Вітамін С

— Підсилює захисні функції організму.
— Сприяє профілактиці бактеріальних і вірусних інфекцій.
— Має антиоксидантну та протизапальну дію.
— Забезпечує вироблення енергії на клітинному рівні, беручи участь в синтезі аденозинтрифосфорной кислоти (АТФ).

Вітамін С є одним з найнеобхідніших речовин, регулюючих обмінні процеси. Достатня забезпеченість вітаміном С створює потрібні умови для перебігу окислювальних реакцій в організмі, що є провідними у складному ланцюгу обміну речовин.Однією з важливих властивостей вітаміну С є зміцнення кровоносних судин. Під впливом аскорбінової кислоти знижується проникність судинної стінки, підвищується її еластичність і міцність. Судини стають менш ламкими і крихкими.

Академік Борис Болотов рекомендує вживати не менше 1 грама натурального вітаміну С у день.

Вітамін С є одним з найсильніших антиоксидантів, відомих науці. Вітамін С зв’язує вільні радикали, запобігаючи їх руйнівній дії на тканини організму. Крім того, вітамін С володіє здатністю збільшувати активність інших антиоксидантів, таких як селен і вітамін Е, причому останній швидко відновлюється в присутності вітаміну С з окисленої форми.

Властивості вітаміну С дуже різноманітні. В організмі людини цей вітамін регулює згортання крові і рівень ліпідів у крові, формування кісткової і сполучної тканини (колагену), утворення стероїдних гормонів, регулює вуглеводний обмін. Вітамін С стимулює імунну систему, а також вироблення інтерферону, що перешкоджає розмноженню вірусів. Вітамін С зменшує дію алергенів.

Біологічно активна добавка Вітамін С від NSP — це натуральний продукт, що містить аскорбінову кислоту, плоди ацероли й шипшини, багаті вітаміном С. У продукті також містяться і лимонні біофлавоноїди, що поліпшують абсорбцію вітаміну С, гесперидин, що підтримує в здоровому стані колаген (білок сполучної тканини), а також рутин, який надає зміцнюючу дію на стінки кровоносних судин і забезпечує їх еластичність. Саме в поєднанні з біофлавоноїдом вітамін С набуває антігіалуронідазную активність, що призводить до зменшення проникності сполучної тканини, міжклітинних просторів і стінок капілярів. Це не тільки знімає набряклість відповідних структур, але і робить їх недоступними для проникнення інфекційних агентів.
Препарат фірми NSP Вітамін С особливо рекомендується для регулярного вживання особам, які зловживають курінням.

Склад: 1 таблетка:
Вітамін С (аскорбінова кислота) — 1000 мг
Лимонні біофлавоноїди — 5 мг
Гесперидин — 5 мг
Рутин — 5 мг
Екстракт з плодів мальпігії голої (ацероли або барбадоської вишні) (Malpighia гола) — 5 мг
Концентрат з плодів шипшини (1:4) (шипшини) — 5 мг

ЗАСТОСУВАННЯ:
дорослим — по 1 таблетці 1 раз на день під час їжі. Зберігати в сухому, прохолодному місці.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: індивідуальна непереносимість компонентів продукту.


Якщо Вам сподобалось поділіться в соцмережах

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс
Запись опубликована в рубрике Антиоксиданти, Вітаміни, Всі препарати. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Комментарии запрещены.