Чорний горіх

♦ Надає бактерицидну, протизапальну, ранозагоювальну  дію
♦ Має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію
♦ Покращує обмін речовин

Шкірка чорного горіха, що міститься в БАД Чорний горіх, надзвичайно багата біологічно активними речовинами: флавоноїдами, антоціаніди, дубильними речовинами, органічними кислотами, ефірними маслами, солями заліза і кобальту, вітамінами С, В1, В2, РР, бета-каротином. Причому, за змістом вітаміну С, шкірка чорного горіха в 8 разів перевершує чорну смородину і в 50 разів — цитрусові. Такий багатий набір речовин обумовлює широту його дії та застосування.

Чорний горіх — це високопоживного продукт особливо ефективний для людей ослаблених, виснажених, страждаючих авітамінозами. Високий вміст ліноленової кислоти знижує рівень холестерину у хворих атеросклерозом.

З давніх пір цілителі використовують шкірку чорного горіха для лікування різних шкірних захворювань. Її активні компоненти сприяють очищенню шкіри при ексудативному діатезі, екземі, герпесі, псоріазі, стригучий лишай.

Чорний горіх допомагає при деяких формах туберкульозу шкіри, гортані, туберкульозному лімфаденіті, бронхіальній астмі. В’яжучу, бактерицидну і протизапальну дію використовується при діареях (проносах), різного походження. Володіє також протиглистовою дією.

Крім того, чорний горіх сприяє зниженню рівня цукру в крові у хворих на цукровий діабет.

Чорний горіх за рахунок вмісту органічних кислот, ефірних масел, гірких глікозидів володіє антисептичною і антипаразитною дією, а відносно гельмінтів діє тільки на статевозрілі й проміжні стадії.
Чорний горіх компанії NSP приймається при гіповітамінозі у літніх людей, атеросклерозі, цукровому діабеті, ексудативному діатезі, екземі, герпесі, псоріазі, стригучий лишай, деяких формах туберкульозу шкіри, гортані, туберкульозному лімфаденіті, бронхіальній астмі, глистових інвазіях, гострих і хронічних протозойних інвазіях; кандидозі, в комплексних програмах очищення організму.

Склад 1-ої капсули:
Шкірка чорного горіха (Juglans чорна) — 500мг

Застосування: як добавка до їжі приймати по 1-2 капсулі 3 рази в день під час їди, протягом 2-3 тижнів. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання: не рекомендується приймати дітям до 12 років, вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*