Біфідофілус Флора Форс

♦Відновлює нормальну мікрофлору кишечника
Регулює роботу шлунково-кишкового тракту
Покращує синтез вітамінів Е і К
Підтримує природний захист організму від бактерій і вірусів
Створює сприятливі умови для розмноження і росту корисних мікроорганізмів

Давно минули часи, коли слово «бактерія» асоціювалося у людей з інфекційними хворобами. Сьогодні будь-яка освічена людина знає, що без корисних бактерій, що населяють організм, життя неможливе. Особливо це стосується мікроорганізмів, що мешкають в кишечнику, — вони не тільки допомагають нам правильно переварювати їжу, але й відіграють важливу роль у механізмах імунного захисту, знешкодженні токсинів, синтезі вітамінів, а також перешкоджають впровадженню хвороботворних мікроорганізмів.

Якщо людина здорова, правильно харчується і веде нормальний спосіб життя, кишкова флора не дає про себе знати. Але варто тільки однієї з цих складових змінитися, як починаються неприємності. Чужорідні мікроорганізми — ентерококи, клостридії, стафілококи, дріжджеподібні гриби можуть бути присутніми в здоровому організмі в невеликих кількостях, необхідних для нормального травлення. Їх активізації і розмноженню перешкоджає нормальна кишкова мікрофлора. Зниження її якості приводить до порушення мікробної рівноваги в кишечнику — дисбактеріозу. У результаті порушується правильне травлення, з’являються проноси, запори, болі в області живота, підвищене газоутворення.

Однією з основних причин розвитку дисбактеріозу є різко збільшене останнім часом споживання антибіотиків, сульфаніламідів та інших лікарських препаратів. Інша причина — всілякі стреси, зокрема екологічні. Групу ризику складають люди, що знаходяться в стані постійної напруги — льотчики, автомобілісти, бізнесмени, спортсмени, лікарі, вчителі, а також жителі екологічно несприятливих регіонів. Ослаблення імунітету, запальні захворювання шлунково-кишкового тракту, алергія, застосування гормонів, неповноцінне та незбалансоване харчування — все це також призводить до розвитку дисбактеріозу.

Компанія NSP розробила біологічно активну добавку до їжі, яка дуже м’яко і природно відновлює нормальну мікрофлору кишечника. Це Біфідофілус Флора Форс До її складу входять Bifidobacterium лонгум і ацидофільної Lactobacillus. Потрапивши в шлунково-кишковий тракт, вони легко розмножуються, заповнюючи всі вільні куточки, витісняючи і безжалісно розправляючись з патогенною мікрофлорою — причиною багатьох захворювань, у тому числі зі збудниками дизентерії, сальмонельозу. Протистоять ці бактерії і утворенню в кишечнику канцерогенного Н-Нітрозосполуки.

Цікаві останні дослідження, пов’язані з виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки. Вчені довели: один з головних чинників, що провокують ці захворювання, — хелікобактерії (хелікобактер пілорі). Впоратися з ними, означає поліпшити самопочуття хворого, поліпшити якість його життя, прискорити лікування недуги. І знову на допомогу приходять Bifidobacterium лонгум і ацидофільних лактобактерій, які затримують розмноження хелікобактерій.

Молочнокислі бактерії (лактобактерії) — група мікроорганізмів, в більшості випадків природні мешканці товстого кишечника людини. Виконують багато важливих функцій: виробляють вітаміни, антибіотики, гормоноподобниє речовини, стимулюють функціональну активність імунної системи, є джерелом багатьох біологічно активних речовин; переробляють залишки неперетравленої їжі; стримують розвиток в кишечнику гнильної мікрофлори.

Біфідобактерії — природні мікроорганізми кишечника дорослої людини. Доведено, що діти, у яких високий вміст біфідобактерій в кишечнику, володіють підвищеною стійкістю до кишкових інфекцій, що характерно і для дорослих людей. Крім того, біфідобактерії, являютя прізводітелямі (продуцентами) багатьох вітамінів, антибіотиків і гормоноподібних речовин, сприяють загальному оздоровленню організму і знижують ризик онкологічної патології.

Хто ж повинен приймати Біфідофілус Флора Форс? Відповідь однозначна: Всі!

Особливо необхідний цей препарат вагітним і годуючим матерям, літнім людям, всім тим, хто страждає порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту, переніс операції (особливо на шлунку), приймає антибіотики (під час курсу і ще, принаймні, 2 тижні після нього) , всім, у кого дисбактеріоз.

Склад 1-ої капсули:
Лактобактерії (Lactobacillus ацидофілін) — 25,108
Біфідобактерії (Bifidobacterium лонгум) — 10,108

Застосування: як добавка до їжі приймати по 1 капсулі 3 рази в день під час їди. Біфідофілус Флора Форс можна поєднувати з Локло для відновлення бактеріального балансу в організмі. Відкриту упаковку зберігати в холодильнику.

Протипоказання: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*