Далекозорість

Далекозорість — нездатність очима нормально бачити близькі об’єкти!
Причини далекозорості .
Далекозорість це дефект ока, при якому порушується здатність нормально бачити людей та інші об’єкти на близькій відстані. При виникненні хвороби потік світла , що сприймається оком , зосереджується позаду сітківки , а при нормальній роботі він повинен падати на неї.
Коли починає виникати далекозорість ?
Далекозорість виникає , коли очна вісь у довжину коротка , а рогівка має слабку силу заломлення , кришталик ока розташований глибше і не здатний нормально вловлювати світло. З віком кришталик починає втрачати еластичність , тим самим знижується здатність сфокусуватися на об’єктах розташованих неподалік. Підвищення тиску всередині ока теж є причиною далекозорості . При розслабленні кругових м’язів ока , зіниця поступово розширюється , оболонка з часом потовщується і закриває кути огляду камери ока , припиняючи виведення всередині газової рідини.
Категорії далекозорості .
Далекозорість поділяється на три категорії — слабка , середня і сильна .

Прояв далекозорості .
Тривала робота викликає втому, головний біль і є наслідком появи далекозорості . Всі ці симптоми говорять про те , що далекозорість почала прогресувати .
Лікування далекозорості .
Лікуючий лікар при далекозорості підбирає вам окуляри або лінзи і відповідний режим , коли їх необхідно носити. У цей режим входить — тренування для зміцнення м’язів очей , плавання , масаж . У лікуванні призначається правильний комплекс вправ, в якому читання і робота виконується при нормальному освітленні , дотримується потрібне харчування. Чергування роботи проводять з постійним відпочинком і тренуванням для очей.

Компанія НСП разом з порадами  лікаря пропонує  препарат на основі чорниці —Перфект Айз. Більше можна дізнатись тут, замовлення препарату тут .Отримати  знижку на препарат тут.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Традиційна медицина. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.