МСМ

 • Сірка сприяє зміцненню сполучних тканин і необхідна для здорових суглобів.
 • МСМ є джерелом сірки для синтезу глутатіону, який нейтралізує вільні радикали.
 • Сірка стимулює секрецію жовчі і регулює процеси виведення продуктів обміну речовин.
 • Сірка необхідна для регуляції рівня глюкози в крові, так як входить до складу інсуліну.
 • МСМ знімає важкі симптоми алергії і астми; сприяє утворенню колагену, необхідного для оновлення шкіри; укріплює волосся і нігті.
 • Метилсульфонілметан (МСМ) — це органічна сірковмісна сполука, яка необхідна для розвитку та підтримки функції сполучних та інших видів тканин організму. У природі ці сполуки міститься в багатьох фруктах, овочах, зернових культурах, молоці, м’ясі тварин, морепродуктах. В організмі МСМ знаходиться в нігтях, шкірі, м’яких тканинах. Однак більша частина МСМ в харчових продуктах втрачається під час приготування їжі. У ссавців концентрація МСМ в організмі з віком знижується. На відміну від інших сірковмісних сполук, МСМ не має запаху, не викликає газоутворення і не додає тілу ніякого запаху.В організмі сірка необхідна для протікання багатьох процесів, включаючи синтез колагену, окислювальні реакції в клітинах, метаболізм вуглеводів і підтримання кислотно-лужного балансу. У цих процесах використовується сірка, запаси якої повинні відновлюватися. В останні роки МСМ в якості харчової добавки став дуже популярний серед людей, які мають такі проблеми, як різні види алергії, запалення, печія, артрит, риніт, проблеми з волоссям (коли кількість кератину в них нижче норми), болі в суглобах, паразитична інфекція , синдром запаленої кишки, зап’ястний сухожильний синдром (професійне захворювання комп’ютерників), а також хвороби шкіри і нігтів. МСМ ефективно посилює кровотік і сприяє правильній роботі м’язів і сухожиль, покращуючи рухливість суглобів.

  У дослідженні в пробірці, в якому в нейтрофілах людини стимулювали синтез окисних з’єднань (перекису водню, суперіоксіда і хлорнуватистої кислоти), було встановлено, що МСМ володіє протизапальною і антиоксидантною активністю. Відомі багато випадків успішного використання ЧСЧ в комбінації з лікарськими рослинами, як чудового засобу для лікування артриту. МСМ в комбінації з глюкозаміном, хондроїтином і декількома травами (препаратами) істотно полегшує стан хворих з болями в суглобах. МСМ також застосовують у клініці при лікуванні таких станів, як хропіння, склеродерма, фіброміальгія, системний червоний вовчак, множинні удари. Також вважається, що ЧСЧ можна використовувати для лікування раку (він знижує швидкість росту деяких видів пухлинних клітин).

  Склад 1 таблетка ЧСЧ:
  Метилсульфонілметан — 750,0 мг
  Інші інгредієнти: целюлоза (рослинна), мальтодекстрин, стеаринова кислота (овочева), силікон діоксид і стеарат магнію (овочевий).

  Застосування: дорослим вживати по 2 таблетки 3 рази на день під час їжі.

  Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для опорнорухової системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.