Хлорофіл рідкий

  • Підтримує і стимулює кровотворну систему.
  • Сприяє оновленню тканин і швидкому загоєнню ран.
  • Стимулює імунну систему організму

Сила зелених рослин відома з незапам’ятних часів. Це пояснюється вмістом в них великої кількості хлорофілу. Перетворюючи енергію сонячного світла, хлорофіл відіграє дуже важливу роль в житті рослин. Наукове визначення хлорофілу — це зелений пігмент рослин, за допомогою якого вони уловлюють енергію сонячного світла і здійснюють фотосинтез.

Вчені виявили дивовижну схожість в будові молекули хлорофілу і гемоглобіну — основного дихального пігменту крові людини.

Єдина відмінність полягає в тому, що в центрі хелатного комплексу в хлорофілі знаходиться атом магнію, а в гемоглобіні — залізо. Тому хлорофіл здатний надавати на кров вплив схоже з дією гемоглобіну: підвищувати рівень кисню, прискорювати азотистий обмін.

БАД Рідкий хлорофіл укріплює клітинні мембрани, сприяє формуванню сполучних тканин, що допомагає в загоєнні ерозій, виразок, відкритих ран. Хлорофіл підсилює імунну функцію організму, прискорюючи фагоцитоз. Крім цих дивовижних якостей, хлорофіл здатний запобігати патологічним змінам молекул ДНК. Деякі дослідники вважають, що хлорофіл блокує перший етап перетворення здорових клітин в ракові. Таким чином, він є ще й антимутагеном.

У складі хлорофілу є вітамін К, що робить його прекрасним засобом для профілактики сечокам’яної хвороби, оскільки він стримує утворення кристалів оксалату кальцію в сечі. Хлорофіл виводить з організму токсини, а також діє як слабкий сечогінний засіб. Він володіє дезодорує властивістю, зокрема видаляє неприємний запах з рота. Підвищує функцію щитовидної і підшлункових залоз. Допомагає при анемічних станах, регулює кров’яний тиск, підсилює роботу кишечника, знижує нервозність.

Хлорофіл необхідний людям, по яких-небудь причин отримують мало сонячного світла, — офісним працівникам і всім тим, хто безвиїзно живе у великих містах. Водорозчинний екстракт хлорофілу від NSP отриманий з люцерни і називається хлорофіліном. Крім використання в якості біологічно активної добавки, рідкий хлорофіл може застосовуватися для спринцювання при трихомонадном кольпіті, а також для полоскання носоглотки при ЛОР-патології.

Короткий опис дії хлорофілу:

Зупиняє ріст бактерій в ранах, анаеробних бактерій і грибків в кишечнику;
Знищує неприємний запах з рота і зменшує запах тіла;
Виводить надлишки лікарських препаратів, бореться з токсинами, дезактивує багато канцерогенів;
Зупиняє карієс і запалення ясен (при використанні як аплікацій);
Протидіє наступним захворюванням: простуда, ангіна, тонзиліт, піорея, гінгівіт, виразка шлунка і кишечника, різні шкірні запалення, артрит і т.д;
Бере участь у синтезі клітин крові;
Сприяє відновленню тканин;
Протидіє радіаційному ураженню;
Підтримує здорову кишкову флору;
Активує дію ферментів, що беруть участь в синтезі вітаміну К;
Підсилює вироблення молока у годуючих матерів.

Склад 1-ої чайної ложки Рідкого хлорoфілла (5мл):
Рідкий хлорофілін — 15мг
Розчин ароматизований ментоловим маслом.


Застосування
: приймати по 1 чайній ложці, розведеній в стакані води, 2 рази на день. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість продукту

Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Всі препарати, Для кровотвореня, Для опорнорухової системи, Для сичевивідної системи, Для травної системи, Для шкіри та волосся. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.