Локло

  • Є джерелом натуральних харчових волокон.
  • Покращує перистальтику кишечника, сприяє регулярному його очищенню.
  • Створює сприятливе середовище для нормальної кишкової мікрофлори.
  • Попереджає порушення в балансі мікрофлори кишечнику, статевих шляхів, сечовивідної системи.
  • Адсорбує і виводить токсичні речовини.
  • Допомагає оздоровлювати нирки, зменшуючи на них токсичне навантаження.
  • Знижує рівні «поганого» холестерину та надлишкового цукру в крові.
  • Надає захисну дію проти раку, перш за все кишечника.
  • Зменшує побічні ефекти променевої терапії.
  • Зміцнює імунну систему.

Локло — чудове поєднання харчових волокон (клітковини), необхідних для забезпечення моторної функції травного тракту.

До складу Локло входять яблучний пектин, подорожник, брокколі, куркума, червоний буряк, розмарин, морква, томат, капуста китайська, капуста білокачанна, біофлавоноїд, сафлорова олія, гуарова камедь і гуміарабік, вівсяні висівки, кориця.

Насіння подорожника
є багатющим джерелом харчових волокон. Насіння подорожника поглинають води в 8-14 разів більше своєї ваги і стають желеподібною масою. Насіння містить 10-30% слизу (полісахариди, які притягують воду). Багато продуктів і різні дієти, що знижують вагу, використовують насіння подорожника, аби наповнити шлунок і понизити апетит. Насіння подорожника прискорюють зниження маси тіла, збільшують об’єм кишкового вмісту, знижують час його проходження через ободову кишку і учащают акт дефекації. Клінічні дослідження німецьких учених визначили ефективність насіння подорожника при запорах і діареї. Кількість необхідної рідини в дієті й визначає послаблюючий або терпкий ефект. Також подорожник зменшує біль, кровотеча і свербіння, обумовлені гемороєм.

Клінічні спостереження за пацієнтами з тріщинами прямої кишки показали, що консервативне лікування насінням подорожника було ефективним. Курси лікування складали від 4 до 8 тижнів протягом 5 років. В інших дослідженнях насіння подорожника захищали кишечник експериментальних тварин від токсинів, що містяться в їжі. Збільшення вмісту кишечника і почастішання його спорожнення дозволило зменшити контакт з ніжної слизової кишечника токсичних реагентів. Наукові дослідження підтверджують, що дієта, збагачена волокнами, знижує ризик колоректального раку (рак прямої кишки). Багато клінічні дослідження підтвердили здатність насіння подорожника знижувати рівень загального холестерину і ліпопротеїдів низької щільності від 10 до 20%. Під час дослідження пацієнти приймали насіння подорожника 3 рази на день протягом 8 тижнів. Після чотирьох тижнів істотно знижувався загальний рівень холестерину і співвідношення ліпопротеїдів низької щільності до ліпопротеїдів високої щільності.

У людей з гіперхолестеринемією, які вживали нежирну їжу (нізкохолестерінная дієта), додавання насіння подорожника викликало в подальшому зниження загального холестерину на 7-17% і ліпопротеїдів низької щільності на 9-20%. В опублікованих повідомленнях 91% пацієнтів відзначали істотне зниження рівня холестерину. Механізм його зменшення полягає в збільшенні ексреціі (виведення) жовчних кислот з жовчних шляхів. Вживання насіння подорожника призначається з обережністю особам зі стенозами (стриктурами) шлунково-кишкового тракту і хворим інсулінозалежною формою цукрового діабету в період підбору доз інсуліну. Алергічні реакції спостерігаються в осіб, що мають підвищену чутливість до подорожника.

Пектин і овес додані до насіння подорожника як натуральні харчові волокна. Ефекти, властиві пектину, багато в чому схожі з дією насіння подорожника. Ці волокна, поглинаючи воду, беруть участь у формуванні калових мас (, моториці кишечника і підтримують здоров’я кишечника.

Пектин з яблук. Англійська приказка свідчить: «З’їдай по яблуку в день — і ти залишиш лікаря без хліба». Яблука містять розчинну клітковину (пектин), яка знижує ризик захворювання на рак товстої кишки. Дослідження, проведені в Техаському університеті, показали, що підгодівля тварин пектином в 2 рази знижувала число захворювань раком. Пектин відіграє важливу роль у зниженні рівня холестерину в крові. Він також зменшує вміст цукру в крові і тим самим пом’якшує руйнівну дію діабету на організм. Пектин сприяє виведенню токсинів і металів, зменшує побічні ефекти променевої терапії.

Гуміарабік і гуарова камедь сприяють зменшенню апетиту, знижують рівень холестерину, тригліцеридів, ліпопротеїдів низької щільності, а також зв’язують токсичні речовини і виводять їх з організму.

Вівсяні висівки — це оболонки вівсяних зерен. Сприяють зниженню рівня холестерину в крові, виводять токсичні речовини і регулюють рівень цукру в крові.

Хоча томати і не містять, як інші овочі, великої кількості поживних речовин, вони забезпечують організм вітаміном С, бета-каротином, фолієвою кислотою, залізом і калієм. Завдяки вмісту в томатах вітаміну С залізо краще засвоюється організмом. Відомо, що томати зменшують вірогідність виникнення захворювання апендикса, а також знижують ризик захворювання раком (завдяки вмісту бета-каротину, фолієвої кислоти і лікопіну). Дослідження, проведені в штаті Іллінойс (США), показали, що у жінок з високим вмістом лікопіну в крові рідше розвивається передракова пухлина шийки матки, а італійські вчені встановили, що томати знижують ризик виникнення раку легенів.

У моркві міститься багато розчинної клітковини, яка допомагає знизити рівень холестерину в крові. Крім клітковини, вона містить каротини, вітаміни С, В6, фолієву кислоту, залізо і калій. Завдяки цим складовим морква є ефективним засобом для зниження вірогідності розвитку серцево-судинних захворювань і раку, зберігає хороший зір до похилого віку, зміцнює імунну систему, усуває запори.

Червоний буряк вирощували ще древні римляни і використовували її при лікуванні головних, зубних болів та інших недуг. Римські воїни-завойовники принесли з собою буряк в багато європейських країн. Буряк — хороше джерело фолієвої кислоти, вітаміну С, магнію, калію, заліза і клітковини. Клітковина буряка знижує рівень цукру в крові і запобігає раку прямої і товстої кишки, підшлункової, передміхурової та молочної залоз.

Брокколі відбулася від білокачанної капусти. Наші сучасники віддають перевагу зеленій капусті брокколі, хоча в стародавні часи були популярні фіолетова, червона, коричнева і кремова. Вважається, що брокколі запобігає раку і зміцнює імунну систему, будучи відмінним джерелом вітаміну С і фолієвої кислоти. Брокколі також містить протираковий бета-каротин, індоли, клітковину, калій, кальцій і селен. Встановлено, що брокколі зменшує ризик захворювань молочної залози, появи фіброзно-кістозних утворень. Відмічений позитивний ефект при використанні брокколі як захист від серцевих нападів і інсультів, запобіганні запорів. Брокколі допомагає також боротися з діабетом.

Капусту вирощували і вживали тисячоліттями. У ній містяться антиканцерогенні речовини, включаючи сульфоран, індоли, бета-каротин, вітаміни U і С, вітаміни групи В і клітковина. Цей овоч зменшує вірогідність розвитку раку, допомагає лікувати виразку, володіє антибактеріальними і антивірусними властивостями. Встановлено, що капуста допомагає понизити ризик фіброзно-кістозних захворювань молочної залози. Різні речовини, що містяться в капусті, стимулюють імунну систему, в той час як клітковина сприяє встановленню регулярного стільця і ​​знижує ризик виникнення геморою та інших захворювань, пов’язаних із запорами.

Кориця сприяє поліпшенню травлення, підсилюючи відділення слини і шлункову секрецію, зменшуючи газоутворення і пригноблюючи м’язові спазми. Розмарин включений в даний комплекс завдяки його вітрогінну дію.

Куркума — прекрасний натуральний антибіотик, одночасно поліпшуючий травлення і сприяючий нормалізації кишкової мікрофлори. Відомо також, що куркума володіє властивістю знешкоджувати небезпечні канцерогени, стимулюючи роботу жовчного міхура і знищуючи вільні радикали.

Приймаючи добавку Локло від NSP, Ви забезпечуєте організм не тільки харчовими волокнами, але також і багатьма поживними компонентами. Ця обставина виділяє Локло від NSP серед біологічно активних добавок — джерел клітковини, вироблених іншими фірмами.

Локло використовується при:

запорах;
геморої;
тріщинах прямої кишки;
колітах;
метеоризмі;
як джерело достатньої кількості харчових волокон для профілактики раку прямої кишки і зниження надлишкової ваги;
атеросклерозі (зниження рівня холестерину);
отруєнні солями важких металів (скріплення і їх виведення);
променевої терапії (зменшення побічних ефектів).

Склад 1-ої столової ложки Локло — 9,5 г:
Харчові волокна — 3,8 г (3,2 г розчинних і 0,6 г нерозчинних)
Запатентована суміш — 9500мг:
Насіння подорожника (Plantago Ovata)
Фруктоза
Пектин яблучний
Вівсяні висівки (Avena Sativa)
Гуарова камедь (Cyamopsis tetragonoloba)
Гуміарабік (Acacia seyal)
Лимонна кислота
Кора кориці (Cinnamomum Cassia)
Олія насіння сафлору (Carthamus tinctorius)
Квіти брокколі (Brassica Oleracea)
Корінь куркуми (Куркума Лонга)
Листя розмарину (розмарином лікарський)
Буряк червоний (Beta вугри)
Томат (Solanum Lycopersicum)
Морква (Daucus Carota)
Листя капусти білоголової (Brassica Oleracea)
Листя капусти китайської (Brassica rара)
Гесперидин (біофлавоноїд)
Цитрусові біофлавоноїди (грейпфрут і апельсин)

Застосування Локло: розвести 1 столову ложку в 1 склянці холодної води, розмішати і відразу випити. Як і при прийомі будь-яких харчових волокон, бажано додаткове вживання рідини (1-2 склянки). Рекомендується приймати волокна за 30-60 хвилин до основного прийому їжі.

Протипоказання Локло: при загостренні захворювань шлунково-кишкового тракту, непрохідності кишечника і синдромі мальабсорбаціі необхідно проконсультуватися з лікарем. У людей з підвищеною чутливістю до подорожника можуть відзначатися алергічні реакції. При індивідуальній непереносимості припинити прийом.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Для травної системи, Онкопротектори. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.