Комплекс с каприловою кислотою

Перешкоджає надмірному зростанню дріжджових грибків роду Candida
♦ Пригнічує ріст дріжджів в шлунково-кишковому і сечостатевому трактах
♦ Сприяє підтримці крихкого балансу мікрофлори прямої кишки і пригноблює активність шкідливих бактерій і грибків
♦ Нормалізує роботу травної системи в цілому
♦ Містить лікарські рослини, які знищують і виводять з організму різні види кишкових паразитів і глистів
♦ Зміцнює імунну систему і сприяє профілактиці розвитку запальних захворювань

Людині постійно доводиться контактувати з мікроорганізмами навколишнього середовища і тими, які живуть на поверхні шкіри і слизових оболонок, а також усередині нашого організму, зокрема, в кишечнику, де їх найбільше. В ході еволюції організм людини і мікроорганізми навчилися не тільки співіснувати, але і отримувати з такого тісного контакту максимальну користь. Порушення мікробіоценозу кишечника (порушення співвідношення представників кишкової мікрофлори) називається — дисбактеріоз. Це дуже поширене явище: зустрічається, приблизно в 90% випадків серед дорослих, а серед дітей — в 95%. Але іноді  посилюється приєднанням патогенних бактерій (наприклад, стафілокока) або розмноженням дріжджоподібних грибів роду Candida. Останні входять до складу нормальної мікрофлори рота, піхви і товстої кишки більшості здорових людей. Захворювання кандидоз зумовлено не просто наявністю грибів роду Candida, а їх розмноженням у великій кількості. Найчастіше кандидоз виникає при зниженні загального і місцевого імунітету.

У жінок кандидозні запальні зміни частіше виявляються у вигляді вульвовагініту. Рідше спостерігається уретрит і цистит. Для чоловіків характерні запалення крайньої плоті, уретрит, а при запаленні передміхурової залози може розвинутися простатит, який насилу піддається леченію.Во багатьох випадках кандидоз розповсюджується відразу на багато органів, вражаючи їх слизисті оболонки (порожнина рота, кишечник, сечостатева система).

Хвороботворні властивості кандидозу в значній мірі залежать від стану організму. Більшість людей є носіями (нігті, кишечник і т.д.) кандидозних бластоспори, але в нормі останні знаходяться в «сплячому» стані. Зростання кандид пригноблюється іншими бактеріями і дією імунної системи. При вагітності, прийомі естрогеносодержащіх препаратів (наприклад, оральних контрацептивів), антибіотиків, дріжджоподібні гриби «йдуть у ріст», кандидоз посилюється. Як і «найближчі родичі» — дріжджі — кандидоз живить слабкість до цукру. Тому рецидивуючий кандидоз може бути одним з ознак цукрового діабету.

Candida — це дріжджові грибки, які у відносно невеликій кількості живуть в шлунково-кишковому тракті людини разом з різними формами бактерій. Якщо в організмі створюються сприятливі для цього умови (стрес, хвороба, дефіцит заліза, прийом курсу антибіотиків), баланс між дріжджами і бактеріями порушується і може виникати синдром надмірного росту

Candida (кандидоз). Симптомами такого стану можуть бути метеоризм, діарея, депресія, головний біль, молочниця.

Комбінація з каприлової кислотою створена для пригнічення Candida Albicans і зменшення симптомів надмірного зростання цих дріжджових грибків в організмі.

Капсули покриті ентеросолюбільной оболонкою, тому що містяться в них компоненти не будуть засвоюватися, поки вони не досягнуть кишкового тракту. У кожній капсулі знаходиться каприлова кислота і лікарські рослини, які пригнічують активність паразитів; чорний горіх (шкірка), оман (корінь), червона малина (листя).

Каприлова кислота — це насичена жирна кислота природного походження, яка у великій кількості знаходиться в кокосовій олії і грудному молоці. Активність каприлової кислоти, в основному, реалізується в шлунково-кишковому тракті.

Вченими було виявлено, що каприлова кислота володіє численними терапевтичними властивостями, включаючи лікування різних інфекцій (включаючи кандидоз, стригучий лишай, гастроентерит і сальмонельоз). Однак посилене вживання природних джерел каприлової кислоти (кокосового або пальмового масла) не рекомендується, оскільки в них міститься багато насичених жирів і «поганого» холестерину. Тому має сенс вживати каприлова кислоту в харчових добавках.

За своїм протигрибковим властивостям каприлова кислота порівнянна з відомим медичним препаратом ністатин. Цей ефект був показаний багатьма клінічними дослідженнями і в пробірці. У діапазоні рН 2.5-8,5 каприлова кислота має сильну активність проти дріжджових грибків, особливо Candida Albicans.

Каприлова кислота також застосовується для лікування деяких бактеріальних інфекцій. Вона являє собою коротку ланцюжок, тому дуже легко проникає через ліпідну оболонку, яка є у певних бактерій, таких як стафілокок і різні види Streptococcus. В експериментах на тваринах було показано, що каприлова кислота ефективно знищує кишкову паличку, що викликає інфекційну хворобу гастроентерит, симптомами якого є діарея і блювота. Введення каприлової кислоти призводило до повної інактивації всіх штамів E.coli. В організмі каприлова кислота швидко розпадається під дією кофермеята А в печінці. Вченими було також встановлено, що вона підсилює абсорбцію Кальцію і Магнію. Крім того, вона знижує рівень холестерину і використовується в клініці для розчинення каменів у жовчному міхурі.

Дивосил. У традиційній медицині оман цінувався за свою протигрибкову, антисептичну, протикашльову, потогінний, сечогінний, тонізуючу дію. Він розріджує мокроту. Тому використовується як відхаркувальний засіб. Відвар кореня має також м’яким заспокійливим дією і допомагає боротися зі стресом і напругою і пов’язаними з ними головними болями.

Чорний горіх здавна застосовується в народній медицині. Особливо відомі його очищаючі властивості. Чорний горіх (його шкірка) багатий на таніни — речовини, які надають протигельмінтний дію (сприяють знищенню і виведенню глистів). При цьому також можуть брати участь інші компоненти — хінони: югландін, юглон і югландовая кислота. Шкірка чорного горіха також містить велику кількість аскорбінової кислоти (вітаміну С), від 0,3% до 2,5%, в залежності від стадії розвитку плоду.

Червона малина. Листя малини володіють протигрибковими властивостями, а також покращують стан шкіри і нігтів, розслаблюють м’язову тканину. У рослині містяться пектин, кремній, вітаміни С і D високий концентрації галлотаннінов, що мають терпку активність, плюс антиоксиданти (флавоноїди, антоцианіни, кверцетин) і різні органічні кислоти (лимонна, кумаровая, ферруловая, еллаговая кислота).

Спільна дія інгредієнтів забезпечує її високу ефективність, нормалізує мікробну і бактеріальну флору кишечника, пригнічує діяльність грибків, знижує запальний процес в травному тракті, володіє противоглистной активністю. Рекомендується призначення «каприлові Комбінація» при різних захворюваннях: стоматит, пародонтоз, цистит, уретрит, вульвовагініт, простатит та інші.

Раціонально застосовувати комплекс з профілактичною метою після закінчення антибіотикотерапії або хіміотерапії.

Склад 1-ої капсули:
Каприлова кислота — 300 мг
Шкірка чорного горіха (Juglans чорна) — 32 мг
Корінь оману (Inula Helenium) — 36 мг
Листя малини червоної (Rubus idaeus) — 32 мг


Застосування: по 2 капсули 2 рази в день під час їди. Тривалість прийому 2-3 тижні.

Рекомендується поєднувати прийом комплексу з БАД NSP Біфідофілус Флора Форс і Рідкий Хлорофіл.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.