Корінь солодки

 • Володіє протизапальними властивостями.
 • Підтримує нормальний функціональний стан слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, бронхів, збільшує продукцію захисного слизу.
 • Знижує спазм гладких м’язів бронхів, кишкової стінки, жовчних проток.
 • Володіє естрогеноподібною дією.
 • Солодка гола вперше була згадана понад 5000 років тому в китайській книзі Pen Цао Цзин. На сьогоднішній день це одна з найпопулярніших рослин в Китаї. Натуралісти рекомендують солодку як натуральний продукт, що володіє захисними властивостями і що робить благотворний вплив на шлунково-кишковий тракт. Корінь солодки у вигляді відварів, настою, екстракту або порошку призначають як відхаркувальний засіб при хворобах легенів, що супроводжуються кашлем, як протизапальний і спазмолітичний засіб при гіперацидному гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.
  Активні компоненти, що містяться в біологічно активній добавці Корінь солодки, надають живильну підтримку слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, сприяючи виділенню слизу і надаючи легку послаблюючу дію. Також зменшується щільність і підвищується текучість слизу в легенях і бронхіолах.

  Наукові дослідження показали, що корінь солодки містить сильнодіючі корисні глікозиди, флавоноїди, сапоніни, сігостерін. Найбільш вивчений глікозид — гліциризин, який володіє кортикостероїдоподібною дією, від чого в більшій мірі залежить протівовосполітельнимі дію солодки. Фітотерапевти охоче призначають солодку при ревматичних суглобових болях.

  На жаль, при всіх достоїнствах кореня солодки, є одна властивість, яка є серйозним протипоказанням для застосування у ряду хворих — це підвищення артеріального тиску. Крім того, клініцисти повинні враховувати що солодець, володіючи мінералокортикоїдної дією, виводить калій з організму і потрібна консультація лікаря, перш ніж призначати солодку, особливо у людей, що застосовують сечогінні препарати. Солодка володіє слабким естрогеноподібним ефектом, тому не рекомендується застосовувати вагітним.

  В цілому позитивні якості препарату добре проявляють себе при коротких курсах лікування до 2-3 тижнів. Застосування солодки більш тривалий час і у великих дозах вимагає спостереження лікаря. АТС — це древній традиційний метод концентрування рослинних екстрактів і посилення їх дії. Корінь солодки АТС-концентрований містить в 1 капсулі в 4 рази більше активних речовин, ніж звичайний корінь солодки.

  Склад 1-ої капсули БАД NSP Кoрень солодки:
  Концентрат кореня солодки (солодки) — 410мг

  Застосування БАД NSP Кoрінь солодки: по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

  Протипоказання: гіпертонічна хвороба, вагітність, годування груддю, цироз печінки і печінкова недостатність, дефіцит калію в крові. Незважаючи на ці обмеження, препарат дуже добре переноситься дітьми.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для опорнорухової системи, Для травної системи, Для шкіри та волосся. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.