Нутрі Берн

Білковий коктейль для спортсмена, зниження апетиту, схуднення.

 • Має загальнозміцнюючу і тонізуючу дію.
 • Зміцнює імунну і антиоксидантний захист.
 • Сприяє зниженню апетиту.
 • Бере участь у регуляції вуглеводного обміну, сприяючи гіпоглікемічного дії.
 • Володіє гіполіпідемічну дією, гальмує синтез жиру в жировій тканині.
 • Сприяє зниженню жирової маси тіла, схудненню.
 • Нутрі Берн (Nutri Burn) — високозбагачений білками низькокалорійний коктейль з приємним смаком. Створений з солодкої молочної сироватки, з використанням холодної технології мембранної ультрафільтрації. «Нутрі Берн» є джерелом натурального, неденатурованого білка, — у виробництві цього продукту використана ультрасучасна технологія, що дозволяє отримувати останнє, новітнє покоління високоякісних білкових сполук із сироватки незбираного молока. Білок сироватки забезпечує наш організм всіма незамінними амінокислотами. Цей продукт є джерелом самого корисного типу білка для побудови тканин і клітин нашого тіла — скелетних м’язів, гладкої мускулатури внутрішніх органів, судин, шкіри, клітин крові, імунної системи і гормонів. Наукові дослідження показали, що поєднання харчових волокон з білком сироватки корисно для системи травлення, особливо для кишечника.На відміну від коктейлю TNT, що містить невелику кількість білка, кожна порція Нутрі Берн містить 12 грамів білка (молочний, сироватковий ізолят і концентрат).

  Нутрі Берн також збагачений лінолевою кислотою. Дослідження показали, що ця речовина нормалізує обмін речовин і сприяє збільшенню м’язової маси.

  Таким чином, коктейль Нутрі Берн забезпечує організм енергією, будівельним матеріалом і може частково замінити їжу, а при великих навантаженнях може стати додатковим джерелом енергії і використовуватися для оптимізації живлення у спортсменів.

  До складу продукту також входить комплекс трав, що сприяють зниженню ваги тіла, схудненню, а саме Гарцинія, Джімнема, екстракт кореня родіоли рожевої, корінь елеутерокока, гвоздика. Ці трави у поєднанні з хелатній формою хрому забезпечують оптимальні умови для утилізації глюкози, запобіганні її перетворення в жир, а також сприяють накопиченню глікогену.

  Джімнема — допомагає регулювати рівень цукру, холестерину і жирів у крові, прискорює спалювання поживних речовин і їх перетворення в енергію, захищає клітини підшлункової залози, протягом багатьох століть вважається відмінним засобом у боротьбі із зайвою вагою і профілактиці діабету.

  Родіола
  рожева — відомий і дуже популярний адаптоген. Тонізуючи, відновлює сили

  Елеутерокок
  — саме той засіб, який завжди цінувалося студентами за можливість відвідувати заняття, не хворіючи застудами і легко складати іспити, «з льоту» запам’ятовуючи  навчальний матеріал. Підвищення стійкості до простуд, стресів, поліпшення якості запам’ятовування, активізація обмінних процесів, — і все це завдяки натуральному рослинному продукту, — погодьтеся, це відмінна підмога у збереженні здоров’я сучасної людини!

  Гарцинія камбоджійська — містить високі концентрації гідроксідлімонной кислоти (ГЛК). Саме ГЛК забезпечує «згорання» жирів, перешкоджаючи їхньому переміщенню з шлунка на стегна і талію. ГЛК допомагає впоратися з надмірною почуттям голоду, а в комбінації з хромом допомагає нормалізувати обмін глюкози та інсуліну.

  Хром — мінеральна речовина, дефіцит якого в їжі сучасної людини безпосередньо пов’язують з різким зростанням порушень вуглеводного обміну. Хром є обов’язковим учасником обмінних процесів, допомагає утилізувати вуглеводи і жири, накопичувати глікоген в м’язовій тканині й печінці.

  Зазначені властивості Нутрі Берн використовуються в ефективній програмі зниження ваги, схуднення і корекції фігури — Slender Power.

  Спосіб застосування:
  В якості БАД дорослим приймати по 1 мірній ложці (40 г), попередньо розчинивши в склянці води або соку, 1 раз на день, замінюючи 1 прийом їжі. Тривалість прийому 1 місяць. У програмах зниження ваги приймати 2 мірні ложки. Коктейль не може повністю замінити традиційну їжу, тому не слід замінювати більше 1 прийому їжі в день.

  Протипоказання:
  Не рекомендується приймати при підвищеній нервовій збудливості, безсонні, підвищеному артеріальному тиску, порушенні серцевої діяльності, вираженому атеросклерозі, вагітним і годуючим жінкам, при індивідуальній непереносимості компонентів БАД. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Всі препарати, Для ендокринної системи, Для імунної системи, Для опорнорухової системи, Для травної системи. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.