Карбо Гребберз

Блокує засвоєння вуглеводів на 56%
♦ Попереджає швидке всмоктування глюкози в кров’яне русло
♦ Гальмує процес накопичення жиру (липогенез)   і   сприяє зниженню ваги
♦ Зменшує почуття голоду
♦ Не містить генетично модифікованих речовин,         штучних барвників та смакових добавок

Компонентний склад БАД NSP Карбо Гребберз представлений екстрактом квасолі звичайної, яка використовується в їжу і чудово відома кожному з нас. Квасоля містить багато поживних речовин, у тому числі і флавоноїди (апігенін, лютеолін). Екстракт квасолі — фазеоламін (Phaseolamin) — інгібує (гальмує) дію (активність) ферменту альфа-амілази підшлункової залози. В результаті збільшується час розщеплення складних вуглеводів до глюкози. Як відомо, складними вуглеводами багаті крохмалисті овочі, наприклад, картопля і буряк, а також злакові рослини.

Уповільнення розщеплення крохмалистих з’єднань попереджає різкий підйом рівня глюкози та інсуліну в крові. Це в свою чергу призводить до корекції жирового обміну в бік зниження накопичення жирових запасів. БАД NSP Карбо Гребберз, безумовно, необхідний людям з порушеним жировим обміном.

Карбо Гребберз можна використовувати в різних програмах схуднення, зниження ваги. Так що любителям булочок і картопельки кампанія пропонує новий природний регулятор ваги.

Склад — 1 капсула:
Екстракт квасолі звичайної (Phaseolus вугри) — 300 мг
Інші інгредієнти: порошкоподібна целюлоза, МКЦ, діоксид кремнію, желатин


Застосування: в якості добавки до їжі по 1-2 капсули перед їжею особливо багатої вуглеводами. Доцільно використовувати в комплексній програмі з корекції маси тіла разом з препаратами Локло, Хром хелат, Комплекс з гарцинії, Фет Грабберз, білковий коктейль Нутрі Берн. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° С.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Увага! Не використовувати разом з препаратами, що містять протеолітичні ферменти.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


*