Біфідозаврики

Біфідозаврики — жувальні таблетки  з біфідобактеріями для дітей

♦ Підтримують природний захист організму від бактерій і вірусів
♦ Створюють сприятливе середовище для зростання корисних мікроорганізмів
♦ Нормалізуютю функціонування травної системи
♦ Відновлюють кишкову мікрофлору

Дисбактеріоз у дітей — це не якесь окреме захворювання, а реакція організму на вплив несприятливих факторів, коли порушується нормальна мікрофлора кишечника.

Мікроорганізми, що населяють шлунково-кишковий тракт (ентерококи, так звана кишкова паличка, біфідо-і лактобактерії), активно беруть участь в обмінних процесах. Причому біфідо-і лактобактерії тісно пов’язані зі стінками кишечника, працюють на формування імунного захисту всього організму і стимулюють місцевий захист.

При інфекційних та вірусних захворюваннях, загостреннях хронічних недуг органів травлення (гастрити, коліти, ентероколіти) кількість корисних бактерій різко знижується аж до повного їх зникнення. Відомо, що діти з неврологічними порушеннями майже в 100% випадків страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту, і саме порушення кишкової флори багато в чому зобов’язане такій поширеній недузі, як харчова алергія.

Лікування захворювань за допомогою антибіотиків або сульфаніламідних препаратів, порушення санітарного режиму, перевтома можуть також порушити захисний баланс корисних бактерій в травній системі дитини. При цьому починають посилено розмножуватися так звана умовнопатогенна (аеробна) флора.

Особливо часто при дисбактеріозі у дітей порушується моторна діяльність кишечника, виникають запори, проноси, підвищене газоутворення, здуття живота, кольки, відчуття дискомфорту.

Однак треба чітко розуміти: дисбактеріоз може бути лише одним із симптомів якоїсь хвороби. Тому, перш за все, необхідна консультація лікаря і лікування основного захворювання.

Для ліквідації дисбактеріозу необхідне заселення кишечника нормальною мікрофлорою. З цією метою в NSP розроблена високоефективна комплексна біодобавка «Біфідозаврики». У ній містяться фруктоолігосахариди (живильне середовище для зростання корисної флори) і не менше 1 мільярда (109) молочнокислих бактерій (біфідо-і лактобактерії). Ці бактерії створюють у кишечнику умови, несприятливі для патогенних (хвороботворних) мікроорганізмів. Дуже важливо, що добавка містить ті види біфідо-і лактобактерій, які необхідні саме дитячому організму.

У зв’язку з тим, що діти часто погано ковтають капсули, цей препарат представлений у вигляді жувальних таблеток з натуральним апельсиновим ароматом.

Склад 1-ої капсули:
Запатентована суміш — 169 мг
Bifidobacterium інфантіс — 3,0 · 108
Bifidobacterium adolescentis — 3,0 · 108
Lactobacillus ацидофілін — 2,5 · 108
Інші інгредієнти: фруктоолігосахариди, апельсиновий сік (порошок), натуральна апельсинова віддушка.
Lactobacillus Casei — 1,5 · 108

Застосування: дітям старше 3 років приймати по 1 таблетці на день під час їжі (розжувати і запити водою або соком). Відкриту упаковку зберігати в холодильнику.

Протипоказання: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*