Юрай

  • Має протизапальний ефект;
  • Попереджає утворення каменів;
  • Сприяє стабілізації на фізіологічному рівні обмінних процесів і видаленню надлишку барію, стронцію, що відіграють основну роль в утворенні каменів в організмі;
  • Регулює водно-електролітний баланс.

Підтримка правильного водно-електролітного балансу в організмі є життєво важливим для того, щоб виглядати і відчувати себе краще.

URY (Уро Лакс) виводить надмірну рідину, не викликаючи роздратування сечостатевої системи, знімає набряклість, покращує обмін речовин, містить біодоступний калій.

Показання
: захворювання сечостатевої системи (уретрити, цистити, пієлонефрити), захворювання шлунково-кишкового тракту (холангіти, гепатохолецістіти, гіпосекреція шлунка), порушення сольового обміну (артрити, остеохондрози, сольові діатези), легенево-серцева недостатність, захворювання шкіри і слизових оболонок.

Унікальна суміш препарату «Уро Лакс» включає комплекс лікарських рослин: журавлинний порошок, петрушку, кукурудзяні рильця, гортензію, магонік кульбаба, дудник, хміль, хвощ, алтей, лимонник китайський, бучу.

Журавлинний порошок:

Плоди журавлини мають поживні й лікувальні властивості. Основними речовинами, що зумовлюють лікувальні властивості журавлини є: вітаміни (особливо багато капілляроукрепляющім вітаміну Р), мікро-і макроелементи — їх близько 24, органічні кислоти (урсоловая, бензойна, яблучна, хінна, лимонна), пектинові, дубильні, фарбувальні (проантоцианіди) речовини .

Найбільший інтерес представляють урсоловая і бензойна органічні кислоти. Урсоловая кислота має гормоноподібна, кортікоідние дію.

Завдяки наявності бензойної кислоти, журавлина володіє протимікробними властивостями.

За наявності різноманітних хімічних речовин в журавлині, вона застосовується для лікування захворювань нирок, мочсвиводящіх шляхів, підшлункової залози, гіпосскреціі шлунка, покращує зір, знижує рівень цукру в крові.

Петрушка:

Лікувальними властивостями володіють всі частини рослини, які містять ефірне масло, вітаміни А, С, Е, РР, В6, флавоноїди, хлорофіл, глікозиди, в плодах — жирні олії. Препарати петрушки підсилюють діурез, підвищують тонус гладкої мускулатури кишечника, сечового міхура, пригнічують процеси бродіння в кишечнику, розчиняють камені і пісок у сечовивідних шляхах, володіють спазмолітичною дією.

Застосовують препарати петрушки при набряках серцевого походження, простатиті, запальних процесах у сечовому міхурі, гострих і хронічних циститах, особливо супроводжуються болями в зв’язку зі спазмами гладкої мускулатури, при функціональних порушеннях травлення.

Кукурудзяні рильця:

Містять сапоніни, дубильні речовини, глікозиди, флавоноїди, алкалоїди, ефірні олії, стерини, вітамін К, аскорбінову і пантотенову кислоти, спирт, інозит, мікроелементи та інші речовини. Препарати кукурудзяних рилець володіють жовчогінною, діуретичною дією, мають кровоспинні і гіпоглікемічні властивості, збільшують кількість тромбоцитів у печінці, секрецію жовчі і покращують її відтік. Дають гарні результати при лікуванні циститів, холангітів, сечокам’яної хвороби, набряках, пов’язаних з порушенням серцевої діяльності.

Гортензія:

Гортензія деревоподібна
— чагарник 1,5 м. — Батьківщина Америка. Вирощують на півдні Росії як декоративну рослину. Містить алкалоїди, глікозиди, сапоніни. Має бактерицидну дію щодо стафілококів і кишкової палички, має сечогінні властивості.

Магонія (орегонський виноград, барбарис):

Росте на всій території України в лісах, вирощується як декоративна
рослина. Усі частини рослини містять ефірну олію, алкалоїди, органічні кислоти (яблучна, винна, лимонна), аскорбінова кислота, флавоноїди, феполокіслоти, вітамін К, цукру, пектини, дубильні речовини. Препарати барбарису ефективні при запальних процесах в сечовивідних органах (пієлонефрити, геморагічний цистит, сечокам’яна хвороба), як жовчогінний засіб при гепатиті, гепатохолециститі, набряках, подагрі. Рекомендується барбарис при порушеннях сольового обміну: при метаболічних артритах, остеохондрозі, ревматизмі.

Кульбаба лікарська
:

Виростає на всій території України. Коріння кульбаби містять: каротиноїди, стерини, флавоноїди, інулін, жирну олію, аскорбінову, нікотинову кислоти, вітамін В2, мікроелементи заліза, кальцію, фосфору.

Препарати кульбаби збільшують здатність гепатоцитів виробляти жовч, викликають скорочення стінок міхура і його випорожнення, збільшують секрецію шлункового соку, виявляють сечогінні, протизапальні спазмолітичні дії, покращують обмін речовин в організмі, заспокоюють нервову систему, знижують рівень холестерину.

Дудник (дягель) лікарський:

Трав’яниста рослина, широко виростає на території України на лісових лугах, по долинах річок. У кореневищах і корінні міститься ефірне масло, кумарини, дубильні речовини, фітостерини, органічні кислоти (яблучна, ангеліковая), смоли, віск, крохмаль, пектин, цукор. Препарати, виготовлені з коріння дудника, мають протизапальні, спазмолітичні, сечогінні, жовчогінні, потогінні, заспокійливі дії, є уросентікамі і з успіхом застосовуються при циститах. Наявність у рослині ферулової кислоти сприяє розширенню судин і знижує утворення тромбів в периферичних судинах. Дягель відноситься до групи різносторонніх по дії видів лікарської сировини.

Хміль звичайний:

Багаторічна трав’яниста рослина сімейства тутових, зростає на всій території України на вологих місцях, серед чагарників, по берегах річок.
Супліддя хмелю містять ефірну олію, гірку речовину лупулин, мінеральні речовини, флавоноїди, холін, аспарагін, органічні кислоти, лейкоаптоціаніди, естрогенодействующіе речовини. Препарати хмелю діють заспокійливо на нервову систему, підвищують діурез, спільно з іншими лікарськими рослинами використовуються при захворюваннях сечовивідних шляхів і нирок як протизапальний, сечогінний і регулює мінеральний обмін засобу. Ефективний при захворюваннях шкіри і слизових оболонок, покращує серцево-судинну діяльність.

Хвощ польовий:

Багаторічна рослина, росте по всій території України на полях, луках, у лісах. Трава хвоща містить до 25% кремнієвої кислоти, органічні кислоти: аконітову, яблучну, щавлеву, алкалоїди, сапоніни, ефірну олію, жирні олії, гіркоти, дубильні речовини і смоли, у невеликій кількості вітамін С і каротин.

Призначають хвощ при захворюваннях сечовивідних шляхів (цистити, уретрити), як сечогінний засіб при застійних явищах, пов’язаних з легенево-серцевою недостатністю. Виділений з хвоща 5-глюкозид-лютеопін володіє антимікробними і протизапальними властивостями.

Кремінна кислота,
утворюючи солі в організмі людини, відіграє важливу роль у процесах метаболізму і функціональної діяльності сполучної тканини, стінок кровоносних судин. У сечі крем’яні речовини утворюють захисні колоїди, що перешкоджають кристалізації деяких мінеральних компонентів і тим самим ускладнюють утворення сечових каменів.

Алтей лікарський:

Багаторічна бархатисто-шовковиста трав’яниста рослина висотою 1-1.5 м. з товстим кореневищем, квіти блідо-рожеві, великі. Зростає але всій території України на вологих луках, по берегах річок, озер. Корені містять слиз, крохмаль 37%, цукор, аспарагін 2%, бетаїн 4%, жирні олії 1,7%, пектин 16%, мінеральні солі.

Препарати алтея проявляють протизапальну, обволікаючу, пом’якшувальний дію при захворюваннях дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, при запальних процесах в сечовому міхурі і нічка, при хворобливому сечовипусканні. Ще Авіценна рекомендував відвар з кореня, листя та насіння алтея як пом’якшувальний засіб при плевритах, каменях у сечовому міхурі, а також при пухлинах.

Лимонник китайський:

Червоний в’юнкий чагарник-ліана сімейства магнолієвих, квітне в травні, плоди дозрівають у вересні. Дико росте на далекому Сході, на Україні в колекціях науково-технічних статутів, на ділянках садівників-аматорів як декоративна і лікувальна рослина.

Плоди лимонника містять 20% органічних кислот (лимонна, яблучна, винна і ін), Флавоноїди, сапоніни, антрахінони, вітамін С до 500 мг%, ефірна олія, жирні кислоти (лінолева, олеїнова, ліноленова), вітамін Е.

Препарати лимонника володіють численними біологічними властивостями: антибактеріальними, стимулюючими і зміцнюючими серцеву діяльність, сприяють травленню, регулюють виділення шлункової кислоти, покращують кровообіг, покращують обмін речовин, стимулюють регенеративні процеси та імуно-біологічні реакції.

Буку (бучу, Буккійя, баросма):

Сільноветвістий чагарник висотою 2 м. виростає лише на півдні Африки. Використовують листя, що містять 2% ефірного масла, що має запах м’яти і камфори.

У 1913 р. лікувальні властивості цієї рослини були описані голландським ученим Віелігом. У наукову медицину листя буку введені ще в 1821 р. і до теперішнього часу входять в багато зарубіжні фармакопеї.

Буку антисептично діє на сечостатеву систему й тонізуючу на нирки, а також пом’якшує запалену слизову оболонку і допомагає уникнути порочного кола цистит-антибіотики-цистит, в який при загальноприйнятому лікуванні хворий потрапляє дуже часто.

Біодобавка URY (Уро Лакс) від NSP — це комбінація лікарських рослин, які є природними сечогінними засобами. Вони сприяють підтримці водного балансу організму і надають підтримку сечовидільної системи. Трави володіють також антибактеріальними властивостями.

Нарешті, комплекс вітамінів (групи В, С, D) і мінеральні речовини (калій, магній) допомагають встановити баланс калію і натрію в організмі.

Склад 1 капсула URY (Уро Лакс):

Вітамін С — 11,2 мг
Вітамін D — 40 МО
Вітамін В1 — 1,5 мг
Вітамін В2 — 1,5 мг
Ніацин — 3,8 мг
Фолієва кислота — 17,3 мкг
Пантотенова кислота — 2,7 мг
Магній (хелат) — 7,5 мг
Калій (хелат) — 7,5 мг
Лимонник китайський (лимонник китайський) — 17 мг
Алтей лікарський (корінь) (Алтей лікарський) — 17 мг
Листя баросми (Barosma betulina) — 7 мг
Кукурудзяні рильця (Zea Mays) — 22 мг
Журавлинний порошок (Vaccinium macrocarpon) — 115 мг
Корінь кульбаби (Кульбаба лікарська) — 17 мг
Донг ква (корінь) (Angelica sinensis) — 17 мг
Хміль (Humulus вовчак) — 17 мг
Хвощ польовий (польового хвоща) — 17 мг
Корінь гортензії (Hydrangea деревоподібне) — 22 мг
Барбарис (корінь) (Berberis aquafolium) — 18 мг
Листя петрушки (Petroselinum Crispum) — 35 мг


Застосування:

В якості добавки до їжі приймати «Юрай» по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі (у першу половину дня). Зберігати при Т ° не вище 25 ° С.

Протипоказання:

Вагітним і годуючим жінкам необхідно проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується застосовувати при індивідуальній непереносимості продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для сичевивідної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.