НэйчеЛакс

Натуральне проносне Проносний засіб, виводить токсини, покращує травлення

 • Активізує моторику кишечника, забезпечує регулярність випорожнень.
 • Підсилює вироблення травних соків і жовчі, покращує травлення.
 • Сприяє нормалізації кишкової мікрофлори.
 • Виводить токсини з організму.
 • Надає протизапальну дію.
 • Підтримує імунну систему організму.
 • Запропонована композиція лікарських плодів і трав володіє широким спектром дії на різні функції травного тракту. Це посилення вироблення травних соків, збільшення секреції жовчі, нормалізація мікрофлори, відновлення моторики кишечника
  Нейчелакс від NSP є прекрасним препаратом для нормалізації функцій шлунково-кишкового тракту.Кора жостеру Пурш володіє чудовою послаблюючою дією, регулює м’язовий тонус кишечника, переважно товстої кишки. Особливо важливо, що жостер можна застосовувати при атонічних і спастичних запорах, при геморої і тріщинах прямої кишки у людей літнього віку. Ефективний також для нормалізації роботи печінки.

  Кора жостеру підсилює перистальтичні рухи товстої кишки, уповільнює всмоктування рідини слизовою оболонкою кишечника, що спричиняє за собою розрідження калових мас та їх евакуацію. Володіє деякою протизапальною дією.

  Корінь солодки добре відомий із старовини як джерело життєвої сили, статевої активності, засіб омолоджування. У солодкуватому на смак корінні солодки міститься глікозид (гліциризин), що володіє адреналоподібною активністю. Солодка надає протизапальну дію подібну до кортизону. Вона високоефективна при лікуванні шлунково-кишкових захворювань, особливо пептичних виразок і виразок шлунку.


  Плоди червоного перцю
  надають стимулюючу і антисептичну дію, покращують травлення. Підсилюючи вироблення слизу, перець захищає слизову шлунка і кишечника, перешкоджає бродінню, ефективно усуває метеоризм. Застосовується для стимуляції травлення, збудження апетиту і детоксикації товстого кишечника.

  Корінь імбиру володіє протизапальними властивостями, здатний пригнічувати синтез простогландинів, підвищує імунітет. Імбир сприяє нормалізації роботи шлунку, покращує травлення, стимулюючи виділення травних соків, підсилює апетит, допомагає при метеоризмі (газоутворення в кишечнику), зменшує болі (коліки).

  Поєднання магонії, ревеню лікарського, пирію і червоної конюшини підсилює протизапальну дію формули Ель Бі Ес II, стимулює функцію печінки, має жовчогінну, проносну, обволікаючу і вітрогінну дію.

  NatureLax (НейчеЛакс) від NSP
  рекомендується всім людям для відновлення функціонування травної системи, в тому числі шлунка, печінки, кишечника.

  Використовується при холециститах, колітах, запорах (атонічних і спастичних), геморої, тріщинах прямої кишки у літніх людей, метеоризмі, «кишкових коліках».

  Склад 1-ої капсули:
  Запатентована суміш — 425 мг:
  Кора жостеру (жостір purshiana) — 196 мг
  Кора жостеру (Frangula Alnus) — 76,3 мг
  Корінь солодки (солодки) — 65,4 мг
  Плоди перцю червоного (Capsicum аппііт) — 21,8 мг
  Корінь імбиру (Zingiber лікарський) — 21,8 мг
  Суміш трав (1:1:1:1)
  Магонію падуболістную (Mahonia aquifolium)
  Корінь ревеню лікарського (Rheum лікарський)
  Пирій повзучий (пирію)
  Червона конюшина (Trifolium луговий)

  Застосування: як добавка до їжі приймати від 2 до 4 капсул на день під час їжі. Увага: не придатний для тривалого використання, так як може призвести до синдрому ледачої кишки. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

  Протипоказання: не рекомендується приймати вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості продукту, при діареї і болях в животі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.


Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для імунної системи, Для сичевивідної системи, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.