Молочний Чортополох(Росторопша)

  • Підсилює детоксикаційну функцію печінки.
  • Перешкоджає руйнуванню гепатоцитів і сприяє регенерації печінкової тканини (гепатопротекторна дія).
  • Володіє протизапальними і антиоксидантними властивостями.
  • Підвищує секрецію жовчі (холіноретіческое дію) і покращує переварювання жирів.
  • Покращує стан шкірних покривів.

Печінка, будучи основним очищаючим органом, відіграє життєво важливу роль в збереженні Вашого здоров’я. Молочний чортополох тисячоліттями використовувався для лікування печінки. Він містить натуральну речовину силімарин-це суміш глікозидів (силібин, силидианин, силіхристин), яка перш за все допомагає печінці здійснювати детоксикаційну функцію, у тому числі за рахунок підвищення рівня антиоксидантного захисту (підвищується вміст супероксиддисмутази і глютатионпероксидази).

Очевидно, що всі вищезгадані властивості ставлять препарати розторопші в один ряд з лікарськими препаратами, коли мова йде про гострих або хронічних захворюваннях печінки і навіть про цироз. Силімарин володіє не тільки антиоксидантними властивостями, але впливає на печінку ще двома способами: по-перше, він укріплює клітинні мембрани, а по друге-, сприяє утворенню нових клітин, стимулюючи синтез білка. В результаті збільшується вироблення жовчі. Якщо печінка функціонує нормально, то підтримується і вся імунна система організму. Це також відноситься до протиракового захисту організму, особливо, коли йдеться про гормональнозавісімих пухлинах. Тому рекомендується прийом молочного будяка для профілактики захворювань жіночих репродуктивних органів.

Багато фітотерапевтів застосовують цю траву при псоріазі, періоди загострення якого чітко пов’язані з погіршенням печінкової функції. Простіші дерматологічні проблеми у вигляді різних шкірних висипань (подразнення шкіри), можуть бути першими симптомами порушень функції печінки. Нарешті, молочний чортополох благотворно впливає на травлення, оскільки достатню кількість жовчі забезпечує повне переварювання жирів і оптимальне засвоєння жиророзчинних вітамінів.

Можна рекомендувати препарат «Молочний чортополох» компанії NSP ширше, як профілактичний засіб всім людям, пов’язаним з токсичними речовинами, живуть в несприятливих екологічних умовах і людям, які зловживають алкоголем.

Склад 1-ої капсули:
Молочний чортополох або расторопша плямиста (Расторопша плямиста) насіння — 325 мг
Концентрат з насіння розторопші — 175мг


Застосування: дорослим — по 1 капсулі 2 рази на день під час їжі. Добре поєднується з прийомом комплексу Антиоксидант.

Протипоказання: не рекомендується приймати при індивідуальній непереносимості продукту. Вагітним і годуючим жінкам приймати за узгодженням з лікарем. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.