Глисти — непроханні гості

Коли Ви бачите на картинках зображення паразитів, Ви напевно кажете — ні, у мене цього не має! Я мию руки, у мене немає домашніх тварин, тому це чудовисько не може опинитися в моєму організмі?

Відповіддю може бути витяг з офіційного документа; «.. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, з 50 мільйонів чоловік, які щорічно помирають у світі, більш ніж у 16 ​​млн причиною смерті є паразитарні та інфекційні захворювання .За кількістю хворих, зараження кишковими гельмінтозами займають третє місце».Як можна відчути присутність непроханого гостя? Відповідь дуже проста. Доктор Томас Дж. Брук у книзі «Основи медичної паразитології» пише: «Глисти — один з найстаріших паразитів людини, і деякі настільки адаптувалися до життя в людських кишках, що людина-господар може не відчувати їх присутності». Доктор Росс Андерсон вважає, що «мета паразита — … Приховати своє існування Хитрий паразит живе непоміченим, і якщо Ви думаєте, що паразити дурні, то Ви помиляєтеся Це дуже розумні істоти Звичайно, їх думку не того порядку, що наш, але вони розумні у своїй здатності до виживання і розмноження … В основному люди вважають, що вони в нормі, навіть за таких сигналах, як болі, проблемна шкіра, запори, втома без видимих ​​причин, часті застуди, хворі суглоби «.
Де, коли можна заразитися?

За статистикою, 8-9 з 10 зустрічей з паразитом закінчується зараженням. Знаменитий канадський лікар Золтан Рона, автор цілого ряду медичних книжок, пише: «. Випадки захворювань паразитами в Північній Америці стрімко зростають у зв’язку із зростанням туризму та міграції, забрудненням води і їжі, надмірним використанням хімікатів та антибіотиків. Глисти, нематоди і величезна кількість амеб у набагато більшій кількості поширені серед населення, ніж про це знає традиційна медицина. Висока концентрація паразитів спостерігається в комерційних м’ясних продуктах -. це бекон, шинка, сосиски, ковбаси, відбивні і т.д. Свинина, яловичина, курятина, баранина і навіть риба дуже часто заражені паразитами «.

Звичайно, ці факти сумні для будь-якого суспільства, яке споживає багато м’ясних і рибних продуктів. У книзі «Вгадай, що прийшло до обіду» Анна Луїс Гіттельман пише:. «. Можливо, Ви-жертва паразитичної епідемії, вже охопила мільйони американців Ця епідемія не знає територіальних, економічних і статевих кордонів Це тиха епідемія, про яку більшість лікарів у нашій країні і не підозрює «. Паразит — це організм, який живе за рахунок свого господаря. Він живе всередині нашого організму паралельним життям, харчуючись нашої енергією, нашими клітинами і нашою їжею, у тому числі і продуктами для здоров’я, які ми вживаємо. Автори останніх медичних досліджень встановили, що «в організмах 85% дорослих північноамериканців живе принаймні один вид паразитів. Деякі фахівці вважають, що ця цифра 95%». «Я вважаю, що самої недіагностованою проблемою здоров’я людства є паразити. Я усвідомлюю, що заява це досить смілива, але вона грунтується на моєму 20-річному досвіді з більш ніж 20 000 пацієнтів». (Доктор Росс Андерсен).

У людському організмі можуть мешкати більше 100 видів паразитів — від мікроскопічних амеб до глистів завдовжки в кілька метрів. Паразити живуть не тільки в кишечнику, їх можна виявити в будь-якій частині тіла — в легенях, печінці, м’язах, суглобах, стравоході, мозку, крові, шкірі і навіть в очах!

Традиційно присутність паразитів визначається за допомогою аналізів калу. Однак проблема полягає в повній ненадійності такого методу. При аналізі, паразитів можна виявити, якщо лаборант помітить яйця паразитів під мікроскопом. Однак, якщо паразит не відклав яєць саме в той момент, коли проводиться перевірка, його присутність виявиться непомітним. Деякі лікарі рекомендують 3-кратне обстеження, але, на жаль, це не рятує, оскільки процес відкладення яєць не нормований. Найчастіше лише з 8-10 спроби Ви можете отримати правдиву відповідь.

Які ознаки присутності паразитів в організмі людини?


ЗАПОРИ. Деякі глисти через свої розміри можуть блокувати деякі органи. Так, наприклад, закупорювання жовчовивідних проток призводить до хвороб печінки та жовтяниці, а закупорювання кишечника — до запорів, в гіршому випадку — до кишкової непрохідності та операції.


ПРОНОС. Ряд паразитів виробляють подібні простагландинам речовини, що провокують часті водянисті випорожнення. Пронос — це одне з можливих проявів присутності паразитів, а не тільки захисна реакція організму.

ГАЗИ І ЗДУТТЯ. Викликається в тонкій кишці запалення призводить до здуття і газам. Якщо не вигнати паразитів, ці симптоми можуть проявлятися з різною інтенсивністю протягом багатьох місяців і навіть років.

СИНДРОМ «подразнення шлунка». Паразити можуть дратувати, приводити до запалення стінки кишок, що веде до цілого ряду неприємних симптомів та зменшення абсорбції поживних і особливо жирових речовин. У результаті жир, який повинен засвоюватися в тонкій кишці, потрапляє в товсту, провокуючи спазми, запори і проноси. Цей жир можна виявити при аналізі калу, і найчастіше лікар починає застосовувати різні ліки для лікування схожих за симптомами, але абсолютно відрізняються по суті від паразитарних, захворювань.
Болі в суглобах і м’язах. Відома здатність паразитів до міграції. Коли це відбувається, людина відчуває болі, які вважають наслідком артриту. Запалення і болючість м’язів і суглобів може бути результатом імунною реакцією організму на присутність паразита, а також наслідком травмування тканин паразитами.

АЛЕРГІЯ. Паразити можуть дратувати, а іноді і пробивати оболонку кишок, що веде до потрапляння в кров великих молекул неперетравленої їжі. Це активізує імунну систему і провокує підвищене вироблення еозинофілів — клітин крові, які викликають запалення тканин організму, тобто алергічну реакцію. Самі по собі паразити теж є алергенами, а це змушує замислитися: що, якщо поряд з екологічними та іншими факторами, паразитарний фактор теж дуже значущий у зростанні аллергозів?

ПОГАНА ШКІРА. Паразити можуть викликати папіломи, кропив’янку, висипу, екзему, вугри, фурункули та інші шкірні реакції.

ПРОБЛЕМИ З ВАГОЮ. Як не дивно, але і більша норми, і менша вага теж може бути наслідком паразитарної хвороби. Менший-це зрозуміло: порушено травлення, живіт болить, апетит знижений, є «внутрішній споживач» насилу з’їденої їжі. Ожиріння як наслідок глистової інвазії — це наслідок пограбування організму людини. Почуття голоду виникає при різкому падінні рівня цукру в крові, а це трапляється і через ненажерливість гельмінтів, і через токсичного впливу на обмін речовин, а також при дефіциті поживних речовин на тлі достатньої кількості «порожніх калорій».

НЕРВОЗНІСТЬ. Відходи обміну речовин і токсини паразитів можуть дуже серйозно впливати на нервову систему. Занепокоєння, нервозність, депресивний стан можуть бути наслідком систематичного отруєння. Багато людей стверджують, що після позбавлення від паразитів їх буркотливі родичі стали набагато терпиміше і приємніше.
«Найзнаменитіший глист належав легендарної оперної зірку Марії Каллас Вона страждала серйозними проблемами ваги і шкіри Коли глистову інвазію виявили і вигнали, її вага знизилася, шкіра очистилася і характер покращився.»., — Пише Ганна Луїс Гіттельман.

ПОРУШЕННЯ СНУ. Скрегіт зубами під час сну повинен Вас насторожити ! У традиційній медичній літературі причина бруксизму (скреготу зубів уві сні) залишається невизначеною, однак вважають, що це — можлива реакція організму на отруєння і роздратування нервової системи.

ХРОНІЧНА ВТОМА. Симптоми хронічної втоми містять у собі слабкість, грипоподібні симптоми, апатію, депресію, зниження концентрації і погану пам’ять. Ці фізичні, розумові і емоційні симптоми виникають при дефіциті поживних речовин. Навіть гарне харчування через погане всмоктування білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів і поглиблюються постійним отруєнням організму.

ІМУННІ ПОРУШЕННЯ. Паразити послаблюють імунну систему, знижуючи вироблення захисних імуноглобулінів і провокуючи алергічні реакції. Відкривається шлях для різних інфекцій, а в самому кишечнику процвітає дисбактеріоз. Часті простудні захворювання, алергічна налаштованість — можливий наслідок паразитування в нашому організмі «непрошених гостей».

ЗАПАЛЕННЯ ДИХАЛЬНИХ ШЛЯХІВ. Ряд гельмінтів мігрує (переміщається) по організму людини, включаючи і дихальні шляхи. Кашель, підвищена температура, виділення мокротиння, нежить (описані випадки синуситів, викликаних мігруючими паразитами) — ось цілком реальні симптоми присутності в організмі «непроханих гостей». Так, одним з проявів аскаридозу і стронгілоїдозу є пневмонія.

ІНШІ СИМПТОМИ. Дуже різноманітні і залежать від виду паразита, тривалості інвазії і ступеня ураження органів, діапазон — від мігрені або серцевих нападів до астми або запалення сечовивідних шляхів.

Що в нашому організмі сприяє глистам?

Запущена товста кишка. Більшість паразитів знаходиться в товстій кишці, або мігрують безпосередньо через неї. На думку Королівської Медичної Академії Британії, «95% хвороб прямо або опосередковано пов’язані з товстою кишкою». Академія визначила більше 40 видів отруйних речовин, які формуються в товстій кишці. Ці токсини потрапляють в кров і руйнівно діють на організм. Доктор Бернар Дженсен вважає, що «в товстій кишці середньої людини старше 40 років нашаровується від 2 до 12 кілограмів калового речовини. У цих залишках, що не вийшли назовні, процвітають паразити всіх розмірів, які отруюють весь організм». Паразити отримують найкраще з того, що їсть їх господар, залишаючи йому лише недоїдки. Саме тому у багатьох людей, ведучих здоровий спосіб життя і приймаючих вітаміни, не спостерігається значного поліпшення здоров’я. До речі, і незвичайні реакції на трави у вигляді дискомфорту, болю, висипань теж можна співвіднести з наявністю паразитів в організмі.
«Внутрішній бруд ще страшніший, ніж бруд зовнішній. Той, хто очищається лише зовні, залишається брудним всередині … Скільки накопичується отруйних речовин, які необхідно вивести натуральними засобами «, — ці слова належать Полю Брегг, який обгрунтував і практикував очищення організму та здоровий спосіб життя Коли він трагічно загинув у 96 років, при розтині, його внутрішні органи були як у 18-річного юнака» Ми повинні вичищати нашарування калового речовини і паразитів щоб уникнути самоотруєння. Не приймаючи необхідних заходів, ми тим самим отравляем свій організм колосальною кількістю токсинів. 90% захворювань починається в товстій кишці; поклади шлаків всмоктуються в лімфу та кров, паразити з’їдають поживні речовини і виділяють отрути, токсини блокують ферменти — ось вам і початок всіх хвороб «- доктор Бр Карпентер Цифри, що підтверджують цю думку: .. У Північній Америці порушення в системі травлення є третьою за частотою причиною госпіталізації серед осіб у віці 15-44 років, а з 45 до 65 років -. другий Запори зустрічаються у 75% населення, адже, на думку натуропатів, випорожнення мають бути стільки разів на день, скільки ми їмо!

Існує нескладний тест, що дозволяє виявити Ваш особистий ризик паразитарної інвазії. На кожну відповідь «так» — 2 бали, «ні» — 0, «іноді» — 1:

1.Чи Ви вживаєте слабосолену рибу або ікру?

2. Чи Ви вживаєте сало з прожилками м’яса?

3. Чи Ви вживаєте м’ясо диких тварин?
4. Чи Ви вживаєте достатньо проварене м’ясо (наприклад, шашлик)?

5. Чи Ви вживаєте свіжу зелень, ягоди, овочі, фрукти, що не оброблені окропом?

6. Чи гуляете босоніж по траві?
7.Чи обробляєте город гноєм?
8.У Вашій родині є домашні тварини?
9.В школі, садку у Вашої дитини були помічені випадки паразитарних інвазій?

10.Ви купуєте копчене м’ясо, рибу на базарі?

Якщо Ви набрали до 3 балів, Ваш ризик мінімальний; більше 5 балів — реальний ризик у Вас такий, що варто звернути пильну увагу на здоров’я і зайнятися профілактикою інвазій, а якщо у Вас більше 8 балів – час змінювати звички, обстежитися і, як мінімум , прийняти профілактичний протипаразитарний курс! При набраних 12 і більше балах настійно рекомендуємо терміново прийняти програму очищення від паразитів і потім — 2-3 профілактичних курсу протягом року.

Отже, хто може жити в нашому організмі?
Найчастіше зустрічаються такі паразити і хвороби, ними викликаються: гострик (викликає ентеробіоз), токсокара (токсокароз), анкілостома (анкілостомоз), аскарида (аскаридоз), свинячий (теніоз), ціп’як бичачий (теніарінхоз), стьожак широкий (діфіллоботріоз), ехінокок з альвеококком (ехін-і альвео-Коккоз), лямблії (лямбліоз).

1.Гостриця — частий гість у дитячих колективах. Це дрібний(довжина до 1 см)мешканець тонкого і товстого кишечника, відкладає яйця, виходячи з прямої

кишки, на шкірні складки, білизна натільна і постільна. Відбувається це найчастіше вночі, супроводжується сильним свербінням в області заднього проходу. Яйця гостриків вже через 4-6 годин дозрівають і готові викликати захворювання, відмінно зберігаються в навколишньому середовищі. Потрапляють в організм людини з пилом, з брудними руками, через м’які іграшки, білизна, посуд.

Постановка діагнозу — потрібен зішкріб з шкіри навколо анального отвору і огляд отриманого під мікроскопом, від 3 разів з інтервалами в 3 дні. При виявленні яєць гострики потрібно обстежити всю сім’ю зараженого.
У світі близько 350 мільйонів людей заражено ентеробіозом, при зараженні одного члена сім’ї небезпека захворювання для всіх домочадців дуже висока.

2.Токсокара — паразит в травній системі собак.

Довжина токсокари — до 30 см, в такому вигляді вона живе в організмі постійного господаря — собаки. Собака виділяє яйця токсокар в пісок, грунт, де вони можуть зберігатися протягом декількох років. З піском вони потрапляють на руки грають в пісочницях дітей, а також приклеюються до взуття, одязі. Попадання в людину — це безвихідь для паразита, тому що личинки дозрівають, розносяться по судинах і внутрішнім органам, але не виділяються назовні. Для постановки діагнозу аналіз калу здійснений- але не інформативний, потрібні біопсія постраждалих органів (найчастіше печінки) та імунологічні тести.
Найбільш трагічним є занос токсокар в очі (від 15% випадків видалення ока в світі відбувається через токсокари), неприємні також ураження легень, серця, мозку, м’язів-лихоманка, кашель, збільшення печінки, запалення лімфатичних вузлів, шкірні висипи, нервові і психічні розлади, судоми.
БУДЬ ЛАСКА, вигулю
йте своїх улюбленців далеко від дитячих майданчиків!

3.Аскарида — щорічно вражає до 100 мільйонів чоловік. Потрапляє в людини з їжею (частіше це необшпарена зелень, овочі та фрукти), з сирою водою, брудними руками, пилом, активно переноситься мухами. Довжина аскариди-до 40 см, одна самка аскариди щодня виділяє до 200 000 яєць, які потрапляють у грунт і добре в ній зберігаються роками. Проковтнуте яйце аскариди в тонкій кишці перетворюється на личинку, потім впроваджується в стінку кишки, потрапляє в кровоносні капіляри, розносяться в печінку, мозок, очі, серце і легені. У процесі пересування аскариди харчуються кров’ю — еритроцитами та поживними речовинами. Анемія (недокрів’я) — частий супутник аскаридозу.
Міграція личинок викликає у людини алергізацію, біль у всьому тілі, підйом температури,
підвищення ризику астми, артритів, нейродермітів, екземи, судом. При попаданні в легені внаслідок розриву судин можливі крововиливи і кровохаркання, на рентгенівських знімках — інфільтрати, як при туберкульозному процесі. Пересуваючись по бронхах до глотки, аскариди з мокротою потрапляють в рот, а звідти — в стравохід, шлунок і кишечник. У кишечнику аскариди утримуються, впираючись у стінки кишечника викликаючи запалення, інфільтрацію і крововиливи. Можливі ускладнення при попаданні аскарид в носові пазухи, печінку, жовчовивідні шляхи, підшлункову залозу і нирки. Зустрічаються кишкова непрохідність, гнійні процеси в черевній порожнині. Діагноз заснований на аналізах калу (не менше 3 разів), імунологічних тестах — в личинковому періоді.

4.Анкілостома — може потрапляти в людину через шкіру при ходьбі босоніж (при цьому не залишає слідів), а також, як і аскарида, через рот. Розміри анкілостоми — до 1,5 см, мігрує і шкодить так само, як аскарида. Особливістю є такий симптом, як свербляча висип на кінцівках, і більш виражена анемія.
Аналізи калу, як і для більшості інвазій, потрібно проводити від 3 разів.

5.Лентец широкий — це великий довгожитель, довжина однієї особини — до 10 метрів, термін життя в організмі людини — до 25 років. Ви уявляєте ті, що відбуваєтьсяв людині, якщо всередині-кілька таких великих довгожителів «? Уявіть, як скручений глист в кишці, як мало місця залишається в просвіті кишечника людини! Якби глист» випростався «, то половина його довжини звисала б назовні! До речі, всі необхідні і корисні для себе речовини глист втягує в себе всією поверхнею тіла.

Заразитися можна, вживаючи сиру, недостатньо просолену рибу, раків та ікру. Симптомами присутності стьожака можуть бути недокрів’я, виснаження, болі в животі, особливо повинні насторожити такі ознаки, як підвищена слинотеча вранці, блювота, нудота, слабкість, млявість, сонливість. Можлива кишкова непрохідність.

Абсолютно приголомшливий ефект на непідготовлену людину справляє вихід з кишечника відірваного «хвоста» паразита — це особливість лентецов, яка допомагає в постановці діагнозу.

6. Бичачий і свинячий ціп’яки — приходять в організм людини з сирим м’ясом, м’ясопродуктами, салом, Довжина дорослої бичачого ціп’яка-до 7 метрів, свинячого — до 2 метрів, термін життя — до 20 років, а головна небезпека — в міграції личинок, які здатні проникати навіть в очі і мозок.

7. Ехінокок і альвеокок — паразити, якими людина заражається при контакті з тваринами-носіями, при питті зараженої води, заковтуванні землі з ягодами та овочами. Личинки з кишечника потоком крові розносяться по всьому організму, потрапляючи в печінку, легені, нирки, кістки, мозок. Личинка трансформується в кісту, яка росте, розсуваючи і здавлюючи навколишні тканини. Симптоматика залежить від локалізації кісти і ступеня здавлення органів. Розрив кісти-дуже страшиться ускладнення.

8. Лямблії — частий гість у дитячих колективах, це істота відноситься до простих. Дуже швидко брудними руками, через іграшки, побутові предмети заноситься в рот, потрапляє в тонкий кишечник і енергійно розмножується. Кількість лямблій всередині дитини може бути достатньо, щоб покрити всю поверхню його тіла зовні! Але ж мова йде про паразитує вигляді, тобто про «допомогу» у поїданні поживних речовин. В обмін на них лямблія віддає токсичні та аллергизирующим речовини. Ріст, розвиток, навчання, здоров’я дитини залежать не тільки від того, чим Ви його годуєте, але і від того, хто «допомагає» вживати все саме корисне і смачне, що дають дітям. Ослаблення захисних сил організму, болі в животі, зниження апетиту, уповільнення зростання, погана пам’ять, стомлюваність, алергози, нервові розлади, нетримання сечі, — ось чим може проявлятися лямбліоз у дітей. Не менше проблем і у уражених лямблією дорослих.

Як можна вберегти себе і своїх близьких від паразитів?
Практично можна зменшити ризик зустрічі з паразитом, а також проводити періодичні профілактичні курси по очищенню організму. Зменшити ризик зустрічі з паразитом можна, проводячи абсолютно прості заходи обережності — достатньо виконувати давно відомі правила особистої гігієни, підтримувати чистоту житла, піклуватися про здоров’я домашніх тварин, дотримуватися правил кулінарної обробки продуктів.

Дуже важливо, в якому стані організм людини зустрічається з паразитом. В принципі, сам спосіб існування паразитів напрацьований еволюційно, і такі «здібності» паразитів, як приголомшлива плодючість (одна особина — до 500 000 яєць на добу), здатність тривало жити в людині (! До 30 років), причому жити непоміченими, здатність мігрувати по тілу людини і всмоктувати живильні речовини всією поверхнею тіла, — демонструють високу їх пристосованість.

Отже, чи існують ефективні та безпечні способи позбавлення від паразитів? Очевидно, що шукати потрібно такий засіб, який можна застосовувати досить часто, а то й постійно.

Чому часто, чому постійно? Зустрічатися з паразитами доводиться щодня, якщо не щогодини. Ідеальним був би варіант, при якому ми могли б приймати щось як безпечний компонент їжі, і при цьому захищати себе від паразитів, лікувати свій організм і ставати здоровішими. Ліки з аптеки придатні для одноразового застосування при вигнанні паразитів, але постійним супутником життя воно стати не повинні! Згадайте, як багато небажаних ефектів описано в анотації будь-яких ліків! А тепер пригадуєте, що зазвичай радили бабусі при глистових інвазіях у дітей? Ще в ті часи, коли аптек не було так багато, наші предки знали, як підтримувати здоров’я. Звичайно, часник, перець, хрін, солодка, гвоздика, горіх — це традиційні компоненти їжі. Паразити  дуже не люблять продукти зеленого і червоного кольору, а також володарів гострого і терпкого смаку — звичайно, Ви в першу чергу згадайте перець, цибулю, часник, гірчицю, хрін, полин, гвоздику, шкірку волоських горіхів, морську капусту, імбир, кріп, ромашку. Будь ласка, загляньте в довідник по БАДам NSР і подивіться, як багато добавок допомагають нам очиститися від паразитів! Особливо активні протипаразитарні БАД NSР — Хлорофіл, Під» Арко, Блек Волнат (шкірка волоського горіха), Келп, Часник-Перець-Петрушка (а також всі містять часник і перець, а їх досить-і Часник в таблетках, Джи Джи Сі, кофермент Q10, і Глід), і містять хрін, солодку, фенхель, імбир і гвоздику Нейчо Лакc, Брес З, Сі-Сі-Ей, Лікорайс і Ейч-Пі-Файтер. Особливо потрібно виділити морінда — капсули і рідкий сік. Морінда здатна не тільки вбити паразитів, але і привести в порядок виснажену нервову систему, налагодити механізми ендокринної регуляції в організмі.
Дуже важливі Ред Кловер, Альфальфа, Бердок — по-перше, вони самі по собі є активними детоксикантом, тобто пов’язують і видаляють отруйні речовини, в тому числі паразитарного походження, друге, кожна з цих добавок сприяє створенню нестерпних для паразитів умов і прискорює їх відхід з організму. По-третє, у конюшини, люцерни і будяків дуже здорово виходить відновлювати пошкоджені захисні сили організму, імунну систему, а також і оздоровлювати кишечник, жовчовивідні шляхи, слизову оболонку бронхів, і нирки.

Давайте подумаємо, які неприємності можуть трапитися при масовій загибелі паразитів в нашому організмі. Досить багато людей вважають, що вони не переносять часник або перець, або гвоздику. Одна з можливих причин — погіршення самопочуття при загибелі паразитів. Відбувається їх розпад і розкладання, всередині тіл паразитів містяться токсини і речовини, здатні викликати алергічні реакції. Так, автори спостерігали різку появу фурункулів на обличчі й тілі у підлітка, який брав добавку Блек Волнат (волоський горіх). Горіх почав пити для поповнення організму вітамінами і йодом, а при ретельній перевірці були поставлені такі діагнози: лямбліоз, аскаридоз. На початку прийому порошку з шкірки волоського горіха почали гинути паразити, шкіра відреагувала по-своєму, нервова система теж не залишилася осторонь (порушився сон, став дратівливим), з’явилися запори, нудота і слинотеча, особливо турбували запаморочення і головні болі. У такій ситуації була переглянута схема прийому БАД, до горіхів додали Хлорофіл (очистити кров і лімфу від отрут), морінда в капсулах (посилити противопаразитарное дію Сенни і горіха). Шкіра очистилася на 3 тижні від початку посиленою програми, запаморочення і головні болі пройшли через 2-3 дні, нудота і запори — на 2 день. Повторили аналізи калу ще 9 разів — все в порядку, паразитів немає!

Автори:

Витковская С.П. Рошальская Я. В. Степура Т.Н.Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Традиційна медицина. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.