Кальцій Магній Хелат

  • Сприяє відновленню і формуванню кісткової тканини.
  • Зміцнює стінки судин.
  • Нормалізує роботу нервової системи покращуючи проведення нервових імпульсів.

Кальцій Магній Хелат. Гормональні зміни, незбалансоване харчування, низька рухова активність — все це призводить до браку кальцію в організмі, що, в свою чергу, може викликати захворювання кісткової системи. Приблизно третина жінок страждає від остеопорозу (крихкості кісток), тобто схильна до ризику переломів. Для зміцнення кісткової системи організму необхідно достатнє надходження і засвоєння кальцію і магнію. Ці мінерали допомагають уникнути швидкого ослаблення кісткової тканини на початкових стадіях остеопорозу, особливо після менопаузи. Численні наукові і клінічні дослідження показують, що додаткове вживання кальцію допомагає поліпшити кісткову структуру.

Кальцій один з перших нутрицевтиків, який використовували в дієті. Він необхідний не тільки для кісток і зубів, але і для нормального функціонування ензимів у засвоєнні жирів, протеїнів, в утворенні енергії, передачі нервових імпульсів, регуляції м’язових скорочень (в т.ч. серця), кровотворенні і згортання крові, засвоєнні багатьох нутрицевтиків. Завдяки депонуванню кальцію в кістках, його рівень в крові завжди постійний.

Дефіцит кальцію призводить до наступної симптоматиці: поганий стан зубів, затримка росту, розм’якшенню кісток, остеопороз.

Остеопороз викликаний поступовою втратою кальцію кістковою тканиною, що веде до переломів, викривлення хребта, болів в спині і кістках. Цим захворюванням страждають 15-20 млн. людина в США, переважно жінки.

Остеомаляція, демінералізація і розм’якшення кісток викликані неадекватним прийомом кальцію з їжею. Найкращий шлях, який веде до ліквідації остеопорозу — це спільний прийом кальцію, магнію, фосфору, вітаміну Д з протеїнами.
Макроелементи Кальцій і Магній

Вчені іутріціологі рекомендують прийом 800-1200 мг кальцію в день, в залежності від віку та статі. Дослідження показали, що 2/3 жінок в США вживають менше, ніж 300 мг кальцію щодня.

Дуже важливо вживати легко засвоювані форми кальцію (кальцію цитрат, кальцію аміноацідхелат, дикальцію фосфат).

Вчені довели зв’язок низького рівня кальцію з підвищеним артеріальним тиском. Є дослідження, яке проводили хворим з гіпертонією, даючи їм 1500 мг кальцію на протязі 4-х років. В порівнянні з групою хворих, які приймали медикаментозне лікування, рівень АТ у хворих, що приймали як дієтичну добавку кальцій, значно знизився.

Фосфор є складовою частиною кожної клітини і внутрішньотканинний рідини. Будучи тісно пов’язаним з кальцієм, його зайва або недостатня кількість також впливає на засвоєння один іншого. Але ефективність його засвоєння набагато вищий ніж кальцію. Наприклад, 70% прийнятого фосфору засвоюється, тоді як кальцію лише 20-28% (залежно від форми кальцію). Фосфор необхідний для вироблення енергії засвоєння жирів, переробки протеїнів і вуглеводів, а також для регуляції рН внутрішнього середовища організму.

Магній — складова частина багатьох ферментних систем, які регулюють прохідність поживних речовин через клітинну мембрану. Магній бере участь в нормальній роботі нервової і м’язової систем. Рекомендована доза магнію щодня складає 280-350 мг. Дефіцит цього елементу призводить до анорексії, стомлення, роздратування, м’язовим посмикуванням або тремору, безсонні. При більш вираженому дефіциті бувають м’язові спазми, уражень серцевих скорочень, неспокій, дезорієнтація, відсутність апетиту, апатія, нудота, блювання.

Магній відомий як антистресовий мінерал з антиспастическим (спазмолітичну) дію, що найбільш значимо при впливі на серце в попередженні спазмів коронарних артерій. Низький рівень цього мінералу веде до психічних проявів. Дослідження 165 хлопчиків з депресією, порушенням сну, шизофренією показало низький рівень магнію в крові.

Вітамін Д

Основна функція цього вітаміну полягає в метаболізмі кальцію і фосфору в організмі. Він необхідний при абсорбції цих мінералів з кишечника і засвоєння їх в кістковій тканині. Також його функція важлива для рівня рН крові, що в свою чергу впливає на засвоєння і вихід кальцію з кісткової тканини. Крім цього він регулює рівень амінокислот в крові, щоб надлишок їх не виділявся через нирки. Дефіцит цього вітаміну у дітей призводить до рахіту. Остеопороз, остеомаляція і гіпокальціємія трапляється у дорослих при неадекватному надходженні вітаміну Д. В організмі вітамін Д утворюється за допомогою сонячних променів. Дуже важко визначити експозицію сонячної дії, щоб доза вітаміну Д була 400 од / день, як рекомендують. Найкраще отримувати вітамін Д з риб’ячого жиру. Ця формула містить вітамін Д з натурального риб’ячого жиру. Останні вивчення вітаміну Д визначили його додаткову роль. Кальцій з вітаміном Д мають також протипухлинні властивості. Вітамін Д показаний при лікуванні імунних порушень у тому числі при псоріазі. Низький рівень вітаміну Д пов’язаний з високим артеріальним тиском. Він також покращує самопочуття, м’язову силу, сезонну адаптацію.

Кальцій Магній Хелат допомагає відновленню і формуванню кісткової тканини, укріплює стінки судин, нормалізує роботу нервової системи.

Склад 1-ої пігулки БАД NSP Кальцій Магній Хелат:
Кальцій (хелат, цитрат) — 250 мг
Магній (хелат, оксид) — 125 мг
Фосфор (хелат) — 100 мг
Вітамін D (риб’ячий жир) — 133 ME

Застосування: по 1 таблетці 1-2 рази на день під час їжі. Зберігати в сухому прохолодному місці.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для опорнорухової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.