Про компанію

С самого початку свого існування компанія Nature’s Sunshine Products (NSP) є потенційним лідером в сфері виробництві найновіших, біологічно активних добавок до їжі. NSP перша компанія-вибник, яка використовує компонентний аналіз, з допомогою якого визначає вміст в сировині биологично активных речовин.
Саме хімічний компонентний аналіз допомає спеціалістам компанії идентифікувати сировину і дослідити її лікувальні властивості , склад та вміст активних речовин.

Компанія  була сформована в 1972 році, штат Юта, місто Прово. Є відкритим акціонерним товариством, — акції компанії котируються на біржі NASDAQ. Індекс стійкості 5А.1-найвищий. Компанія має свої представництва в більш ніж 70 країнах світу (в тому числі і в Україні). «NSP» — це компанія виробник та реалізатор (без посередників) продуктів народного споживання, має свої склади-магазини по всьому світу, через які реалізує продукцію. Величезна і багатонаціональна сім’я NSP на сьогоднішній день включає в себе США, Південну Корею, Мексику, Венесуелу, Японію, Бразилію, Канаду, Колумбію, Еквадор, Перу, Великобританію, Ізраїль, Чилі, Аргентину, Малайзію, Нову Зеландію, Норвегію, Росії, Україну , Білорусію, Казахстан і багато інших.

При подальшому розвитку компанії її асортимент розширювався і сьогодні складає більше 600 найменувань, куди входять: вітаміни, мінерали, різні препарати за китайськими рецептами, а також гомеопатичні та інші необхідні засоби для догляду за здоров’ям і зовнішнім виглядом людини.
Основною місією компанії є виробництво саме високоякісних біологічно активних добавок до їжі, які особливо необхідні для здоров’я кожної людини.Компанія приділяє особливу увагу якості свого виробництва і звичайно ж самому сучасному рівню контролю за ним.

У компанії працює науково-дослідна група, яка складається з фахівців світового класу, що займаються своїми дослідженнями і розробками в спеціально обладнаних фармацевтичних лабораторіях компанії.
Бригаду вчених очолюють фахівці, що є всесвітньо визнаними авторитетами в області біохімії, фармацевтичної технології і дієтичного харчування.Напрямок зусиль вчених такого рівня до однієї мети, дозволяють створити новітній асортимент препаратів, що не має собі подібних.
Основна частина продукції винайдена і розроблена саме в лабораторіях компанії, які оснащені  сучасним обладнанням. Рецептурний склад є власністю компанії і зберігається в таємниці від інших підприємців, що займаються тією ж трудовою діяльністю. На етикетках і в довіднику вони підписані як «запатентована суміш». Дистриб’ютори та клієнти компанії можуть бути впевнені, що такі формули виробляє тільки компанія NSP.

Девізом компанії є ЯКІСТЬ, СЕРВІС, ЧЕСНІСТЬ! І це не слова на вітер. Для компанії NSP якість — не гучне слово, це найважливіша мета, для виконання якої щорічно витрачаються значні матеріальні кошти, які вкладаються саме в сучасне обладнання для контролю якості сировини та виготовлених продуктів. NSF International — неурядова некомерційна організація і світовий лідер в області розробки стандартів і сертифікації продукції — вручила компанії НСП сертифікат GMP .

Стандарт GMP це розроблені Всесвітньою організацією охорони здоров’я спеціальні правила, що регламентують умови якісного та безпечного виробництва ліків, які зобов’язані визнавати і виконувати всі провідні світові виробники ліків. Мета GMP — забезпечити найбільшу безпеку, ідентичність та ефективність дії вироблюваних ліків.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Комментарии запрещены.