Партнерство з NSP

«Головна причина того, що люди зазнають фінансові труднощі, полягає в тому, що, витративши роки в школі, вони нічого не дізналися про те, що таке гроші. В результаті люди вчаться працювати на гроші…, але ніколи не вчаться тому, як примусити гроші працювати на себе», — Роберт Т. Кіосакі.

Станьте партнером компанії NSP — і Ваші мрії почнуть збуватися.

Партнерство з NSP — це можливість, яка відрізняється від інших тим, що підходить для середньостатистичних людей, яким подобається якістю продукції, які діляться інформацією про NSP та її можливості з іншими людьми, надається шанс:

  • Заробляти стільки, скільки Ви заслуговуєте;
  • Бути незалежним від батьків, економіки, політики;
  • Бути босом самому собі;
  • Самостійно планувати свій графік і мати час на улюблені заняття;
  • Вільно подорожувати;
  • Працювати і жити там, де Вам подобається;
  • І багато іншого, що дозволяє наявність потрібної суми в гаманці.

Ми пропонуємо працюючи по мінімуму 7-10 годин в тиждень, не йдучи з основного місця роботи (поки це актуально) прекрасний шанс отримати дохід і розвинути свій бізнес на основі вже добре організованої і перевіреної моделі. Уклавши теж саму партнерську угоду, Ви зможете будувати свій бізнес.

Партнерство (співпраця) з компанією NSP поділяється на 2 основних напрямки: нелінійний маркетинг (мережевий маркетинг) та лінійний (прямі продажі). Звичайно, ж заробити можна більше за допомогою мережевого маркетингу, при чому, заробіток може постійно зростати. Ці напряпки можуть бути поєднані між собою.
Нелінійний напрямок, тобто мережевий маркетинг — це система, в котрій вільний дистриб’ютор (дистриб’ютор — це людина, котра підписала договір з компанією NSP) має право створювати свою мережу споживачів продуції (реєструвати нових дистриб’юторів) з котрих буде отримувати комісйну винагороду (про це детальніше в маркетинг плані). Дізнатись, як це все робити, Ви можете з цього сайту зі сторінки «Партнерство з NSP».
Лінійний маркетинг — це система в котрій вільний дистриб’ютор має право купувати продукцію по гуртовій ціні (зі знижкою 30-40%) та продавати її по роздрібній ціні, отримуючи винагороду за різницю цін «роздрібна-гуртова».

Детальніше про партнерство дізнайтесь тут

Контакти компанії тут

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.