Термінологія маркетинг плану.

Дистриб’ютор — людина, яка заповнила і підписала дистриб’юторську дгоду, зареєстрована компанією, отримала власний реєстраційний номер (ID). Дистриб’ютор має право поширювати продукцію компанії і брати участь в маркетинговому плані.
Підписавши «Дистриб’юторську Угоду», Ви зобов’язуєтеся дотримувати правила програми.
Порушення правил компанії або дистриб’юторської угоди є підставою припинення дії угоди. Дистриб’ютором може стати фізична особа, яка досягла повноліття або юридична особа, або група осіб (не більше трьох), які підписали між собою угоду про спільну діяльність.

Як стати дистриб’ютором.

Охочий стати дистриб’ютором повинен купити бланк контракту «Дистриб’юторської Угоди», заповнити і відіслати його в компанію. Компанія залишає за собою право утвердити або відхилити дистриб’юторську дгоду. Після затвердження «Угоди» всі фізичні або юридичні особи, які заповнили «Угоду», стають незалежними дистриб’юторами і отримують право на участь в маркетинговому плані компанії, а також право поширювати продукцію компанії.
Дистриб’ютори повністю несуть всі витрати по веденню свого бізнесу.

Території.

Всі незалежні дистриб’ютори мають рівні права при веденні бізнесу без будь-яких виняткових прав на територію. Мережа дистриб’ютора — багаторівнева організація, яка складається з дистриб’юторів, привернутих ним особисто для роботи в компанії, а також дистриб’юторів, привернутих нижчестоячими дистриб’юторами.

Спонсор — людина, що стоїть вище за дистриб’ютора в мережі компанії.
Всі дистриб’ютори можуть бути спонсорами. У обов’язки спонсора входить робота з новими дистриб’юторами, особливо в перші місяці. Той, хто активно привертає інших до роботи, але не допомагає їм, не досягне великих успіхів. Спонсор не зобов’язаний мати запасу продуктів і допомоги. Проте, маючи запас продуктів, легко будувати мережу.

Група — частина мережі, очолювана дистриб’ютором, група складається з нижчестоячих дистриб’юторів, для яких він є спонсором. Коли дистриб’ютор досягає рангу Лідер, він і його нижчестоячі дистриб’ютори виходять з існуючої групи і утворюють нову групу. Число людей в групі не обмежене.

Бали за Продукт (БП, або PV) — додаткова характеристика продукту. Кожен продукт компанії NSP має свою кількість балів. БП відрізняються від дистриб’юторської ціни і вказані в дистриб’юторських прайс-листах. При покупці продукту у ділера компанії на індивідуальний номер (ID) дистриб’ютора зараховується відповідна кількість БП, яка надалі використовується при кваліфікації дистриб’ютора по рангах і розрахунку комісійної винагороди. На дистриб’юторські набори, літературу і допомогу бали не нараховуються.

Розрахунковий період.
Розрахунковим періодом є календарний місяць з 1-го числа, за який здійснюється розрахунок Комісійної винагороди дистриб’ютора.

Особистий Об’єм (ОО) — кількість балів БП, заявлених дистриб’ютором для розрахунку його Комісійної винагороди. ОО обчислюється таким чином: об’єм закупівель на ID за Розрахунковий місяць, виражений в БП плюс об’єм резерву БП, що залишилися на ID з минулого Розрахункового місяця плюс сума БП, переведених на ID іншими дистриб’юторами мінус сума БП, переведених з ID іншим дистриб’юторам мінус об’єм БП, резервованих на ID на наступний Розрахунковий місяць.

Груповий Об’єм (ГО) — сума ОО дистриб’ютора і ОО всіх дистриб’юторів його групи в Розрахунковому місяці. Груповий Об’єм дистриб’ютора згідно «правилу однієї складової» — обчислюється як різниця між ГО дистриб’ютора і максимальним з ГО дистриб’юторів першого покоління його групи.

Кумулятивний Груповий Об’єм (КГО) — сумарний Груповий Об’єм (ГО) дистриб’ютора з початку діяльності дистриб’ютора в компанії.

Об’єм Лідера (Директора) (ЛГО-7) в семи поколіннях Лідерів його підмережі, які кваліфікувалися, — сума Групових Об’ємів семи поколінь мережі Лідера (Директора) з урахуванням чинника ущільнення Лідерської мережі.

Об’єм Лідера (Директора) (ЛГО-6)
в шести поколіннях Лідерів його підмережі, які кваліфікувалися, — сума Групових Об’ємів шести поколінь мережі Лідера (Директора) з урахуванням чинника ущільнення Лідерської мережі.

Об’єм Лідера (Директора) в семи поколіннях Лідерів його підмережі, які кваліфікувалися, згідно «правилу однієї складової» — різниця між ЛГО-7 Лідера (Директора) і максимальним з ЛГО-6 його Лідерів(Директорів) першого покоління.

Ранг (привласнений ранг)
Результат кар’єри дистриб’ютора і показник його положення в багаторівневій мережевій програмі маркетингу NSP. Маркетинг план або бізнес-план NSP має кар’єрні сходинки з 11 рангів:

 • Асистент
 • Консультант
 • Менеджер
 • Лідер
 • Лідер-асистент
 • Лідер-консультант
 • Лідер-менеджер
 • Директор-асистент
 • Директор-консультант
 • Директор-менеджер
 • Член Ради Директорів

Розрахунковий ранг
Ранг, відповідний результатам роботи дистриб’ютора в Розрахунковому місяці. Може бути нижче привласненого. Від розрахункового рангу безпосередньо залежить величина комісійної винагороди дистриб’ютора. Дистриб’ютор підтверджує свій (привласнений) ранг в розрахунковому місяці, якщо його розрахунковий ранг рівний його привласненому рангу.
Дистриб’ютор підтверджує Лідерський ранг в розрахунковому місяці, якщо його розрахунковий ранг не нижчий, ніж Лідер.

Кваліфікаційний місяць
Місяць називається кваліфікаційним для дистриб’ютора, якщо в результаті розрахунку за цей місяць відбувається підвищення рангу дистриб’ютора.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Партнерство. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.