонентів (алкалоїдів) з екстракту котячого кігтя. Ці компоненти стимулюють функцію імунної системи (фагоцитоз) і проявляють виражену протизапальну активність.

Котячий кіготь володіє сильною протизапальною дією, забезпечує кістково-суглобову систему необхідними поживними речовинами. Крім цього, йому належить провідна роль серед лікарських рослин, стимулюючих обмін речовин.

Спільна дія Глюкозаміну з БАД Котячий кіготь сприяє зменшенню запальних процесів у суглобах і поповненню «будівельного матеріалу», необхідного для відновлення хрящових тканин.

Показання:
запальні і обмінні захворювання кістково-суглобової системи (тендовагініт, бурсит, артроз, артрити, остеохондроз); переломи кісток; остеопороз; надає ранозагоювальну дію при трофічних виразках, післяопераційних станах.

Склад 1-ої капсули Глюкозaміна НВВ:
Глюкозамін (гідрохлорид) — 400 мг
Котячий кіготь (Uncaria tomentosa) — 50 мг


Застосування Глюкозaміна
: приймати по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Рекомендується поєднувати з хондроїтин сульфатом.

Протипоказання: не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту.

Увага: у випадку спільного застосування з препаратами, що знижують кров’яний тиск, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для опорнорухової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.